Honda Ridgeline 2022: specifikace, cena, datum vydání

Po poslední aktualizaci je těžké uvěřit, že Honda Ridgeline 2022 bude mít příliš mnoho změn. Nejnovější aktualizace, která přišla s modelem 2021, jednoduše přinesla spoustu skvělých novinek, počínaje aktualizovaným stylem, novým systémem infotainmentu a dalšími. Každý tedy očekává, že v příštích několika letech uvidí stejné rozložení. Prakticky nejlepší, co můžeme během příštího roku vidět, jsou malé aktualizace nových barevných možností a dalších standardních funkcí. Jak již bylo řečeno, objevily se také zvěsti o verzi Type R, ale to pro naše uši nezní příliš pravděpodobně.

Můžete se spolehnout na pickup, který bude díky své unibody platformě i nadále jedinečný. Nabízí prvotřídní kvalitu jízdy a design interiéru a také jednu z největších kabin jakéhokoli pickupu na trhu. Na druhou stranu největší nevýhodou by byla podprůměrná tažná kapacita. Očekáváme, že Honda uvidí Ridgeline 2022 někdy v posledním čtvrtletí roku.

Redesign Hondy Ridgeline 2022

Jak jsme právě zmínili, u Hondy Ridgeline 2022 je těžké očekávat nějaké zásadní změny . Nejnovější aktualizace přinesla spoustu nových funkcí a očekává, že tento kamion zůstane ve stejné formě ještě několik let, dokud neuvidíme kompletní opravu. Díky tomu se můžete spolehnout na všechny nedávno přijaté změny stylu, včetně nové masky chladiče, nárazníků a přepracovaných světlometů. Kromě toho si můžete všimnout nových kol a několika dalších drobných aktualizací.

Pokud jde o mechaniku, nenašli jsme žádné pozoruhodné změny, takže se můžete spolehnout na známou kvalitu jízdy, která je mnohem lepší než konkurenti s rámem na rámu. Díky svému unibody uspořádání se chová spíše jako crossover na silnici. Na druhou stranu je zjevnou nevýhodou takovéto pilotní konstrukce, že tažná kapacita je podprůměrná.

Vnitřní

Ani uvnitř by nemělo dojít k žádným zásadním změnám. Uvidíme stejný design, který se od svého prvního představení v roce 2015 příliš nezměnil. Prakticky největší změnou byla nedávná aktualizace systému infotainmentu, který nyní nabízí lepší grafiku a funguje plynuleji. Také Honda naslouchala svým zákazníkům a vrátila ovládání hlasitosti.

Jinak vše zůstalo nedotčeno, ale to rozhodně není nedostatek, když vezmete v úvahu, že tento kamion měl vždy nejkrásnější kabinu ve své třídě, která se vyznačuje jemnými materiály a estetikou podobnou automobilu. Také se nám líbí skutečná velikost kabiny. Nabízí dostatek prostoru pro dvě prostorné řady sedadel, do kterých se snadno vejde pět dospělých. Uspořádání kabiny posádky určitě zůstane jediným v nabídce.

vlastnosti

Tento aspekt s sebou může přinést určité inovace, a to jak z hlediska standardních funkcí, tak i možností. Jsme si však docela jisti, že většina věcí zůstane tak, jak jsou u současného modelu. Pro informaci, současný model je standardně dodáván s 8palcovým dotykovým displejem, sedmi reproduktory, Bluetooth, dvěma USB porty, Apple CarPlay a Android Auto, třízónovým ovládáním klimatizace atd. Kromě toho se můžete spolehnout na dlouhý seznam bezpečnostních funkcí, mezi které patří například kamera pro couvání, varování před kolizí vpředu, automatické nouzové brzdění, varování při vybočení z jízdního pruhu, varování při opuštění jízdního pruhu, zmírnění terénu a adaptivní tempomat. Některé z těchto funkcí jsou součástí sady Honda Sensing Suite of Driver Technology.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Pokud jde o možnosti, získáte věci jako audio systém nákladního vozu, střešní okno, navigační systém, audio systém s osmi reproduktory, satelitní rádio a HD rádio. K dispozici jsou také bezpečnostní funkce, jako je sledování mrtvého úhlu, varování před příčným provozem a parkovací senzory vpředu a vzadu. Očekáváme, že některé z těchto možností se stanou standardem u modelu Honda Ridgeline 2022 .

Motor Honda Ridgeline 2022

Věci pod kapotou se rozhodně nezmění. Honda Ridgeline 2022 bude pokračovat se známým 3,5 V6, který je rafinovaný, odolný a spolehlivý. Je to dobré pro přibližně 285 koní a točivý moment 260 liber. To je více než dost na pohodlnou jízdu a dokonce i docela solidní zrychlení. Síla je přenášena na všechna kola prostřednictvím 9stupňového automatu, který také funguje docela dobře.

Pokud jde o spotřebu paliva, počítejte s přibližně 19 mpg ve městě a 25 mpg na dálnici. Ve srovnání s konkurenty s motory V6 jsou to vlastně docela působivá čísla. Na druhou stranu díky unibody konstrukci nejsou maximální hodnoty vlečení tak působivé, dosahují až 5 000 liber.

Datum a cena vydání Hondy Ridgeline 2022

Hondu Ridgeline 2022 s vyvolávací cenou kolem 37 000 eur očekáváme někdy v posledním čtvrtletí roku . To se může zdát příliš vysoké pro tento segment, ale mějte na paměti, že motor V6 je standardem, stejně jako pohon všech kol a dlouhý seznam standardních funkcí, takže cena je ve skutečnosti docela fér.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis