Lexus ES 350 2022: specifikace, cena, datum vydání

Koncept interiéru Lexus ES 350 2022, specifikace  – Je to opět Toyota, ale tentokrát se luxusní divize Toyoty rozhodla udělat přesně to, v čem je dobrá, a uvést prodloužený facelift, který bude uveden jako alternativa k jejím stávajícím sourozencům. Nový partner se neliší od původního Lexus ES 350 2022. Tato společnost má dobrou pověst pro výrobu vozů se stylovým vzhledem a vysokou kvalitou interiéru. Nepřeskočí ani nový Lexus ES 350 2022.

Lexus ES 350 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Specialita

Pokud není vyžadován pohon všech čtyř kol, může elektromagnetická spojka na zadní nápravě odpojit hnací hřídel a pomoci tak soustředit se na spotřebu paliva. AWD je navržen tak, aby se v případě potřeby okamžitě znovu zapojil a jeho postup je transparentní pro majitele vozu a cestující.

Vnitřně i zevně

Podvozek GA-K je pozoruhodně pevný podvozek pro základní pneumatiky vyrobený z několika vrstev vysokopevnostní oceli. Začleněním více než dvojitých svarů upevnění laserovým paprskem z dřívějšího svařování laserovým paprskem a technologií hákového svařování  poskytuje konstrukční přístup  daný  modelu  Lexus ES 350 2022 stabilní rámec. Další opatření pro zvýšení vstupní a konečné těsnosti, která zahrnují vzpěru vzpěry věže, několik nosných sekcí pro samotné věže vzpěry a nové vzpěry podpěry chladiče.

Odpružení jsou naladěna pro nejlepší odezvu podvozku. Přední stahování funguje s perspektivou vzpěry zarovnanou do nejlepší polohy pro zlepšení kvality jízdy, i když zvýšení polohy kolečka (2 úrovně) a vodicí dráhy (0,3 palce) oproti dřívější technologii pomáhá zlepšit stabilitu pravého čára.

Nový  Lexus ES 350 2022  má design, díky kterému se vyplatí každé řidičské setkání. To se očekává především od vlastností, kterými by měl být obdařen. Mezi prvky, které nový vůz bude mít, patří ventilovaná přední sedadla a vyhřívané ovladače. Pro zábavné aplikace by měl být nový Lexus ES 350 2022 vybaven audiofilním zvukovým systémem od Marka Levinsona.

Lexus ES 350 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Pravděpodobně bude k dispozici patnáct audio reproduktorů, které vytvoří krásné melodie pro zábavu cestovatelů. Lexus ES 350 2022 sedmé technologie byl výrazně vylepšen, což zahrnuje přirozenou polohu řízení, upravené umístění pedálů a běžná elektricky nastavitelná vstupní sedadla v 10 směrech. Použitím referencí od předního LS je pneumatika výslovně vypůjčena z primárních charakteristik a charakteristik anatomicky tvarované pneumatiky a doporučených prvků dřevěného obložení a topného systému.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Specifikace

Stejně jako jeho předchůdce má nový Lexus ES 350 2022 3,5litrový motor V6. Stejně jako v předchozím vydání bude mít stroj schopnost produkovat 268 koní a 248 lb točivého momentu. Dorazí ve spojení s 6stupňovou automatickou převodovkou. Nový motor bude pravděpodobně dimenzován na přibližně 30 mpg. Nový Lexus ES 350 2022 dostane po rutinní ukázce dokonce hybridní edici.

Hybrid nového sedanu bude kombinovat 2,5litrový čtyřtrubkový motor s elektromotorem. Směs bude produkovat až 200 hp. Spotřeba paliva je nastavena na 40 mpg pro smíšené použití a díky tomu bude tento sedan ve své třídě extrémně konkurenceschopný.

Lexus ES 350 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Cena a datum vydání Lexus ES 350 2022

Neexistuje žádná zavedená interakce ohledně nového  Lexus ES 350 2022  s tímto jediným zdrojem informací, který se stává fámami a proroctvími našeho automobilového experta. S malými úpravami vozu předpokládáme, že nový Lexus ES 350 2022 má cenovku 38 000 eur za základ.