Jaguar I-Pace 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh

Elektrický vůz Jaguar I-Pace 2021 je     na trhu pouze dva roky, ale během této doby provedl několik vylepšení. Například loni v zimě byla provedena aktualizace softwaru, díky níž lze mírně zvýšit o jednu zátěž. Byl připraven vážnější aktualizační balíček, který ovlivňuje konstrukční, elektronické a technické vybavení.

Zvukové a informační systémy

Jednou z nejdůležitějších inovací byl vzhled arzenálu pokročilého mediálního centra „IP“ Pivi Pro, které známe z nejnovějšího Defenderu. Komplex má 10palcovou dotykovou obrazovku a výkonný procesor, který aktualizuje systém co nejrychleji. Integrovaná navigace začíná během několika sekund a má čisté uživatelské rozhraní, které vám umožňuje rychle a snadno zadat měřítko mapy jako na smartphonu. Systém může vyhledat nejbližší nabíjecí stanice a nejlepší možnosti jsou vybírány na základě kapacity a cen.

Sada Pivi Pro obsahuje také 4G SIM kartu, dva modemy eSIM a speciální tarif pro volný přístup k řadě internetových služeb. Přes Bluetooth lze současně připojit dvě zařízení (standardně je k dispozici balíček smartphonu s Apple CarPlay / Android Auto). Spolu se standardními multimédii byla také aktualizována 12,3 palcová schránka na digitální rukavice – nyní má jinou grafiku s optimalizovaným zobrazováním dat na úrovni nabití baterie a rezervě energie.


Pokročilé vybavení

Mezi aktualizované možnosti elektrického přechodu  Jaguar I-Pace 2021  pro modelový rok patří:

  • Bezdrátové chytré telefony pro nabíjení;
  • Vylepšená viditelnost ve všech směrech;
  • Elektronické zpětné zrcátko ClearSight;
  • Vylepšená klimatizace s ionizací a filtrací vzduchu (jemné částice jsou zachovány);
  • Vylepšené prostorové reproduktory Meridian 3D (nainstalovány další dva reproduktory, takže jejich celkový počet dosáhl 16).

✓ Můžete také zkontrolovat:Koukni se

V designu došlo k drobným změnám. Standardní model nyní přichází s mriežkou Atlas Gray. K dispozici jsou také dekorativní balíčky Bright Pack a Black Pack. Paletu barev exteriéru doplňují Caldera Red, Portofino Blue a Eiger Gray. Rozsah ráfků byl rozšířen o nové 19palcové možnosti, které se stanou základem na některých trzích (dříve velikost 18 byla minimální).

technologie

Žádné změny v napájení. Crossover je stále vybaven dvěma elektrickými motory, které produkují celkem 400 koní. a 696 Nm. Baterie je stejná – při 90 kWh. Vývojáři však vybavili elektromobil výkonnější palubní jednotkou o výkonu 11 kW, kterou lze připojit k třífázové síti. Nabití baterie trvá 8,6 hodiny a starý 7 kilowattový zdroj trval asi 12 hodin. Nabíjení z externího terminálu do 100 kW je ušetřeno.

Počet najetých kilometrů WLTP elektrického crossoveru je stále 470 km. Zrychluje na 100 km / h za 4,8 sekundy.

Cena a datum vydání

Upravený crossover  Jaguar I-Pace 2021  je již za cenu 60 000 EUR.

 
 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)