Honda Pilot 2025: ceny, spotřeba, technická data

Honda představila zcela nový pilot čtvrté generace v roce 2023 a od té doby automobilka na aktualizacích nešetřila. TrailSport zůstává nejterénnějším pilotem v sestavě pro modelový rok 2025. Vyznačuje se off-roadovým odpružením, zvýšenou světlou výškou, kluznými deskami, standardním pohonem všech kol iVTM-4 a 18palcovými koly s terénními pneumatikami.

Novinkou pro rok 2025 bude špičková Black Edition. Zahrnuje zatemněné designové prvky, jako jsou leskle černá 20palcová kola, zatemněný interiér a obložení oken, černá mřížka chladiče a jedinečné odznaky. Black Edition má standardně pohon všech kol iVTM 4. Balíček HPD je k dispozici všem pilotům Honda. Zahrnuje černá nebo bronzová kola, speciální spodní obložení dveří a grafiku HPD.

Honda Pilot 2025: Co je nového?

  • Honda Pilot 2025 je největší třířadý crossover SUV automobilky se sedadly pro sedm nebo osm cestujících.
  • Novinkou pro rok 2025 je Honda Pilot Black Edition, nejnovější špičková varianta s tmavým exteriérem a standardním pohonem všech kol.
  • „Díky své robustní konstrukci, terénním schopnostem a agilitě je Pilot připraven na další velké rodinné dobrodružství,“ řekl Lance Wolfer, asistent viceprezidenta Honda National Auto Sales.

Honda Pilot 2025: převodovka a benzín najetých kilometrů

Každý Honda Pilot je poháněn atmosférickým 3,5litrovým motorem V6, který produkuje výkon 285 koní a točivý moment 262 liber-stop. Točivý moment. Je vybaven 10stupňovou automatickou převodovkou a pohonem předních kol. Osvědčený systém pohonu všech kol Honda Intelligent Variable Torque Management (i-VTM4) je volitelný u všech výbav, ale standardně u výbav Touring, TrailSport, Elite a Black Edition.

Spotřeba paliva

Navzdory silnému motoru V6 dosahuje Honda Pilot dobré spotřeby paliva. Odhady EPA jsou 19/27 město/dálnice a 22 s pohonem předních kol. Modely s pohonem všech kol dosahují 19 ve městě, 25 na dálnici a 21 v kombinované jízdě. Všechny modely Honda Pilot mají palivovou nádrž o objemu 18,5 galonu.

Tažná kapacita

Honda Pilot 2025 může táhnout až 3 500 liber. pohon předních kol a 5000 lb. s pohonem všech kol (pokud je ve výbavě).

MSRP Honda Pilot 2025

Pilot 2025 dorazí k prodejcům ve výbavových úrovních Sport, EX-L, Touring, TrailSport, Elite a Black Edition. Níže je uveden rozpis každé možnosti a jejich příslušné doporučené maloobchodní ceny.

Pilotní sport

Ceny za Pilot Sport začínají na 41 295 EUR (FWD) a 43 395 EUR (AWD). Je vybaven kabinou pro osm cestujících s prémiovým vybavením, jako je třízónová automatická klimatizace, vyhřívaná elektricky ovládaná přední sedadla, 7palcový dotykový displej infotainmentu, konektivita Apple CarPlay a Android Auto, audiosystém se sedmi reproduktory a čtyři porty USB. Porty.

Pilot EX-L

EX-L má počáteční doporučenou cenu 44 595 EUR (FWD) a 46 695 EUR (AWD). Pojme až osm cestujících a je vybaven koženými sedadly, pamětí sedadla řidiče, 9palcovým dotykovým displejem infotainmentu, stereo devíti reproduktory se subwooferem, šesti porty USB, bezdrátovým nabíjením smartphonu a bezdrátovým Apple CarPlay a Android Automobile.

Pilotní prohlídka

Ceny zájezdů začínají od 48 595 EUR (FWD) a 50 695 EUR (AWD). Cestovní modely mají osm sedadel a jsou vybaveny elektricky ovládanými dveřmi zavazadlového prostoru, satelitní navigací Honda, audiosystémem Bose s 12 reproduktory a Wi-Fi hotspotem. ✓ Můžete také zkontrolovat:

Pilot Trail Sport

TrailSport má počáteční maloobchodní cenu 50 495 EUR. Má kabinu pro sedm cestujících s koženkovými sedadly, oranžovým prošíváním, skládacími kapitánskými křesly a vyhřívaným volantem. Pohon všech kol je u TrailSport standardem. Jako SUV má TrailSport kluzné desky (pro olejovou vanu, plynovou nádrž a převodovku), přední a zadní tažné háky, 18palcová kola s terénními pneumatikami Continental TerrainContact, nový režim jízdy Trail se softwarem a systémem Torque Logic. . Kamery TrailWatch.

Pilot Elite

Elite začíná na 54 175 EUR a standardně se dodává s pohonem všech kol. Je vybaven kabinou pro osm cestujících s perforovanými koženými sedadly, vyhřívanou ojí, head-up displejem, LED podsvícenými dveřními panely, 10,2palcovým digitálním přístrojovým štítem a dalšími.

Pilotní černá edice

Cena Black Edition začíná od 55 675 eur. Kupující mohou očekávat prémiový interiér s perforovanými koženými sedadly, červeným kontrastním prošíváním, červeným zvýrazňujícím osvětlením a vyraženými logy Black Edition na předních sedadlech a kobercích. Stejně jako TrailSport a Elite je Black Edition standardně dodávána s pohonem všech kol.

Bezpečnostní hodnocení a funkce pilotů Honda 2025

Pilot Honda 2024 získal ocenění IIHS Top Safety Pick od NHTSA a pětihvězdičkové celkové hodnocení bezpečnosti. Očekáváme, že vynikající hodnocení bude pokračovat i v modelovém roce 2025. Každý pilot 2025 je vybaven systémem Honda Sensing, sadou pokročilých bezpečnostních funkcí. Balíček obsahuje brzdění před kolizí s detekcí chodců, varování před kolizí, varování před opuštěním jízdního pruhu, asistent pro udržení v jízdním pruhu a adaptivní tempomat.

Závěr Honda Pilot 2025

Stejně jako jeho protějšek Ridgeline z roku 2024 nabízí Honda Pilot od všeho trochu: robustní konstrukci, střední terénní schopnosti a řadu nejnovějších technologií a bezpečnostních prvků. Pokud chcete ještě více vkusu, můžete si vybrat z několika balíčků následného zpracování, včetně balíčku HPD inspirovaného Honda Racing. Součástí balení jsou agresivní černá nebo bronzová kola HPD, kryty nábojů, obložení dveří a unikátní grafika HPD. Je k dispozici na všech úrovních výbavy Pilot a je jedním z několika poprodejních balíčků navržených speciálně pro Pilot 2025.

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.