Infiniti QX70 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh

Nový model  2021 Infiniti QX70  byl potvrzen a můžeme očekávat lepší vzhled než dříve. Jak   již pravděpodobně víte,  QX70 2021  byl před několika lety ukončen. Po několika pověstech bude nový model přepracován a uveden na trh příští rok.

Slavná společnost však zachovává většinu detailů v tajnosti, ale nepochybujeme, že crossover QX70 bude mít hodně společného s QX80. Oba modely budou atraktivní a budou sdílet mnoho tipů. Zejména pokud hledáte SUV, které vypadá sportovně a nabízí dostatek prostoru pro všechny cestující, je nadcházející QX70 perfektní volbou.

Infiniti QX70 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh, Autobrezik

Infiniti QX70 redesign 2021

Nadcházející  Infiniti QX70 2021 se bude v mnoha ohledech lišit od předchozí generace. Tento model je založen na populárním Nissan Pathfinder. Kromě toho oba modely sdílejí stejnou platformu D. Nejnovější zprávy však ukazují, že oba modely budou přepnuty na novější platformu CMF. Tato platforma nabízí lepší ovládání a pohodlnější jízdu.

Jak již možná víte, zbrusu nový model QX80 byl nedávno uveden na trh a model QX70 se řídí podobným designovým přístupem. Můžeme s jistotou říci, že nový model bude plně v souladu s designovým jazykem značky. Neočekáváme nic jiného než krásné křivky a silnější nárazníky. Z hlediska velikosti bude nový model Infiniti QX70 2021 menší než QX80. Bude mít kratší převisy, což také znamená kratší celkovou délku.

Infiniti QX70 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh, Autobrezik

Interiér a bezpečnost

Stejně jako venku bude uvnitř občerstvení. Na  Infiniti QX70 2021  nabízí lepší materiály a celkově vyšší kvalitu. Stejně jako nejnovější QX50 by nový QX70 měl mít stejné rozvržení. To znamená, že bude spousta kvalitního obsahu a můžeme očekávat nový informační systém. QX70 získává stejný informační systém jako QX80 ze spolehlivého zdroje.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Technicky bude nový model vybaven navigačním systémem, elektrickým zadním víkem, třízónovou klimatizací, střešním oknem, vyhřívanými předními sedadly a volantem, elektrickým naklápěním / teleskopickým volantem, nouzovým brzděním a komplexním monitorem viditelnosti s pohybujícím se objektem. Bude zde spousta bezpečnosti a balíček ProAssist nabízí varování před mrtvými místy, prevenci kolize vzadu, asistenci při ovládání vzdálenosti, aktivní tempomat, prevenci opuštění jízdního pruhu atd.

Infiniti QX70 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh, Autobrezik

Hnací soustava Infiniti QX70 2021

Nadcházející 2021 Infiniti QX70  je poháněn novým 2,0litrovým čtyřmotorovým turbo motorem podle posledních zpráv  . Tento hnací ústrojí je poměrně výkonné a poskytuje 270 koňských sil. Je připojen k šestistupňové automatické převodovce. Ještě důležitější je, že díky variabilní kompresi můžeme očekávat lepší hodnocení MPG než dříve.

Pokud vám to však nestačí, bude něco silnějšího. Úředníci potvrdili 3,0-litrový turbo motor V6, který bude k dispozici ve dvou výkonových variantách. K dispozici bude model o výkonu 300 nebo 400 hp. Bohužel neexistují žádné informace o tom, který přenos bude tato varianta používat.

Infiniti QX70 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh, Autobrezik

Datum a cena vydání Infiniti QX70 2021

Revidovaný  model Infiniti QX70 2021  obdrží aktualizaci. Čekáme také na oficiální zprávy. Více zpráv naznačuje, že nové SUV bude vydáno v příštím roce.

Pokud jde o cenu, předpokládáme, že základní verze začíná od 45 000 do 50 000 EUR.