Lexus LX 2022: specifikace, cena, datum vydání

Nadcházející Lexus LX 2022 dostane další aktualizace. Model 2021 dorazil s řadou vylepšení. To zahrnuje sportovní balíček, nový vnější lak, nová kola a nové barevné schéma interiéru. Nyní 2022 LX dostane další upgrady. Varianta LX je jedním z mála luxusních crossoverů SUV, které si poradí s terénními stezkami.

Tento model je však velmi kvalitní a má spíše vytříbený charakter než divokou DNA. Tento model sdílí mnoho komponentů s Toyota Land Cruiser, včetně platformy. Silný osmiválec pod kapotou zajišťuje více než solidní výkon. Koneckonců, interiér je plný luxusu a nabízí úžasný komfort.

Lexus LX 2022: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Změna designu Lexus LX

Nadcházející Lexus LX 2022 pokračuje v seriózních aktualizacích. To zahrnuje také přepracování exteriéru, takže bychom měli očekávat spoustu nových funkcí. Současná platforma však zůstává, takže i rozměry vozidla zůstávají nezměněny. Lexus bude dodávat lehčí materiály a styl je zcela nový.

SUV LX přichází s novou vřetenovou mřížkou, která vypadá ještě stylověji. Některé stylové rady pocházejí z vozu LC, ale SUV LX zůstává stejně robustní jako dříve. Čekáme na další detaily od Lexusu, ale model LX určitě dostane nové světlomety, zadní světla a kola.

Lexus LX 2022: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Aktualizace interiéru

Interiér dostává ještě více aktualizací. Nový Lexus LX 2022 dostane inteligentnější uspořádání v kabině, takže interiér je lepší. Třetí řada bude opět volitelná, ale cestující vzadu budou mít určitě více prostoru pro nohy. Nevíme, zda se nákladový prostor zlepší, ale je to možné.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Nový interiér má navíc přepracovanou palubní desku. Některá tlačítka byla odstraněna, takže většina ovládacích prvků je nyní ovládána pomocí velké dotykové obrazovky. Kvalita sestavení je působivá a úroveň luxusu je stále vysoká. V aktuálním modelu bylo představeno nové čalounění. To znamená, že SUV LX 2022 má stejné čalounění, ale nové asistenční prostředky pro řidiče jsou nutností.

Lexus LX 2022: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Nový motor možná hybrid

 Jednou z možností je nový pohon. To je však v současné době pouze spekulace. Lexus LX 2022 budou používat stejné 5,7 V8 benzín, který produkuje 383 koňských sil. Tento motor není ani zdaleka tichý a LX sprintuje z 0 na 60 mph za 7,2 sekundy. Přestože má toto zařízení dostatek energie, není ani zdaleka dokonalé. Konkurenti jako Mercedes nabízejí lepší a rychlejší varianty.

Kvůli hlasitému motoru se jednoduše nemůžete opřít, a to i přes vysoký komfort. Přeci jen LX zvládá jen 18 mpg na dálnici, což je další problém. Naštěstí je nový rumored motor hybridním pohonem. Pokud se tak skutečně stane, LX Hybrid přinese lepší palivovou účinnost a produkuje téměř 450 koní.

Lexus LX 2022: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Datum a cena vydání Lexus LX 2022

Toto SUV bude nyní stát téměř 90 000 eur. To je cena dvouřadého Lexusu LX 2022 , zatímco třetí řada je volitelná a stojí dalších 5 000 eur. Prodej bude zahájen někdy v roce 2021, pravděpodobně ve druhé polovině roku.