Maserati Grecale 2022: specifikace, cena, datum vydání

Pojďme se podívat na vzhled a detaily nového Maserati Grecale . Vývoj a uvedení MC20 bylo pro Maserati výchozím bodem. Společnost Dreizack, která patří do skupiny FCA, musí získat zpět půdu, kterou jí v posledních letech ukradly společnosti jako Audi, BMW a Mercedes-Benz. K tomu se rozhodla vytvořit atraktivní řadu modelů, které si získají srdce většího počtu zákazníků. A buďte opatrní, mohli by to dostat…

Maserati Grecale 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Oficiální představení MC20 „otevřelo sezónu“ pro Maserati, aby vydalo nové verze. Jeden z nejočekávanějších má co do činění s příchodem SUV umístěného pod Levante. Mluvili jsme o tom dlouho, ale až teď víme jeho jméno a ještě něco. Ano, protože část jeho modelu unikla a my už známe základní linie, které budou formovat jeho tělo.

Maserati Grecale 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Máme na mysli   Maserati Grecale 2022  . Tento model je v plánu skupiny FCA pro italský dům již nějakou dobu. Finanční potíže, kterými si prošel, ho však zastavily. Nyní je to samotná společnost, která vydává upoutávku, ve které zobrazuje svůj oficiální obchodní název a poukazuje na některé z designu, který jejich řada ponese. Naši přátelé z Carropias.net však udělali ještě cennější obrázek.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Snímek, na kterém můžeme vidět nahý model nového Maserati Grecale. Tento model, který si podle manažerů značky kompletně vyvinuli sami, má pomoci Levante zvýšit počet zákazníků pro značku. Vyvstává však otázka, kterou stále nedokážeme vyřešit, bude vyvíjen na platformě Alfa Romeo Stelvio nebo půjde o základ, který jsme si sami vytvořili?

Maserati Grecale 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Pokud se podíváme na model, vše nasvědčuje tomu, že by mohl využívat základ Giorgio. Vzkaz, který upoutávky na sociálních sítích provází, má ale jasný záměr …

Maserati Grecale 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

A pokud se finální design bude podobat tomu, co vidíme, jeho silueta bude mít výrazný charakter kupé. Nyní je důležité zjistit, zda mechanický rozsah a kvalita interiéru odpovídá nabídce konkurence. Příjezd není plánován dříve než v roce 2021, takže čekání bude velmi málo. S ohledem na tyto termíny se brzy dočkáme nových termínů, i když další únik nás také moc nezlobí.