Hyundai Palisade 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh

Nové datum vydání  Hyundai Palisade 2021  je stanoveno pro tento rok. Tento třířadý třířadý SUV vypadá lépe a bude i nadále sdílet svou strukturu, motor a většinu svých funkcí se svým sourozencem, Kia Telluride. Na rozdíl od většiny SUV ve stejné třídě nabízí nadcházející třířadý SUV prostornou kabinu se sedmi sedadly.

Některé funkce však zůstávají stejné jako hnací ústrojí. Nová Palisáda bude k dispozici se stejným 3,8 litrovým motorem V6, který produkuje 291 koní a točivý moment 262 lb / ft.

Hyundai Palisade Výkonný exteriér

Nadcházející  Hyundai Palisade 2021  je SUV, na kterém je založena platforma Kia Telluride. Výsledkem je, že se tento model vyznačuje atraktivním designem a velkým podílem. Bez ohledu na to, kterou verzi si vyberete, všechny modely Palisades mají stejné živé LED světlomety, LED světlomety a mřížku, která je tentokrát zvýrazněna více chromem. Upřednostňujeme středně velké výběry typu SEL, abychom nahradili vrtací kola elegantními 18palcovými modely.

Jak vidíte, nadcházející  Hyundai Palisade 2021 má  velký potenciál být nejlepší volbou v segmentu středně velkých. Naším výběrem však zůstává Kia Telluride, který sdílí mnoho tipů a motorů pro palisády. Kromě osobnosti jsou oba modely vynikajícími SUV pro rodiny s dětmi.

Možnosti oříznutí

Kabina  Hyundai Palisade 2021  zůstává stylová. Tento třířadý SUV je vybaven nejnovějšími technickými a vysoce kvalitními materiály. Stejně jako dříve budou k dispozici tři kapotáže SE, SEL a Limited. Nižší cena SE nabízí dlouhý seznam funkcí včetně 8-palcové dotykové obrazovky, Apple CarPlay a Android Auto, pěti USB portů, zadních parkovacích senzorů, bezklíčového dálkového ovládání, zapalování pomocí tlačítka, adaptivního tempomatu a výkonu s plným rozsahem. Skládací lavice 2. řady a sklopná sedadla 3. řady s dělením 60/40.

✓ Můžete také zkontrolovat:

S doporučeným pouzdrem SEL však kupující získají bezklíčový vstup, vyhřívaná přední sedadla, kapitánská sedadla druhé řady, kožený volant, dvouzónovou automatickou klimatizaci, elektricky nastavitelné sedadlo řidiče a monitor slepých úhlů s výstrahou vzadu.

Kapotáž s omezeným dosahem s největším dosahem je nejlépe vybavená a nejdražší. Kapotáž bude vybavena všemi výše uvedenými funkcemi a dvojitým střešním oknem, čalouněným koženým čalouněním, odvětrávanými sedadly v přední a druhé řadě, displejem s hlavou, digitálním sdružením přístrojů, okolním osvětlením v interiéru a prémiovými 12-reproduktory poskytujícími prostorový zvukový systém Harman Kardon.

bezpečnostní

Budete si také moci vybrat z rozšířené sady zabezpečení s více funkcemi. Tento balíček zahrnuje automatické varování před vysokými paprsky, varování před kolizí s automatickým nouzovým brzděním a asistenci při jízdním pruhu.

Hyundai sádra pod kapotou

Hyundai Palisade 2021  je vůz, který bude k dispozici ve třech verzích: SE, SEL a Limited. Všechny modely budou používat stejný 3,8 litrový motor V6, který produkuje točivý moment 291 koní a 262 lb / ft.

Stejně jako předchozí model bude nová Palisade používat stejnou osmistupňovou automatickou převodovku. Pohon předních kol je standardní a pohon všech kol je volitelným doplňkem.

Datum a cena vydání Hyundai Palisade 2021

Nadcházející Hyundai Palisade 2021 je třířadý SUV, který bude k dispozici v letošním roce. Jak asi víte, tento model nahradil Hyundai Santa Fe XL a stal se jedním z vlajkových modelů řady SUV Hyundai. Ceny se liší v závislosti na vybavení a standardní model stojí 31 000 EUR, zatímco varianta vybavení může dosáhnout až 46 000 EUR.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis