Maserati Levante Trofeo 2021: specifikace, cena, datum zveřejnění

Špičková verze  Maserati Levante Trofeo 2021  byla testována zcela bez skrytí. Model bude poprvé testován letos a bude vylepšen podle nejnovějších informací v polovině cyklu. V zásadě nelze rozpoznat žádné externí změny. Nejdůležitější upgrade je navíc pod kapotou.

Tento model bude vybaven hnacím ústrojím V8 o objemu 4,0 litru, které poskytuje výkon 590 koní. Varianta GTS nabízí o něco menší počet koní. Špionážní fotografie navíc ukazují, že palubní deska a interiér jsou zcela zakryté, takže můžeme očekávat výrazné změny.

Maserati Levante Trofeo 2021 občerstvení

Někteří fotografové objevili připravovaný prototyp  Maserati Levante Trofeo 2021 v severním Švédsku. Tento model byl tentokrát chycen bez maskování a vykazuje drobné vnější změny. Většina změn zahrnuje upravené přední a zadní nárazníky, aktualizované světlomety a zadní světla.


Nové SUV Trofeo má také optimalizovanou masku chladiče a to se nám líbí. Jak již bylo zmíněno, tento model je stále v raných fázích vývoje a můžeme očekávat další aktualizace. Testované bahno má ale stále agresivní tělo a čtyřnásobný výfukový systém.

Kabina bude mít velké změny

Uvnitř bude nové  Maserati Levante Trofeo 2021  dostávat aktualizace. Stejně jako dříve bude tento model nabízet luxusní kabinu, která pojme pět cestujících. Na první pohled je palubní deska a interiér zcela zakryté. To naznačuje, že kabina projde zásadními změnami. Podle našich zdrojů získá revidovaný model plně digitální sdružený přístroj a aktualizovaný informační a zábavní systém. K dispozici budou také některá drobná vylepšení, například: B. nové čalounění a možnosti vybavení.✓ Můžete také zkontrolovat:

Podle nejnovějších zpráv oznámil Fiat Chrysler zásadní aktualizaci. Aktualizovaný balíček bude obsahovat pokročilý informační a zábavní systém Uconnect a novou 12,3palcovou HD obrazovku.

Výkon motoru Maserati Levante Trofeo 2021

Aktuální  Maserati Levante Trofeo 2021  je SUV vybavené 3,8 litrovým motorem V8 odvozeným od Ferrari. Tento motor produkuje 550 koní a točivý moment 538 lb-ft. K dispozici je také kapotáž GTS s výkonem 550 hp a 538 lb. na stopu. Tento luxusní model zrychlí z 0 na 100 km / h za 3,8 sekundy. Je schopen překročit 187 mph.

Nadcházející Levante Trofeo však bude k dispozici s výkonným 4litrovým hnacím ústrojím V8. Tato výkonná konfigurace poskytuje výkon 590 koní. Je také vybaven novou osmistupňovou automatickou převodovkou ZF. Podle posledních pověstí nebude Ferrari od roku 2021 vyrábět motory pro Maserati. Je to tedy poslední motor Ferrari, který pohání toto SUV.

Maserati Levante Trofeo 2021 – datum vydání a cena

Maserati potvrdilo nový facelift Levante a můžeme předpokládat, že tento model bude debutovat letos v létě. Kromě revidovaného modelu Quattroporte představí výrobce také hybridní model Maserati Ghibli od první společnosti.

Jak můžete očekávat,  Maserati Levante Trofeo 2021 je  dražší než jakékoli jiné Levante. Vyvolávací cena tohoto SUV bude necelých 160 000 eur. Pokud porovnáme tuto cenu s GTS, stojí Trofeo o 46 000 eur více.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)