Lamborghini Urus 2021: specifikace, cena, datum vydání

Vysoce výkonné  Lamborghini Urus 2021  je oficiální. Podle obdržených informací nepřišel připravovaný model k žádným zásadním změnám. V celém cyklu budou aktualizace a vylepšení, která můžeme klasifikovat jako aktualizace.

Celkově bude nový model i nadále vypadat sportovně a agresivně jako dříve. Druhá generace je navíc poháněna stejným V-8 se dvěma turbodmychadly, který produkuje 641 koní. Díky tomuto motoru model Urus zrychlí z 0 na 60 mph za pouhé 3,2 sekundy.

Redesign Lamborghini Urus 2021

O exteriéru tohoto SUV se nedá nic říci. Stejně jako předchozí model má i  nové Lamborghini Urus 2021  stejný atraktivní design. Líbí se nám jeho sportovní silueta a přední kapotáž, které dominuje atraktivní voštinová mřížka chladiče a full LED světlomety.


Lamborghini odvedlo s designem Urus skvělou práci a nejsou nutné žádné zásadní změny. Stejně jako sportovní super sportovní vůz Huracan má i nejnovější Urus šestihranné téma, které se hraje uvnitř i vně celého vozu. Boční profil ukazuje agresivnější přístup s 22palcovými koly, která stojí dalších 700 $ a černými třmeny, které lze přidat za dalších 1100 $.

bezpečnostní

Tyto  nové Lamborghini Urus 2021  nabízejí celou řadu asistenčních technologií pro řidiče. Standardní balíček obsahuje kameru pro noční vidění, adaptivní tempomat s technologií stop-and-go, monitorování mrtvého úhlu, varování před opuštěním jízdního pruhu a varování před opuštěním jízdního pruhu.


Úchvatný interiér

Uvnitř nadcházejícího  Lamborghini Urus v roce 2021  se  bude  lišit od ostatních kabin Lambo. Tento model bude obsahovat spoustu tipů na design stíhaček a spoustu nejnovějších technologií. Líbí se nám startovací tlačítko, které je skryté pod červenou klapkou, a řadicí páka, která vypadá jako plynový pedál. V celé kabině je navíc řada panelů z imitace semiše a uhlíkových vláken.


✓ Můžete také zkontrolovat:

Nejnovější informační a zábavní systém a rekonfigurovatelné displeje jsou podobné jako u Audi Q8. Celkově můžeme mezi těmito SUV vidět mnoho podobností. Kromě plně digitálního sdruženého přístroje má nový model dva dotykové displeje integrované do středního zásobníku. Tento systém obsahuje ovládací prvky pro klimatizační systém, zvukový systém a další.

Křesla jsou velmi pohodlná a do druhé řady se vejdou tři lidé. Urus také nabízí 22 kubických stop v nákladovém prostoru. Přidání volitelného zatížení sedla zadní lopaty je však sníženo o dvě kostky.

Pod kapotou

Wie die erste Generation wird auch der kommende Lamborghini Urus 2021 den gleichen Antriebsstrang einsetzen. Es wird weiterhin von einem Twin-Turbo-V-8 angetrieben, der 641 PS leistet. Das gleiche System wird verwendet und der Urus wird mit Allradantrieb und einem Achtgang-Automatikgetriebe ausgestattet sein. Dank dieses Setups liefert dieses Modell eine fantastische Beschleunigung.

Najnowszy Urus przebiega od zera do 60 mil na godzinę w zaledwie 3,2 sekundy. Przełamał również ćwierć mili przy 121 mil na godzinę w 11,4 sekundy. Ogólnie rzecz biorąc, ten SUV jest jednym z najszybszych na rynku. Lamborghini szacuje prędkość maksymalną 190 mph. Ponadto standardowe hamulce węglowo-ceramiczne zapewniają, że Urus hamuje od 100 km / h do zatrzymania po 200 m. Jeśli chodzi o zużycie paliwa, picie nowego modelu z pewnością sprawi przyjemność. EPA szacuje 12 mpg w mieście, podczas gdy na autostradzie model ten jest oceniany na 17 mpg.

Datum a cena vydání Lamborghini Urus 2021

Oficiálně potvrzená   druhá generace  Lamborghini Urus 2021  se dočká mírné aktualizace. V současné době nejsou v literatuře vyžadovány žádné významné změny. Tento model vypadá agresivně a má výkonný motor. Podle posledních pověstí bude aktualizovaná varianta představena později v tomto roce.

Nemůžeme však uvést přesné datum vydání, ale očekáváme, že to bude příští rok. Cena zatím není k dispozici, ale můžeme očekávat, že to bude o několik tisíc dolarů více než dříve. Aktuální model začíná na 211 000 EUR.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)