Lexus RC 300 2022: specifikace, cena, datum vydání

Automatická převodovka Lexus RC 300 2022, zvěsti, přepracování  – Je upřímné říci, že Lexus RC je na trhu kupé impozantním počinem. Jde o to, že na rozdíl od standardního motoru pod kapotou je nejpoužívanějším modelem 300h hybrid; ideální, pokud nedůvěřujete dieselu nebo snad chcete levnější firemní auto.

Lexus RC 300 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Aby Lexus přidal další svůdnost, počátkem roku 2019 přepracoval speciální RC se změnami jeho mastných dílů, zúženým interiérem a designem inspirovaným větším Lexusem LC. Jestli jsou změny dost na to, aby brzdily Audi Mercedes a A5 třídy C Coupe, zjistěte.

Specialita

Navzdory oblasti filtračního pedálu je stále dostatek prostoru pro uvolnění držené bérce. Spousta místa pro paže vpředu, i když oblast hlavy je okrajová pro každého, kdo je vyšší než 6 stop.

Exteriér a interiér

V zadní části jsou problémy mnohem méně působivé; Jakmile dojde k naklápění předních sedadel napříč úzkým prostorem, významnější obyvatelé roztáhnou kolena a uvidí, jak jejich mysl tlačí kupředu přes svažující se linii střechy. Lexus RC 300 2022  Zadní sedadlo je vhodný pro více kompaktní lidi a pro rychlé cesty. Osoba vzadu vidí, že zadní okna jsou menší než venku.

Závratná sbírka výlisků na Lexus RC 300 2022 nepotěší každého. Vnitřní povrchy však mají obecně vysokou pravidelnost, kterou jsme od Lexusu očekávali, a uvnitř je cítit individuální pocit z luxusu. Navíc je tu hrstka poškrábaných plastových materiálů, které jsou mnohem pohodlnější v hatchbacku za 20 000 liber než v luxusním kupé. Alespoň ty jsou většinou vidět na místech, se kterými nemáte moc kontakt.

Lexus RC 300 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Lisovaná kožená sedadla jsou společenská, ale povzbudivá a cestující na předních bočních křeslech uvidí, že se snadno usadí. Obrovská zrcátka na předních dveřích pomáhají a všechny modely jsou standardně vybaveny předním a zadním parkovacím zařízením, i když více než přítomnost paží je trochu omezeno na krátký zadní displej.

  Infotainment Lexus RC 300 2022 využívá 10,3palcový displej s průměrnou satelitní navigací ovládanou touchpadem notebooku. I když jsou tam haptické komentáře, které ve vás vyvolávají dojem, že jste „klikli“ na ikonu, je při vysílání obtížné použít. Otočná ovládací rozhraní, která objevíte v RC Audi Mercedes a A5 C-Class Coupé Competition, se mnohem snadněji používají a navíc mají ostřejší zobrazení.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Specifikace

Nejpoužívanějším  Lexus RC 300 2022   je Hybrid 300h. Automatická převodovka řídí jeho 2,5litrový zážehový motor spolu s elektromotorem o výkonu 220 k. Před nastartováním zážehového motoru se tak daleko nedostanete, i když 300h mohla jezdit i v čistém elektrickém režimu bez škodlivin pro rychlé dojezdy.

Spolu s novým časem -100 km/h 8,6 s je výkon na rozdíl od třpytu rozhodně dostatečný; Najdete tu spoustu praktických SUV, které určitě vytáhnete. Podobně jako u jiných hybridů Lexus, když sešlápnete plynový pedál až na doraz, otáčky se prudce drží a skutečně stoupají, dokud nezvednete pravé nohy. Zhruba si uvědomte nabízené motory, pochybujeme, že je to vše, co budete často dělat.

Lexus RC 300 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Nicméně edice V8 (nazývaná RC F) je velmi odlišná: je směšně rychlá a vypadá fantasticky. Jeho 5litrový zážehový motor s výkonem 457 k dokáže vystřelit RC z -100 km/h za pouhých 4,5 sekundy a úžasně kvílí. Změny by mohly být o něco rychlejší ve srovnání s nejjemnějšími konkurenty výkonných vozů, ačkoli RC F používá standardní 8-10stupňovou automatickou převodovku, což je výjimka z pomalého automatu CVT 300h.

Cena a datum vydání Lexus RC 300 2022

Lexus RC 300 2022  (RC300 – 42,320 euro) je atraktivní vůz, protože jeho vzhled je samozřejmě sportovce; I tak se zhroutí, aby vydržel až do této optické iluze. To nás znepokojuje upgradem na výkonnější RC350, a to jak bez balíčku F-Sport, tak s ním. Ve snaze najít efektivitu a high-end od dvoudveřového kupé by se měli podívat na jednoho z jeho rivalů.