Jaguar F-Pace 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh

Nový model Jaguar F-Pace 2021  je nový model, který nabízí charakteristické rysy, a proto vyniká v této třídě. Ve skutečnosti může být obtížné ignorovat na ulici nejen kvůli jeho hezké tváři, ale také kvůli jeho snadné manipulaci a působivé praktičnosti. Překvapivě to může také jít off-road. Mezi další vlastnosti patří atraktivní kvalita jízdy, nadprůměrná světlá výška, velkorysý náklad a prostor pro zadní sedadla, přeplňovaný motor V6 a ostřejší ovladatelnost a pocit řízení. Přečtěte si nejnovější informace o datu vydání a ceně.

Jaguar F-Pace 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh, Autobrezik

Pohled

První věc první: zatímco úvod výše zní neuvěřitelně působivě, máme problémy s testovaným vozidlem. Zaprvé, zážehový motor zní o něco méně účinně než konkurenti s podobnými cenami. I zde může být motor V6 nepříjemný v každodenním životě kvůli hlasitému výfuku a konečně kvalita jízdy na zakrytých silnicích může být trochu těžká. Kromě negativních zvláštností Jaguar zřejmě označil většinu správných tlačítek.

Krása a praktičnost se velmi často jeví jako vzájemně se vylučující, ale Jaguar s F-Pace prokázal, že oba mohou fungovat stejně dobře. Je zábavné řídit, angažovat se a nabízet nápadnou krásu, která vyvrcholila v selfies na několika příspěvcích na sociálních sítích. Aby doplnil tyto nedotčené vlastnosti, Jaguar vynaložil veškeré úsilí k dosažení působivé světlé výšky. Rozvor kol byl také zvednut. Výsledkem je lepší zážitek z jízdy v terénu, lepší náklad a prostor pro cestující.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Dynamika jízdy nebyla z rovnice odstraněna. Byla použita stejná ráznost, jakou pohání sedany Jaguar a sportovní automobily. Výsledkem jsou stejné mechanické podložky, které zdůrazňují jak modely XE / XF, tak trochu inspirace typu F, výsledkem je plynulý a pohodlný styl jízdy nejlepší ve své třídě. Chvályhodná je také architektura řízení RWD, dokonale smontovaný systém odpružení a ultra tuhá konstrukce. Pro některé však může být kvalita jízdy poněkud fiktivní.

Jaguar F-Pace 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh, Autobrezik

Motivaci pod kapotou zajišťuje přeplňovaný 3,0litrový motor V6 o výkonu 340 koní. Je k dispozici pro všechny kapotáže kromě 2021 Jaguar F-Pace Firs Edition a S. Jaguar říká, že tato edice je dostatečná pro zrychlení tempa F z 0-60 mph na 5,4 sekund. Údaje o spotřebě paliva pro kombinované plavby městem a dálnicí jsou 20 mpg. Ti, kteří hledají větší výkon, se mohou rozhodnout pro F-Pace 20d AWD, který nabízí 2,0litrový čtyřválcový turbo motor, který produkuje točivý moment 180 koní a 318 lb.ft. Stejně jako BMW X3 trvá běh 0-60 mph 8,2 sekundy. Údaje o spotřebě paliva pro dieselový mlýn se ještě nezveřejňují, ale Jaguar odhaduje, že je v rozmezí 20 MPg.

Jaguar F-Pace 2021 vnitřní a venkovní fotografie

Mezi standardní příslušenství základního modelu patří bezklíčové zapalování a přístup, 18-palcová kola, kožená plachta a teleskopický volant, zadní privátní obrazovka, automatický omezovač rychlosti, simulované kožené polštáře, 8-palcové rozhraní dotykové obrazovky, kamera pro zadní pohled, připojení USB, zvukový systém Meridian s 11 reproduktory, dvouzónovou automatickou klimatizací, automatickými stěrači, LED světly, elektrickými dveřmi, automatickými stěrači a rozhraním přehrávače médií.

Jaguar F-Pace 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh, Autobrezik

Kapotáže k dispozici

Pro Jaguar F-Pace 2021 existuje   pět kapotáží: R-Sport, Premium, Prestige, Base a S-Modell. K dispozici je také americký model First Edition. S výjimkou modelu S jsou ostatní k dispozici se specifikací motoru 20d nebo 35t.

Specifikace motoru Jaguar F-Pace 2021

Jak již bylo zmíněno,  Jaguar F-Pace 2021  přichází se dvěma motory. První je 3,0 l přeplňovaný motor V6, který je dobrý na 332 lb. ft točivého momentu a 340 koňských sil. Druhým je 2,0 litrový čtyřlitrový čtyřválcový vznětový motor o výkonu 180 koní a hmotnosti 318 liber. točivý moment.

Jaguar F-Pace 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh, Autobrezik

Technická data

Rázvor: 9 stop 5,2 palce (113,2 palce)
Délka: 15 stop 6,3 palce (186,3 palce)
Šířka: 6 stop 9,5 palce (81,5 palce) Kapacita
cestujících
: 96 stop³ Nosnost : 34 ft³
Vlastní hmotnost: 3913 lb. Maximální
rychlost (C / D EST): 129-155 mph
0-60 (C / D EST): 4,9-7,8 s.
MPG: 23-31 (City / Highway)
Dostupné barvy karoserie: Dark Sapphire Metallic, Ebony, Odyssey Red Metallic, Polaris White, Rhodium Silver Metallic…
Zatížení přívěsu: 5290 liber.

Jaguar F-Pace 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh, Autobrezik

Datum a cena vydání Jaguar F-Pace 2021

Jaguar F-Pace 2021  je nyní k dispozici na trhu. Datum vydání však bylo potvrzeno v první polovině roku 2021. Byly oznámeny ceny a společnost Jaguar říká, že MSRP F-Pace začíná na 40 9990 USD. Leasing je také možnost pro ty, kteří si chtějí pochoutku vyzkoušet před objednáním.

Jaguar F-Pace 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh, Autobrezik