Lexus RC F 2022: specifikace, cena, datum vydání

Nová specifikace Lexus RC F 2022, změna exteriéru, koncepce  – nabízí četné rozpoznávací funkce ve srovnání s pokrokem v designu. Ale nejpozoruhodnějším rysem je klasický 5litrový V8 s přirozeným sáním, který produkuje 472 koní a 395 lb-stop točivého momentu.

Speciální Lexus bude tím jednoduchým vozem, který působí nepřátelsky jako americký svalovec, aniž by se tím stal! Odesláno z luxusního oddělení jednoho z japonských gigantů-4 a je ověřeným faktem, že když je to Japonec, musí být spolehlivý! Podívejme se sami:

Kvalita, která se blíží japonským srdcím a myslím, je spolehlivost. Téměř neexistuje moderní japonské auto, které by bylo nedůvěryhodné. Lexus RC F 2022 nemusí prolomit „stereotyp“. Prokázaný fakt, že si Lexus zasloužil What Car 2022? Britská cena za důvěryhodnost upevňuje kvocient důvěryhodnosti RC F.

Specialita

Stejně jako u motoru  aktualizovali inženýři Lexusu Lexus RC F 2022 odezvu škrticí klapky  a provedli malé změny v procentech diferenciálních prvků. Díky kompaktnějšímu procentuálnímu poměru koncového kusu 3,13:1 oproti 2,97:1, kromě snížení hmotnosti a aktualizací motoru pro rok 2022, rozpozná RC F své výkonové hodnoty o 0,2 sekundy.

Exteriér a interiér

Díky malým změnám stylu pro rok 2022 vypadá skutečný  Lexus RC F 2022  vysoce zpracovaný, zatímco zcela nová edice Track nabízí nepřátelství zaměřené na trať. Každá edice RC Keep track of a F Edition je vybavena bi-naváděnými světlomety a světly pro denní svícení a má přilnavější pneumatiky Michelin Pilot Sport 4S. Pogumovaný RC F je namontován na 19palcových lámacích 7paprskových litých kolech, zatímco Track Edition má 19palcové ultralehké hliníkové kované pneumatiky s červenými brzdovými třmeny.

RC F se vyznačuje barevně sladěným předním bočním spoilerem, zadním difuzorem a rychlostně stimulovaným zadním křídlem, ačkoli Track Edition má střešní konstrukci a kapotu vyrobenou z uhlíkových vláken, vstupní spoiler, kolébkový rozdělovač solárního panelu , zadní difuzor a sada se zadní charakteristikou a titanovými tlumiči křídel.

Skutečné RC F bylo pečlivě vyvinuto a má harmonický design s vynikajícím přizpůsobením a zpracováním a vysokým podílem jemného kontaktu ve všech důležitých bodech kontaktu. Ergonomie je obvykle Lexus, což znamená, že s výjimkou tohoto pravidla složitého nastavení infotainmentu vše padá na dlani.

Zatímco židle podporují širokou škálu typů těla a jsou ideální pro delší výlety v pohodlí rodiny. Vynikající úroveň flexibility zajišťuje, že většina jezdců najde optimální polohu k sezení, protože mají předem dostatek prostoru.

Totéž však neplatí o zádi, kde svažující se linie střechy a omezený prostor dospělým nevyhovují. O něco hlasitější než u běžného modelu, ale je to všechno o výkonu.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Specifikace

Inovace Lexus RC F 2022 trochu zlepšily výkonové specifikace RC F, když dostaly běžný RC F z rychlosti -60 mph za 4,2 sekundy, téměř o 0,2 sekundy rychleji než v předchozím modelovém roce, většinou se očekávalo přidání kontroly uvolnění a snížení hmotnosti. . Pokud je však vaším zájmem číslo jedna výkon, RC F Track Edition se ukáže být ještě jednodušší a zrychlí na 100 km/h za pouhých 3,96 sekundy.

To jej konečně řadí do vedlejší kategorie s konkurenty, jako je BMW Mercedes a M4-AMG C63 S. Podělte se o přidanou živost edice Track díky snížení hmotnosti a zvýšení výkonu. Současně se údržba RWD i nadále zaměřuje na nadšence ve srovnání se sebevědomím AWD u Audi RS5.

Bohužel však hmotnost RC F nadále brzdí jeho schopnosti kvůli přístupu ke snížení hmotnosti a očekávanému zlepšení výkonu, protože i Track Edition se stává téměř o 160 liber objemnější než vlastní BMW M4 CS zaměřené na trať.

Cena a datum vydání Lexus RC F 2022

Lexus   prodává Lexus RC F 2022 za 68 750 eur a přidání jedné nebo více přehnaně popsaných kapotáží zlepší jejich ceny. RC F je k dispozici pouze v jedné hraně, ale lidé, kteří hledají RC F zaměřené na trať, dostanou svou šikovnou edici RC F Track Edition.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis