Lexus GS F 2022: specifikace, cena, datum vydání

Nový design Lexus GS F 2022, dojezd na benzín, datum uvedení  – modelový rok 2022 bude pravděpodobně poslední výzvou pro kolekci Lexus GS. To zahrnuje extrémně chybný, vysoce výkonný GS F. Investoval jsem několik dní do svého milovaného Lexusu, GS F, dlouho předtím, než tento přešlap náležitě ukončil. Tady to naráží a míjí.

Lexus GS F 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Specialita

Podívejte se trochu na střed a možná si myslíte, že vypínače a knoflíky pro tvrdou hudbu a ovladače grafického uživatelského rozhraní pocházejí ze špičkového domácího hudebního systému. Stříbrná tlačítka hlasitosti a nastavení, malé obdélníkové displeje pro zobrazení teploty a ovládací tlačítka působí a vypadají opravdu vysoko. Mají další výhodu v tom, že obcházejí informační a zábavní systém pro jednoduché funkce, jako je změna průtoku a teploty a poskytovatelé hudby.

Exteriér a interiér

Díky velkému digitálnímu otáčkoměru vpředu a srdci, malému analogovému rychloměru k odstranění a digitálním ozdobným displejům na zbytku máte klidný pocit ze superauta LFA.Na designu  Lexus GS F 2022  nezáleží, je to aplikace.

Sunshine dokáže vymýt digitální části měřeného svazku, takže nemůžete odečíst tachometr a palivo, teplotu esenciálního oleje a teploměry chladicí kapaliny. Nejvážnější je, že digitální rychloměr je uvnitř otáčkoměru, takže jej lze také vyčistit, což vás nutí podívat se na malý analogový rychloměr, který je uveden v bezpečném rozložení v 10 mil za hodinu Design.

Lexus GS F 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Lexus GS F 2022  se zdá fantastický. Dejte všechny ty vidle stranou a dostaňte mě ven. Odkryté a odvětrávané přední blatníky, zející otvory na obou stranách předního blatníku pro zásobování chladičů a kanály v horním blatníku, které přivádějí kyslík do brzdových systémů, to vše má dobrou věc.

Zející mřížka chladiče Lexusu je však pochybná. Praktický design je podceňován a vždy má v mém srdci zvláštní místo. Pak jsou tu úchvatná 19palcová kovaná kola BBS, která se třpytí jako drahokamy, když na ně zrovna dopadá slunce.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Jediným nejzávažnějším bodem u Lexus GS F 2022 je, stejně jako u mnoha dnešních vozidel, která jsou umístěna v showroomech Lexus, informační a zábavní systém. Hlavní rozhraní jedoucího vozidla nesmí být ovládáno zařízením podobným myši. Je neohrabaný, těžko se používá, vyžaduje manuální zručnost a je zatraceně otravný.

Kromě toho trvá několik kliknutí, dokonce i při řízení, k nalezení správné ikony pro provádění jednoduchých činností, jako je přepínání z rádiových stanic na ovládání povětrnostních podmínek nebo navigační funkce. Vážněji, neexistuje Apple CarPlay nebo Android Auto (Lexus druhou možnost u většiny modelů nenabízí) a informační a zábavní systém se nemůže a) rozšířit tak, aby umožňoval tyto funkce, protože potřebují vylepšení softwaru a hardwaru počítače.

Specifikace

Tady nedostanete turbodmychadlo. GS F je poháněn hedvábným světlem přirozeně nasávaným v 5litrovém V-8 s výkonem 467 koní a točivým momentem 389 lb-ft. Pozitivní, mění se rychle a čistě, když se 5. točí na úžasných 7 300 otáček za minutu, i když jeho 8stupňový automat není tak bleskový jako 8stupňový ZF v německé konkurenci ani tak dobrý jako jakýkoli jiný -Výkonový-Dvouspojkový systém nastavení na trhu.

Lexus GS F 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Zvuky, které bude vydávat, se nestanou žádným konkurentem, a to i přes páté místo ve výkonu ve srovnání s vozy jako Audi RS 6, BMW M5 a Mercedes E63. Je to mnohem lineárnější a rozhodně příjemné, i když síla nepřichází tak náhle, jako v těchto přetlakových soutěžích.

Cena a datum vydání Lexus GS F 2022

Vyvolávací cena pro  Lexus GS F 2022  bude omezena na hranici 51 000 eur. Nebude odhalen. Odhaduje se však na 54 000 eur.