Infiniti QX80 2021: plná elektrická verze, datum vydání

Prémiová značka Infiniti  uvede na trh  příští  QX80 2021  . Celá řada QX vypadá opravdu působivě a nové modely QX obdrží řadu vylepšení. Nadcházející 2021 Infiniti QX80  bude dorazí příští rok. Tentokrát společnost Infiniti uvede nový elektrický systém s názvem „ePower“.

V pravém slova smyslu se každý výrobce automobilů na světě obrací k elektrickým pohonům. Celkově byl systém velmi dobře přijat zákazníky. QX80 však přijímá další aktualizace. Na počátku bude tento luxusní SUV procházet vizuálními změnami a interiér bude ještě kvalitnější.


Atraktivní exteriér

Plná velikost SUV rozhodně upozorňuje na silnici. Jeho velikost je ideální pro větší rodiny a delší výlety nejsou problém. Infiniti QX80 2021  obdrží některá vylepšení exteriéru koncem příštího roku. Pro začátek je nejvýraznější změnou vylepšená mřížka. Přední nárazník byl přepracován a vypadá agresivněji. Světlomety vypadají velmi atraktivní a LED technologie je standardní.

Model QX80 SUV běží na standardních 20palcových hliníkových kolech. Nová a volitelná 22palcová kola vypadají velmi kvalitně. Součástí nabídky jsou také celoroční pneumatiky. Infiniti také představí nové barvy exteriéru. Tento model zůstane z velké části rozměrný. To znamená, že model Infiniti QX80 je dlouhý 209 palců a vysoký 79 palců.


✓ Můžete také zkontrolovat:

Interiér je prostě luxus

Nemusíme se ponořovat do luxusu kabiny. Infiniti je známé pro svůj vynikající design interiéru. Nadcházející  Infiniti QX80 2021  také nabídne dostatek vnitřního prostoru. Umělá kožená křesla jsou velmi pohodlná a dostupná v prošívaném vzoru. Kromě toho je standardní osvětlení okolního osvětlení a odvětrávaná přední sedadla. Pomlčka je vyrobena z plastu, takže některé části stále vypadají levně. Přesto se jedná o prvotřídní interiér se spoustou standardního vybavení. Infiniti si půjčil několik tipů z proudového letadla.


Budou zde tři interiéry, takže kabina je velmi přizpůsobitelná. Dřevěné a chromové pásy poskytují zevnitř luxus, zejména dřevěné akcenty kolem středové konzoly. Až do  QX80 2021  dostává nový informační systém a další   bezpečnostní opatření . Systém pojme sedm cestujících. Osmimístné uspořádání je také volitelné. Vše, co musíte udělat, je vybrat si sedadlo ve druhé řadě.

Výkonné specifikace V8, převodovka, spotřeba paliva

Pod kapotou bude  nový model Infiniti QX80 2021 pokračovat  ve stejném motoru o objemu 5,6 litru V8. Toto zařízení je dobré na 400 koňských sil a točivý moment 415 lb / ft. Díky těmto velkým číslům dosahují SUV plné velikosti maximální rychlosti 100 km / h za 7,8 sekundy. Pro hladkou jízdu je k dispozici 7stupňová automatická převodovka. Přesto je výkonný motor V8 známý svou nízkou spotřebou paliva. Poskytuje 14 mpg ve městě a 20 mpg na dálnici. To vedlo ke spekulacím o dieselových pohonných jednotkách. To se však nestane. Infiniti má stále co nabídnout v roce 2021.

Infiniti QX80 2021 ePower

Hiroto Saikawa, generální ředitel společnosti Nissan, oficiálně potvrdil, že téměř celá řada Infiniti bude elektrifikována do roku 2022. Všechny modely by měly být plně elektrické a model  Infiniti QX80 2021  se neliší. Celoelektrický systém se nazývá „ePower“. Toto je neobvyklý typ systému a ne varianta plug. Benzínový motor se používá k nabíjení baterie a neposkytuje elektřinu (foto níže).

Dalším pravděpodobným výsledkem je hnací soustava VC Turbo. Infiniti to oznámilo ve svém nejnovějším konceptu na autosalonu Detroit. Koncept Q Inspiration představil motor VC Turbo, pokročilý čtyřválcový motor s proměnlivou kompresí. I když je to oficiální, stále čekáme na všechny podrobnosti.

Ceny a datum příjezdu

Díky malému počtu aktualizací stojí nový model Infiniti QX80 2021 stejně jako stávající model. Pokud víte, cena začíná pod 65 000 eur. Pamatujte, že se jedná o prémiové SUV v plné velikosti, takže cena není tak dostupná. QX80 ePower bude určitě stát mnohem víc, přes 75 000 EUR.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)