Infiniti QX30 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh

Podle nejnovějších informací, které jsme dostali, bude nadcházející  2021 Infiniti QX30  posledním subkompaktním crossoverem výrobce. Vzhledem k nedostatečnému prodeji společnost již neplánuje pokračovat ve výrobě tohoto modelu. Nicméně,  nový Infiniti QX30 2021  stále nabízí vynikající bezpečnost a jedinečný exteriér.

Současný model přichází s mnoha standardními funkcemi as nejnovějšími můžeme očekávat ještě více. Celkově je tento subkompaktní crossover jedním z nejlepších ve svém segmentu. Pokud hledáte malé městské auto, je tento model uveden pro vás. Nadcházející  Infiniti QX30 2021 dorazí  v posledním čtvrtletí letošního roku s nízkou vyvolávací cenou.

Infiniti QX30 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh, Autobrezik

Redesign Infiniti QX30 2021

Nastávající a bohužel finální  Infiniti QX30 2021  by na vnější straně neměl mít žádné zvláštní změny. Můžeme tedy očekávat uznání stejného známého designu. Nový crossover je dodáván se stejným podvozkem a motory.

Kromě toho má tento malý SUV díky svým rozměrům vynikající jízdní a řídící vlastnosti. Kromě toho model  2021 Infiniti QX30  vypadá spíše jako nápadný hatchback než konvenční SUV. Je dodáván s lesklou černou mřížkou a černými kryty zrcadel a poskytuje světlou výšku 20 cm.

Infiniti QX30 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh, Autobrezik

Funkce kabiny

Infiniti QX30 2021 kabina  bude skvělé s kvalitnějších materiálů a technologií. Tradice pokračuje a  QX30 2021  má dvě řady sedadel. Přední konec tohoto přechodu je působivý a prostorný. Bohužel nemůžeme říci totéž ve druhé řadě, protože je to nevhodné ve srovnání s konkurencí ve stejné třídě. Další stížnost se týká nosnosti, která je pouze 19,2 krychlových stop za zadními sedadly. Lze ji však zvětšit na 34 metrů krychlových a složit.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Inovace ve standardním vybavení budou minimální. Většina technologie zůstane. Současný model nabízí 7palcový dotykový displej, satelitní rádio, HD rádio, stereo systém se šesti reproduktory, dva USB porty atd. Kromě toho může být tento model vybaven panoramatickou střechou, která vypadá fantasticky, WiFi a WiFi hotspot Nabíjení zařízení a Bose stereo systém s 10 reproduktorů.

bezpečnostní

Pokud jde o zabezpečení, seznam je delší než dříve. Nový model  Infinity QX30 2021 bude  obsahovat  varování  před  kolizí  , automatické nouzové brzdění a couvání.

Kupující navíc dostávají řadu funkcí, jako je sledování mrtvého úhlu, přední a zadní parkovací senzory, kamera s prostorovým výhledem, automatické dálkové světlo, varování před odjezdem z jízdního pruhu, adaptivní tempomat atd.

Infiniti QX30 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh, Autobrezik

Specifikace hnací soustavy Infiniti QX30 2021

Pokud jde o hnací ústrojí,  nový model Infiniti QX30 2021 je nabízen  se dvěma známými jednotkami. Po nějaké spekulaci bude americká verze tvořena 2,0litrovým čtyřválcovým přeplňovaným motorem, který dokáže vyrobit 210 koňských sil a točivý moment 258 liber. Hnací ústrojí je spolehlivé a dostupné se 7stupňovou automatickou převodovkou. Účinnost paliva je působivá a tento malý crossover přináší 24 MPG ve městě a 33 MPG na dálnici.

Dalším typem je 2,2-litrový turbo diesel, který bude k dispozici výhradně pro Evropu. Tato výkonová jednotka produkuje o něco méně energie než výše uvedená jednotka. Tento model poskytuje 170 koní a točivý moment 258 lb.ft. Kromě toho lze očekávat lepší spotřebu paliva.

Infiniti QX30 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh, Autobrezik

Datum vydání a cena

Poslední  vydání 2021 Infiniti QX30  bylo aktualizováno a můžeme očekávat ještě agresivnější design než dříve. Pokud jde o datum uvedení na trh, úředník uvádí konec tohoto roku. Přesná cena ještě není známa, ale někteří odborníci tvrdí, že vstupní modely by se měly pohybovat kolem 27 000 eur.