Jeep Wrangler 2022: specifikace, cena, datum vydání

Nový Jeep Wrangler 2022 se dostaly na trh v nadcházejících měsících. Je to jedno z nejikoničtějších terénních SUV a rozhodně nejsilnější model v segmentu. Jak víte, Ford Bronco je na cestě a bude přímo konkurovat SUV značky Wrangler. Je však zajímavé, že Jeep nebude dodávat zásadní vylepšení svého modelu Wrangler 2022.

Dává to smysl, protože model Wrangler je postaven na spolehlivosti a tradici. Na druhou stranu tento model dostane možnost hybridního pohonu a dokonce se pracuje na plně elektrické variantě. Společnost Wrangler bude dostávat drobné aktualizace, protože hlavní aktualizace byly zavedeny v roce 2021. Vše, co potřebujete vědět o novém Wrangleru, najdete zde.

Wrangler 2022 barev

Jednou z našich oblíbených věcí na novém Jeepu Wrangler 2022 je jeho působivá paleta barev exteriéru. Toto SUV nabízí devět barev exteriéru a tři barvy interiéru. Nový Wrangler je k dispozici v černé, Sting-Grey, Billet Silver Metallic a Granite Crystal Metallic.

Kromě toho se můžete rozhodnout pro barvy Snazzberry Pearl, Hellayella, Sarge Green, Firecracker Red a Bright White. Pokud jde o interiér, základní schéma je černé. Jeep však také nabízí pěkná barevná schémata v černém / dědictví tan a černém / tmavém sedle.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Změny

Jak jsem řekl, Jeep Wrangler 2022 nezavede žádné drastické aktualizace. Důvodem je, že model 2021MY již zavedl významné změny. Díky tomu bude Wrangler v roce 2022 poskytovat drobné aktualizace. Pokud jde o design, terénní SUV nadále nabízí praktický a konvenční design. K dispozici jsou dvoudveřové i čtyřdveřové varianty spolu s odnímatelným čelním sklem, střechou a dveřmi. Základní dvoudveřová verze je dlouhá 166,6 palce, zatímco čtyřdveřový model Unlimited je o něco kratší.

Uvnitř Wrangler představí nový systém infotainmentu a další bezpečnostní pomůcky. Kromě toho můžeme jen doufat v další standardní vybavení v celé řadě vybavení. Vnitřní uspořádání zůstává spolu s designem. Je to praktická kabina se spoustou prostoru. Ford Bronco je téměř tam, ale Jeep nijak nespěchá. Nové čalounění a větší displeje budou představeny v průběhu příštího roku nebo dvou po oficiálním příjezdu SUV Bronco.

Wrangler Hybrid je uveden na trh

Nadcházející Jeep Wrangler 2022 bude i nadále vybaven známým 3,6litrovým motorem V6 Pentastar. Jedná se o zážehový motor s výkonem 285 koní. Wrangler je velmi spolehlivé a schopné SUV, ale volitelný 3,0litrový diesel V6 je vrcholem nového Wrangleru. Dieselový motor vyvíjí 260 koní a točivý moment 465 lb-ft, což je zlepšení oproti benzínovému motoru. Dalším volitelným motorem je 2,0litrový přeplňovaný zážehový motor s výkonem 270 koní.

K prodejcům však přichází hybridní verze. Hybridní SUV s názvem „Wrangler 4xe“ kombinuje 2,0litrový motor s elektromotory. Wrangler 2022 4xe bude generovat až 375 koňských sil a 470 lb-ft točivého momentu. Tento model navíc nabízí přibližně 50 MPGe a elektrický dosah 30 mil.

Cena Jeep Wrangler 2022, datum vydání

Nový Jeep Wrangler 2022 bude stát méně než 30.000 eur znovu. Nová varianta bude s největší pravděpodobností začínat kolem 29 000 eur. Zcela nový Wrangler 4xe s hybridním motorem stojí více méně 38 000 eur. Prodej bude zahájen později v roce 2021 a SUV Wrangler bude soutěžit se zcela novým Fordem Bronco.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis