Lexus RX 450h 2021: specifikace, cena, datum vydání

Rychle prodávaný střední model Lexus RX byl přepracován pro modelový rok 2020 a má nový dotykový displej s funkcemi Apple Car Play a Android Auto. Aktualizovaný model je k dispozici také s rozšířeným seznamem systémů aktivní bezpečnosti. Díky těmto vylepšením zůstává model v ulicích bez větších upgradů až do dalšího úplného přepracování. Lexus 450h 2021  , který je poháněn hybridní jednotkou, se také neočekává jako velká aktualizace.

RX 450h zlepšuje palivovou účinnost ve srovnání s nehybridní variantou RX 350 a současně zajišťuje stálou kvalitu jízdy. Model také podrobil vysoce kvalitní materiály jedinečnému vzhledu a kabině. Od začátku byl vybaven prémiovými funkcemi, včetně velké dotykové obrazovky s kompatibilitou chytrých telefonů a řady aktivních a aktivních bezpečnostních systémů. S dostupnými pakety nabízí model další úroveň kultivovanosti a luxusu. Verze F Sport nabízí některé sportovní informace zevnitř i zvenčí v kombinaci se sportovním ovládáním a řízením.

Lexus RX 450h 2021: design

Lexus je známý svým nekonvenčním designovým přístupem a střední modely RX nejsou výjimkou. Díky masivní vřetenové masce vpředu, hranatým světlometům, hranatým rohům a ostrým záhybům nemůže model zůstat bez povšimnutí. Lexus RX je další model se vzhledem, který milujete nebo nenávidíte.


Další  Lexus RX 450h 2021  si zachovává stejný tvar z hlediska designu. Jak zprávy naznačují, mohlo by existovat pouze několik dalších barevných možností a nových designů kol.

Nadcházející model se začne prodávat po loňské aktualizaci a do příštího redesignu nedojde k žádným výrazným designovým změnám. Nové světlomety a nárazník byly zakoupeny v nejnovější aktualizaci pro modernější vzhled.


Vnitřní:

Nejnovější aktualizace přinesla změny ve stylu, odpružení a technologii, ale žádné významné změny v designu kabiny. To se nezmění, až bude v prodeji   další  Lexus RX 450h 2021.

Jako každý Lexus má i RX 450h luxusní kabinu vyrobenou z výjimečného materiálu a zpracování. Značka je také známá svým výjimečným komfortem. RX 450h má pohodlná sedadla v obou řadách. Model nabízí 18 kubických stop na náklad za zadními sedadly.

RX 450h používá atraktivní a vysoce kvalitní materiály. Kabina kombinuje dvoubarevné čalounění s elegantními kovovými a dřevěnými vložkami. V kabině jsou k dispozici tmavé a světlé vzory.


✓ Můžete také zkontrolovat:

Zařízení:

Připravovaný model má standardní funkce, jako je dvouzónová klimatizace, elektrické dveře zavazadlového prostoru, čalounění z umělé kůže atd. Model má standardně také 8palcovou dotykovou obrazovku s Apple Car Play a Android Auto a devět reproduktorů. Standardní bezpečnostní vybavení zahrnuje automatické nouzové brzdění, varování před kolizí, aktivní kontrolu jízdního pruhu, adaptivní tempomat a automatické dálkové světlo.

Dostupné balíčky jako Premium a Luxury nabízejí prvky jako kožené čalounění, vyhřívaná a větraná sedadla, střešní okno a mnoho dalšího.

Základní model lze rozšířit o navigační balíček, který zahrnuje velkou 12,3palcovou dotykovou obrazovku, zvukový systém Mark Levinson s 15 reproduktory a navigaci.

F Sport má standardně sportovnější design a odpružení a také prémiové funkce. Interiér tohoto modelu získává jedinečné detaily a sportovní přední sedadla. Sada Performance Pack nabízí adaptivní tlumiče odpružení a nově vyladěné řízení.

Lexus RX 450h 2021: hnací ústrojí

Lexus RX 450h 2021 se  vrací se stejnou konfigurací hnacího ústrojí. Model je založen na hybridní jednotce snižující emise a spotřebu paliva.

Model využívá 3,5litrový motor V6, jako nehybridní RX 350, ale verze s Atkinsonovým cyklem. Motor pracuje ve spojení s konfigurací elektromotoru a plynule měnitelnou převodovkou. Model má standardní pohon všech kol. Dva generátory elektromotorů pohánějí přední kola, třetí je zodpovědný za zadní nápravu. Celkový výkon je 308 koní.

Na výkonnostní úrovni RX 450h v posledních testech EPA kombinoval 31 mpg ve městě, 28 dálnic a 30. Mělo by to být stejné s připravovaným vydáním.

Lexus RX 450h 2021: vydání, cena

Očekává se, že model 2021 Lexus RX 450h  se dostane do  obchodů během tohoto  podzimu. Cena by měla zůstat blízko aktuálního rozsahu. Hybrid RX by měl stát kolem 45 000 eur.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)