Honda Passport 2022: specifikace, cena, datum vydání

Honda oživila typový štítek Passport pro modelový rok 2019 v podobě dvouřadého SUV střední třídy, aby mohla soutěžit s modely jako Ford Edge, Jeep Grand Cherokee, Chevy Blazer a Hyundai Santa Fe. Pilotní pas je prostorný a za ty peníze dobře vybavený. Tento model se standardně prodává s kompletní sadou systémů aktivní bezpečnosti a každá verze je vybavena velkým 8palcovým dotykovým displejem. Síla pochází z pilotního motoru V-6. Tento model od uvedení na trh představil několik vylepšení a několik dalších by mělo být přidáno, až v roce 2022 dorazí Honda Passport .

Existuje několik možných vylepšení pro další pas, které jsou signalizovány různými zprávami. Verze 2022 by měla přijít na trh s doplňkovým vybavením a objevit by se mohl také hybridní pohon. Nepotvrzené zprávy také naznačují, že by nemělo docházet k žádným výrazným aktualizacím stylů ani kabin. S těmito tvrzeními je však třeba zacházet opatrně, protože pocházejí z neauditovaných zdrojů a společnost Honda se k těmto tvrzením nevyjádřila.

Honda Passport 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Honda Pass 2022: design

Na základě toho, co zatím víme, a bez prototypu verze v ulicích se zdá, že Honda Passport 2022 by neměl přijít jako obnovený model. Podle zpráv by modelový rok 2022 měl přinést novou možnost výbavy nebo speciální edici s unikátními funkcemi.

Pilotní Passport sdílí stejný konstrukční a designový jazyk s větším, třířadým modelem. Pas vypadá velmi podobně jako zmenšený pilot. Tvar těla je podobný tvaru třířadého pilota a existuje jen několik jedinečných detailů. Passport má trochu jinou mřížku a zadní světla.

Nový modelový rok má přinést nové možnosti kol a barev a zdroje také naznačují novou jedinečně stylizovanou verzi. Jak zprávy naznačují, aktualizovaný Passport by se měl na trh dostat ve verzi 2023 a s vylepšeními stylu inspirovanými nedávno aktualizovaným snímačem Ridgeline.

Když vyjde hybridní verze Hondy Passport 2022 , model by měl mít několik unikátních detailů, kterými se odlišuje od běžné verze.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Interiér, vybavení:

Passport je vybaven prostornou kabinou s designem inspirovaným větším pilotním SUV. Ovládací prvky jsou dobře organizované a model má mnoho praktických odkládacích přihrádek. Zadní sedadlo je také pohodlné a nabízí prostor pro tři dospělé. Úložný prostor je až 77,9 kubických stop, zatímco při sklopených zadních sedadlech je k dispozici 41,2 kostek nákladu.

Honda Passport 2022 bude zahájen se stejným designem v kabině, když tam budou nějaké změny v organizaci zařízení a několik nových možností.

Základní verze bude obsahovat LED světlomety, třízónovou klimatizaci, bezklíčový vstup a zapalování, sedm reproduktorů a 8palcový dotykový displej infotainment systému s podporou smartphonu. Passport základní úrovně bude také vybaven asistenčními systémy řidiče, jako je zmírnění kolize vpřed, varování při opuštění jízdního pruhu a adaptivní tempomat.

Vynechání základního modelu přidává kožené čalounění, elektrický hatchback, elektricky nastavitelná přední sedadla, střešní okno, sledování mrtvého úhlu a další.

Horní panely přidají další prémiové funkce, jako jsou vyhřívaná zadní sedadla, ventilovaná přední sedadla, vylepšené čalounění, prémiový zvukový systém a další.

Honda Passport 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Honda Passport 2022: Hnací ústrojí

Pilotní pas se vrátí se stejným motorem V-6 pod kapotou. 3,5litrový motor V-6, který se nachází také ve středně velkých SUV Pilot SUV a Ridgeline, je vhodný pro výkon 280 koní a točivý moment 262 lb-ft. Motor směřuje sílu na pohon předních nebo všech kol prostřednictvím 9stupňové automatické převodovky.

Na úrovni účinnosti nedojde oproti současné verzi s pohonem V-6 k žádným významným změnám. Passport s pohonem předních kol by měl zůstat na 20 mpg městě a 25 dálnicích. S pohonem všech kol se očekává, že Honda Passport 2022 vrátí v městském provozu i na dálnicích o 1 mpg méně.

Zprávy naznačují, že Honda by mohla uvést na trh hybridní verzi se známým dvoumotorovým nastavením značky. Sedan Accord a menší SUV CR-V používají 2,0litrový čtyřválec s dvojitým motorem, který v modelu sedan poskytuje výkon 212 koní a až 47 mpg. Passport Hybrid by pravděpodobně používal silnější spalovací motor s celkovým výkonem kolem 300 koní. Hybridní verze by také po příchodu přinesla výrazný nárůst účinnosti.

Honda Passport 2022: vydání, cena

Honda Passport 2022 by měl hit na trhu na konci roku 2021. Cena by měla začínat znovu na částce kolem 32 500 eur.