Infiniti QX50 2021: aktualizace, barvy, spotřeba paliva

Nadcházející 2021 Infiniti QX50  bude pokračovat s vylepšeními. Model 2020 bude přepracován a rok 2021 poskytne další aktualizace. Tento crossover je založen na konceptu inspirace QX Sport. Mnoho indikací vychází ze zmíněné koncepce.

To zahrnuje novou technologii motoru pro zlepšení celkového výkonu. Nedávno přepracované bydlení vypadá velmi moderně a je vysoce kvalitní. Interiér nabízí spoustu luxusu a služby jsou více než uspokojivé.


Externí změny

Zcela  nový model  2021 Infiniti QX50  bude vypadat úžasně. Nová generace rozhodně vypadá sportovně a moderně. To je nepochybně působivý styl Infiniti. Přední mřížka má široké otvory a je k dispozici v černé barvě. LED pásky jsou relativně nové a vzduchová přehrada se zvětšuje. Stejný standard pro rohové otvory.

Nový QX50 si zachoval své rozměry a tvar. Některé zprávy uvádějí, že model 2021 bude o něco menší. To je však jen fáma. V zádi se již nebudou v roce 2021 upgradovat. Sklonená střecha vypadá skvěle a je jedním z vrcholů.


✓ Můžete také zkontrolovat:

QX50 2021 barev

Nadcházející 2021 Infiniti QX50  dostanou nové vnější barvy. Doposud výrobce nestanovil, jaké barvy budou k dispozici. Aktuální crossover QX50 nabízí šest různých barev. Všech šest barev zůstává a společnost Infiniti může přidat dvě nebo tři nové možnosti. V současné době jsou k dispozici černý obsidián, grafitový stín a kaštanový bronz. K dispozici také: Lunar White, Liquid Platinum a Hermos Blue.

V interiéru stále chybí Android Auto a Apple CarPlay

Pokud jde o interiér, Infiniti vám poskytne některé aktualizace. Infiniti QX50 2021 kabina  je velmi pohodlné a luxusní. Na druhé straně technologie je úplně jiný příběh. Používají se dva displeje. Horní obrazovka slouží pro navigaci a spodní displej je vlastně ovládací panel dotykové obrazovky. Android Auto a Apple CarPlay nejsou k dispozici.


Displeje přicházejí v různých rozlišeních, divné ha? Přesto všechno vypadá zevnitř moderně. Kožené podložky jsou úžasné a pohodlí je zaručeno. Místnost pro nohy je dostatečná a oblast nákladu pro segment je nadprůměrná. Dvouzónová klimatizace a WiFi jsou v základní konfiguraci volitelné. Konečně můžeme očekávat nové funkce asistence řidiče.

Nová technologie motoru, lepší výkon

K dispozici je opět čtyřlitrový motor o objemu 2,0 litru. Tento model byl nedávno uveden na trh a zákazníci jsou velmi spokojeni. Turbem nabitý benzínový motor VC poskytuje 268PS a točivý moment 280 lb / ft. Společnost Infiniti odvedla vynikající práci, pokud jde o kompresní poměr. Z technologického hlediska je to pro společnost skvělá inovace. Ve skutečnosti je třeba tuto technologii vylepšit.

Výkon je lepší, ale Infiniti slíbil lepší čísla. Infiniti QX50 2021  dokáže ve městě dodávat 24 mpg a 30 mpg na dálnici. Perfektní statistiky, bezpochyby. Nejnovější kompresní technologie společnosti Infiniti jistě pomůže nastávající QX50 Hybrid mnoha způsoby. 2,0 litru používá CVT. Navíc tento crossover běží z 0 na 60 mph za 6,2 sekundy.

Cena a datum vydání Infiniti QX50 2021

Nová křížová síť společnosti bude nyní stát něco přes 38 000 EUR. Příliš mnoho peněz. Nicméně,  QX50 2021  je luxusní vozidlo. Z tohoto pohledu možná někteří z vás najdou výhodnou nabídku pro QX50. Nadcházející  Infiniti QX50 2021  bude k dispozici na začátku roku 2021.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)