Jeep Grand Cherokee 2021: cena, specifikace, fotografie

Podívejte se na  nový 2021 Jeep Grand Cherokee  . Kompletní specifikace, 2021 Jeep Grand Cherokee Cena  0km  , Koupit Nový Jeep  Grand Cherokee 2021.

Design a vzhled Jeep Grand Cherokee 2021

Panoramatické  střešní okno: Střešní okno  Jeep Grand Cherokee 2021 CommandView má pevné zadní sklo a posuvný čelní panel pro regulaci tepla a čerstvého vzduchu. Jediným kliknutím můžete zcela nebo částečně otevřít a rozšířit prostor svých dobrodružství a emocí.

20 palcové ráfky:  Zdokonalený a sportovní efekt  Jeep Grand Cherokee 2021 nelze vylepšit sadou leštěných 20 palcových ráfků s důlky v minerální šedé.


✓ Můžete také zkontrolovat:

Chrome detaily: působivé při zatáčení a parkování. Výběr z lesklého chromu vyzařuje neobyčejný styl. Sofistikované provedení, chromové prvky byly použity na každou část vozidla, což dává pocit důvěry a kultivovanosti.


Dřevěný interiér: vynikající v každém detailu. Interiér je sama o sobě podívaná, obložení je vyrobeno z matného dřeva a saténové kovové rámečky promění váš zážitek v  Jeep Grand Cherokee 2021.

Technologie a připojení Jeep Grand Cherokee 2021

Motory: 3,6 L PENTASTAR V6 – 3,6 L Pentastar s 286 HP a 35,5 kg / m poskytuje perfektní rovnováhu mezi výkonem a účinností, s možností pohonu všech kol. Pentastar byl uznán jako jeden z nejlepších motorů třikrát a kombinuje účinnost a efektivitu.

3,0 litrový V6 ECODIESEL: 3,0 litrový motor V6 EcoDiesel poskytuje efektivní, výkonný a dynamický pohon. Má 241 k a točivý moment 56 mkgf. Motor Jeep je rychle rostoucí motor nabízející čistou technologii, snížené emise a kombinaci výkonu a účinnosti.

8stupňová automatická převodovka: Exkluzivní osmistupňová automatická převodovka  Jeep Grand Cherokee 2021  poskytuje plynulejší řazení a nízkou spotřebu paliva jak na asfaltových tlumičích, tak v terénních vozidlech.

Eco režim: ekonomická nebo sportovní jízda? Vyberte požadovaný režim stisknutím tlačítka. Režim Eco optimalizuje řazení a šetří palivo a lze jej kdykoli vypnout, pokud chcete jezdit sportovněji.

Dvouzónová klimatizace: v  Jeep Grand Cherokee 2021  je vždy perfektní klima. Díky dvouzónové klimatizaci může řidič a spolujezdec individuálně upravit teplotu vzduchu. Každou stránku lze nastavit samostatně pomocí hlasového příkazu, dotknutím se multimediální obrazovky nebo otočením tlačítek.

Multimediální centrum: Pro integraci smartphonu s  Jeep Grand Cherokee 2021  má nové mediální centrum Uconnect8.4 “Apple Car Play a Android Auto, systémy, které poskytují specifické funkce pro každý operační systém, jako je Waze, WhatsApp, Spotify a mnoho dalších.

Řídicí panel: Na palubě  Jeep Grand Cherokee 2021  máte kontrolu nad každým detailem před sebou. 7palcová palubní deska TFT poskytuje informace o funkcích, jako je tlak v pneumatikách, teplota různých součástí a další.

Quadra-Trac II: Moderní a odolný systém Quadra-Trac II řídí trakci při vysokých rychlostech a distribuuje sílu na nápravu s největší přilnavostí. V nepříznivých podmínkách dvourychlostní přepravní kufřík rychle zajistí, že vozidlo zůstane v pohybu.

Volba terénu:  Jeep Grand Cherokee 2021  nabízí legendární výtlak 4X4. K dispozici jsou 4 různé konfigurace trakce, které poskytují nejlepší stabilitu řízení při ladění různých systémů, včetně řízení zrychlení, převodovky, převodové skříně, kontroly trakce a stability.

Pohon 4X4: Pohon je zásadním bodem, pokud jde o jízdu v terénu. Každé kolo musí plnit svou funkci, pokud jde o překonání výzev. Dostupné systémy  Jeep Grand Cherokee 2021  zajišťují přesnou přilnavost každé pneumatiky v případě potřeby.

Komfort a bezpečnost Jeep Grand Cherokee 2021

Komfort a kultivovanost:  Jeep Grand Cherokee 2021  nabízí interiér s koženými sedadly a topením, GPS, dvouzónovou klimatizací, digitální a automatickou. Dokonalost od kožených dveří po palubní desku a středovou konzolu. Limitovaná edice má boční hrany a dřevěné detaily s otevřenými póry, zdobené jedinečnými měděnými nebo chromovými prvky.

Aktivní redukce šumu: užijte si ticho. Aktivní systém redukce hluku je skutečným dárkem pro ty, kteří mají rádi klid a pohodu, protože snižuje hladinu vnějšího hluku v kabině a téměř necítí dopravní hluk.


Modulární sedadla: pohodlí a kultivovanost. Přizpůsobte si sedadla podle svých představ a rychle uložte pozice jediným stisknutím tlačítka. Jeep Grand Cherokee 2021  má také vyhřívání sedadel a větrání, aby byla vaše cesta pohodlnější.

Elektrický stojan: Regál byl také vyvinut, aby poskytoval větší pohodlí a zdokonalení. Elektronický systém otevírání zavazadlového prostoru umožňuje otevřít a zavřít zavazadlový prostor jediným dotykem.

Airbagy: Každý je chráněn na palubě  Jeep Grand Cherokee 2021  . Vybaveno 7 airbagy, 2 vpředu, 2 na boku, 2 na závěsu na zadním sedadle a 1 na koleni řidiče.

Více bezpečnosti:  Jeep Grand Cherokee 2021  je vybaven kontrolou stability (ESC) a kontrolou otáček (ERM) a kontrolou trakce (TC). Kotoučové brzdy mají ABS a hydraulický vyrovnávací systém (HBC).

Parkovací asistent: Parkovací asistent má zadní parkovací asistent. Pokud zařadíte zpátečku, budou čáry displeje sledovat křivky nebo rozpoznáte překážku označující dostupné pole činnosti.

Senzor deště a soumraku: Senzory deště a soumraku potvrzují bezpečnost a praktičnost  Jeep Grand Cherokee 2021  . Okolní čtení automaticky aktivuje stěrače čelního skla, když prší, a světlomety, když jsou detekovány změny intenzity světla.

Xenonové světlomety: účinnější, odolnější a blíže k dennímu světlu. Jeep Grand Cherokee 2021  má bi-xenonové světlomety HID (High Intensity Discharge), které nejen zvyšují bezpečnost, ale také výraznou a nápadnou vlastnost v jejich designu.

Silné stránky Jeep Grand Cherokee 2021

Jeep Grand Cherokee 2021  má některé výhody, které jsou důležité pro spotřebitele a jsou všeobecně uznávány:

 • Ráznost;
 • Trvanlivost;
 • Pohodlí;
 • Zařízení;
 • Výměna.

Slabé stránky Jeep Grand Cherokee 2021

Mezi negativní body, které spotřebitelé musí zvážit, pokud jde o  Jeep Grand Cherokee 2021,  patří:

 • Síť malých prodejců;
 • Ceny dílů;
 • Drahé pojištění;
 • Spotřeba.

Specifikace Jeep Grand Cherokee 2021

 • mechanika
 • Motor: 3,6 / 3,0
 • Palivo: benzín / nafta
 • Výtěžek (CV): 286/241
 • Kroutící moment (kgf.m): 35,5/56
 • Převodovka: automatická
 • Trakce: 4 × 4

Přední zavěšení: víceprvkové a přední se stabilizátorem, jednotlivá kola a vinuté pružiny.

Zadní odpružení: Příčná náprava (držák) a zadní odpružení se stabilizátorem, pevnými pružinami kol a vinutí.

Brzdy: Čtyři kotoučové brzdy se dvěma ventilovanými disky.

 • Rozměry
 • Výška (mm): 1 866
 • Šířka (mm): 1 819
 • Délka (mm): 4 496
 • Hmotnost (kg): 1,867
 • Nádrž (L): 70
 • Rozvor (mm): 2649
 • Kmen (L): 883
 • Obyvatelé: 5

Jeep Grand Cherokee cena 2021

Nový  Jeep Grand Cherokee 2021  přichází za základní cenu, která je v závislosti na verzi přibližně:

 • Jeep Grand Cherokee Délka: 36 400 eur.
 • Jeep Grand Cherokee Limited: 39 630 eur.
 • Jeep Grand Cherokee Trailhawk: 42 850 eur.

Jeep Grand Cherokee 2021 obrázků

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)