Mazda CX-5 2021: cena, cena, fotografie, specifikace

Druhá generace nového  crossoveru Mazda CX-5 2021 byla  vyvinuta na autosalonu v Los Angeles v polovině listopadu   . Ve srovnání s upraveným modelem první generace, který byl na trh uveden také před dvěma lety, se novinka dočkala řady nových stylů a významných vylepšení interiéru. Nová  Mazda 6 2021  a nová Mazda SH-4. Prodej SUV začne na domácím japonském automobilovém trhu v únoru 2020.

Mazda CX-5 2021: cena, cena, fotografie, specifikace, Autobrezik

V Evropě, včetně Ruska, se aktualizovaný crossover objeví o něco později, zhruba v polovině roku. Všimněte si, že model je globální. Proto je nabízen nezávisle na trhu se stejným externím designem a podobným výběrem výkonových dílů. V tomto testu se podíváme na  novou Mazdu СХ-5 2021  ve všech detailech – představíme fotografie, specifikace, ceny a funkce, přístroje.

Exteriér a interiér Mazdy CX-5 2021

Změny vnějšího vzhledu filtru vedly k mírným změnám celkových rozměrů. Délka těla a výška byly přidány o 5, respektive 20 mm. Kvůli změnám jsou rozměry 4545 x 1840 x 1690 mm. Rozvor je stejně jako dříve 2700 mm a světlá výška je stále 210 mm.

Nová  karoserie Mazda CX-5 2021 má nejen lehký zvuk, ale také velkou tuhost. První, již působivý torzní index 27 000 Nm / h, se zvýšil o 15,5%. Toho bylo mimo jiné dosaženo velkým podílem vysokopevnostních ocelí, které se používaly ve stejných centrálních polích.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Po svém uvedení v roce 2011 je  nová Mazda CX-5 2021  jedničkou v řadě značek a nyní představuje téměř 25% veškerého prodeje společnosti. Samozřejmě, všechny aktualizace od jejích potomků jsou velmi japonské a většinou vyhlížející. V tomto smyslu byla provedena probíhající modernizace, i když se inovace neukázala být tak malá.

Designový luk crossoveru se pokusil přidat více výrazu změnou designu falešné masky chladiče a světlometů. Přední optika se zúžila a mříž přeměnila vodorovné pruhy na mřížku s jemnými oky. Nárazník je kompletně přestavěn – bylo navrženo nové nastavení s různými přívody vzduchu a mlhovými částmi. Kapota si zachovala svůj agresivní terén, který je vytvořen nápadnými žebry padajícími do rohů měřiče.

Mazda CX-5 2021: cena, cena, fotografie, specifikace, Autobrezik

Za tím vývojáři dali světlometům jiný tvar a umístili je do elegantních LED prvků. Nepřehlédnutelný je také nárazník s dalším architektonickým difuzorem a upravenými mlhovými světly. Kulaté trysky výfukového potrubí, které byly na obou stranách od sebe vzdáleny, zůstaly stejné. Dveře zavazadlového prostoru byly téměř neporušené, měly pravidelný obdélníkový tvar a byly zakryty poměrně širokým spojlerem.

Profil  Nová Mazda CX-5 2021 svádí s dynamickými proporcemi, které byly revidovány směrem k větší sportovnosti a silným pocitům. Za tímto účelem byly odstraněny přední sloupky, což bylo před 35 mm sotva patrné. Elegantní kopule střechy, dobře navržená podšívka, nafukovací boky s elegantním vyshtampovki na bočních dveřích jsou plně podepřeny ve stylu předchůdce.

Přední panel nalezl v nové japonské kabině zcela novou konfiguraci. Displej multimediálního systému je nyní nahoře, ne uprostřed konzoly. Roli hlavního informačního a zábavního systému přebírá pokročilý systém MZD Connect se 7palcovou dotykovou obrazovkou, integrací chytrých telefonů, funkcí handsfree, navigací, přístupem k sociálním sítím a datovým úložištěm v cloudu. Fanoušci nové verze  nového panelu Mazda CX5 2021  byli zarovnáni a dostali různé kontury a krásné rámečky. Musím říci, že v této podobě vypadají mnohem zajímavěji než před reformou.

Mazda CX-5 2021: cena, cena, fotografie, specifikace, Autobrezik

Sedadlo řidiče SUV se významně změnilo díky vylepšenému sdruženému přístroji a modernizovanému volantu. Jedna ze tří kruhových oblastí „zařízení“ je vyhrazena pro 4,6palcovou barevnou obrazovku směrovacího počítače, která zobrazuje skutečná data. Drobné změny ovlivnily tunel mezi cestujícími, který se rozšířil a mírně zvětšil, aby se usnadnilo ovládání ovládacích prvků. Výsledkem bylo, že páka automatické převodovky byla o 60 mm vyšší a mechanická o 40 mm.

Mazda CX-5 2021: cena, cena, fotografie, specifikace, Autobrezik

Mazda CX-5 Interior Design 2021

Kvalita a struktura inovativních materiálů pro dekoraci interiérů splňuje ty nejvyšší požadavky. Podle vybavení může být potah vyroben z látky nebo kůže (používá se bílá a černá kůže). Profil předního sedadla, který je připevněn k zadní části, minimalizuje únavu na dlouhých cestách. Zadní postel nové  Mazdy СХ-5 2021  se díky funkci dvoustupňového nastavení náklonu stala ještě pohodlnější. Cross-over kufr se z generace na generaci mírně změnil a nyní zvyšuje svůj objem, který nyní pojme 505 litrů (včetně kontejneru pod podlahou).

Elektronické systémy dostupné po dovybavení  nové Mazdy CX-5 2021  zahrnují asistenční systém G-Vectoring Control, projekční plátno, elektrické dveře zavazadlového prostoru a řadu bezpečnostních systémů i-Activsense (tempomat).

Specifikace Nová Mazda CX-5 2021 druhé generace

Technická část SUV nebyla příliš ovlivněna. Řada motorů zahrnuje také zážehové motory Skyactiv-G 2.0 a 2.5 a vznětové motory Skyactiv-D 2.2. S „mechaniky“ pracujete v 6 krocích nebo „automaticky“. Pohon přední nápravy. Alternativou je pohon všech kol i-Activ AWD, který během smyku přerozděluje část trakce.

Podvozek nové generace  Mazdy CX-5 2021  je vyroben podle obvyklého schématu: přední a zadní vícepáky McPherson. Inženýři provedli drobné konstrukční změny a nainstalovali větší průměr před regál a tiché hydraulické bloky. To by mělo snížit strukturu těla a pomoci snížit vibrace přenášené do kabiny při zatáčení.

Jeho příspěvek k inovacím se získal díky systémům řízení a brzdění. Mechanismus řízení, který je vybaven elektrickým posilovačem, je nyní tužší a brzdové mechanismy (všechny čtyři disky) drží auto na místě, i když je uvolněn brzdový pedál.

Balíčky a ceny Mazda CX-5 2021

Ruští ceny a úplné sady nové generace  Mazda CX-5 2021  jsou stále blíže k premiéře.

Nová Mazda CX-5 Photo 2021

Mazda CX-5 2021: cena, cena, fotografie, specifikace, Autobrezik