Jeep Renegade 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh

Nadcházející  Jeep Renegade 2021  je subkompaktní crossover, který bude přepracován příští rok. Vrcholem tohoto SUV je nový hybridní pohon plug-in. Tento model bude k dispozici jako základní model v Evropě a USA. Kromě hybridního pohonného ústrojí nabídne nový Renegade 2021 standardně dva další motory a pohon předních kol.

Nové SUV navíc obdrží menší vylepšení exteriéru. Kromě toho se zlepší i interiér a tentokrát můžeme očekávat přehlednou kabinu a větší bezpečnost.

Jeep Renegade 2021 se vyznačuje zaoblenými světlomety

Nový Jeep Renegade 2021  má díky své malé velikosti a jedinečnému designu  jeden z nejznámějších designů ve svém segmentu. Vizuálně jsou kulaté světlomety, vertikální mřížka se sedmi sloty a pevná silueta nejvýraznějšími prvky, které odlišují tento model od ostatních modelů Jeep.


Jeep Renegade 2021  má také kratší převisy, které jsou ideální pro lezení a atraktivní 16palcová kola. Tradiční design byl do značné míry zachován a některé vizuální aktualizace byly také provedeny dozadu. Zadní světla používají nejnovější technologii LED a mají jako nárazník mírně změněný tvar.

Občerstvení v interiéru

Malé množství občerstvení se bude konat také v nadcházejícím  Jeep Renegade 2021  . Jeep Renegade SUV bude i nadále nabízet stejné uspořádání. Nový model je dvouřadý SUV, který pojme pět cestujících. Kromě toho má Jeep Renegade dostatek prostoru uvnitř a dokonce i oblast nákladu je prostorná. Tento malý model má za druhou řadou 19 metrů krychlových. Sklopení zadních sedadel navíc poskytuje prostor 50 metrů krychlových.


✓ Můžete také zkontrolovat:


Komfort je více než uspokojivý. Kromě toho nyní výrobce nabídne více standardního vybavení na ochranu sportovního vybavení. Mezi standardní funkce patří AM / FM rádio s USB vstupem, 6cestné nastavitelné sedadlo řidiče, naklápěcí / teleskopický sloupek řízení, kamera pro výhled, elektrické ovládání oken a dveřní zámky. Pokud si však vyberete kupující Latitude, získáte 7palcový informační systém s dotykovou obrazovkou Uconnect se systémy Android Auto a Apple CarPlay.

Specifikace motoru

Připravovaný  Jeep Renegade 2021  bude dodáván se stejnými motory jako stávající model. K dispozici jsou dvě možnosti motoru. Čtyřválcový zážehový motor o objemu 1,4 litru pohání základní model a vytváří točivý moment 160 koní a 185 lb-ft.

Na přání je k dispozici čtyřlitrový motor o objemu 2,4 litru, který poskytuje točivý moment 180 koní a 175 lb-ft. Oba modely jsou vybaveny 4WD namísto standardního 2WD (vpředu). Kromě toho oba stále používají stejnou 9stupňovou automatickou převodovku, která se používá jako standard. Tažení se nedoporučuje u 1,3 litrového modelu. S motorem o objemu 2,4 litru a systémem 4WD však mohl nový Jeep Renegade vytáhnout až 2000 liber.

Jeep Renegade PHEV

Plug-in hybridní systém bude k dispozici také na  novém Jeep Renegade 2021  . Tato verze, nazývaná také Renegade PHEV, nabízí více energie než běžné SUV. Je poháněn 2,4litrovým čtyřválcovým motorem připojeným k elektrickému generátoru. Díky této kombinaci může model PHEV generovat celkem 230 koní a nabídnout úžasný počet najetých kilometrů.

Jeep Renegade 2021 cena a datum uvedení na trh

Nejnovější  Jeep Renegade 2021  si zachová svou současnou cenu, s výjimkou drobných úprav a vylepšení, které budou zachovány. Cena současného modelu je velmi cenově dostupná a začíná již od 19 000 EUR. Výběrem ceny PHEV se však zvýší přibližně o 4 000 EUR nebo celkem o 24 000 EUR.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)