Kia Optima 2021: specifikace, cena, datum vydání

Nová Kia Optima 2021  nabízí svým kupujícím silnou nabídku hodnoty, což je vzhledem ke svým působivým vlastnostem obtížný úkol. Stručně řečeno, dělá dobrou práci, když kombinuje silnou předložku a sportovní styl. Následující test Kia Optima2021 je vyčerpávající a pokrývá důležité aspekty modelu Kia Optima, které pravděpodobně hledáte.

Datum a cena vydání Kia Optima 2021

Zatímco se společnosti Kia podařilo skrýt některé důležité podrobnosti o modelu  Kia Optima 2021  , naši mezci dokázali tajně pracovat na odhalení tajemství za železnými závěsy. Nejprve se očekává, že Optima 2021 bude na   americkém trhu debutovat na podzim (2016) nebo počátkem příštího roku, podle toho, co nastane dříve. Na druhé straně by ceny měly začínat doporučenou maloobchodní cenou kolem 22 000 EUR.

Pohled

Segment limuzíny střední velikosti nabízí tolik možností, že nemá smysl jej pojmenovávat. Někteří z nich jsou však Toyota Camry, Honda Accord a Ford Fusion – to je jen několik známých typových štítků. Ale i v tak přeplněném segmentu se Optima zdá být úctyhodným modelem, a to navzdory nedostatku pověření pro rozpoznávání štítku.


Teprve nedávno byla  Kia Optima 2021  navýšena na chvályhodnou úroveň „bezednou dírou“ své třídy, a to navzdory dlouhodobému pobytu ve Spojených státech. Kia ale určitě udělala něco pro to, aby se stala vážným konkurentem z výhodného suterénu. Nejprve se Kia pokusila změnit vnímání značky, která byla často spojována s méně oblíbenými značkami, a oživila některé její aspekty, včetně vzhledu interiéru a exteriéru.

Exteriér se však od svého bezprostředního předchůdce příliš nelišil. Je však delší, větší a širší. Jak již bylo řečeno, bude pravděpodobně trvat dlouho, než si všimneme změn. Interiér Kia Optima 2021 byl naproti   tomu aktualizován a přepracován a je třeba připustit, že úsilí, které Kia investovala, si zaslouží schválení. Aktualizovaný informační a zábavní systém, který nabízí lepší grafiku, je rychlejší a citlivější.


✓ Můžete také zkontrolovat:

Pokud jde o mechaniku, Kia tvrdí, že pro podvozek používá vysoce pevnou ocel. Podle Kia to poskytlo vozidlu lepší strukturální tuhost, vysokou rychlostní stabilitu a lepší ovladatelnost. Pokud jde o výkon, dostupný 1,6litrový přeplňovaný motor nabízí působivý výkon a současně působivou spotřebu paliva.


Kia Optima 2021 přepracována zevnitř i zvenčí

V současné době  jsou pro  Kia Optima 2021 k dispozici čtyři kapotáže: EX, LX, SX a SXL. Barvy exteriéru Kia Optima: Moss Gray, Ebony Black, Titanium Silver, Sangria, Pearl Snow White, Horizon Blue a Shiny Silver. K dispozici může být více barev, ale před datem vydání vám o nich nemůžeme moc říct.

Standardní příslušenství  Optima 2021  LX zahrnuje zvukový systém se šesti reproduktory, přídavný audio jack, 5palcovou středovou obrazovku, 6pásmové sedadlo řidiče, plnohodnotné příslušenství, 16palcová kola z lehkých slitin a HD rádio, klimatizaci, teleskopický a výklopný volant, tempomat, zadní kamera a připojení USB.

Mezi doplňky patří nastavení paměti řidiče, monitor mrtvého úhlu s varováním při couvání, laminovaná okna předních dveří, sedadlo řidiče v osmi směrech, zpětné zrcátko s automatickým stmíváním, elektrické sklopení, vyhřívaná zrcátka a zpětné zrcátko.

Když si vyberete  Kia Optima 2021  LX 1.6T, získáte bezklíčový přístup a zapalování, kožený volant, sklopná zrcátka, laminovaná okna předních dveří a kožený volant. Mezi doplňky patří 8palcová dotyková obrazovka, USB porty pouze se dvěma procesy nabíjení, zadní světla LED, informační a zábavní systém Kia Uvo, rádio HD, zadní větrací otvory klimatizace a dvouzónová automatická klimatizace.

Technická data

Rozvor: 9 stop 2,4
palce (110,4 palce) Délka: 15 stop 11,1 palce (191,1 palce)
Šířka: 6 stop 1,2 palce (73,2 palce) Kapacita
cestujících
: 105 kubických stop Kapacita náklad: 16 metrů krychlových
pohotovostní hmotnost: 3399 lb
Maximální rychlost: 135 mph
0-60: 7,5 s
MPG: 24/35 (město / silnice)
Dostupné barvy karoserie: ebenová černá, horizontální modrá, mechově šedá, sangria, sněhově bílá perla, šumivá, stříbrná, titanová, stříbrná …
Zatížení přívěsu: N / A.

Specifikace motoru Kia Optima 2021

Pod kapotou modelu  Kia Optima 2021  jsou tři motory: čtyřválcový motor 2,4 l, 185 hp, 178 lb, 2,4 litru. točivý moment ft; 1,6litrový čtyřválcový přeplňovaný motor pro LX 1,6T s výkonem 178 koní a 195 lbft. točivý moment; a nakonec 245 koní produkuje 245 koní.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)