Mercedes-Benz GLA 250 2021: technické údaje, cena, datum vydání

Nový Mercedes-Benz GLA 250 2021 bude zásadně přepracován pro příští rok. Na první pohled vypadá tento model svěží a představí některé z nejnovějších technologií.

Nejmenší crossover v segmentu také zajišťuje hladkou a hladkou jízdu. Poháněn je přeplňovaným 2,0litrovým řadovým systémem se čtyřmi pohony, který pohání také sedan třídy CLA a SUV třídy GLB. Na rozdíl od současného modelu nabízí nový model více funkcí a vyšší počáteční cenu. Tento modelový rok začíná na 37 280 eurech, což je o téměř 2 000 eur více než na GLA 2020.

Mercedes-Benz GLA 250 2021: technické údaje, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Stylové občerstvení Mercedes-Benz GLA 250 2021

Nejnovější Mercedes-Benz GLA 250 2021 vypadá ze všech úhlů lépe než dříve. Obecně je design aktualizován a zvláště se nám líbí krátké převisy a boule na kapotě. Dalšími pěknými vizuálními detaily nového GLA jsou střešní ližiny a ochranný plášť.

Jak vidíte, existuje mnoho malých kosmetických změn. Agresivnější styl však lze najít ve verzi AMG Line. Tento model má design karoserie AMG, vrtané přední brzdové kotouče a mřížku AMG s diamantovým blokem. Mercedes říká, že tvar nového GLA přijde se sníženými liniemi, které vyjadřují větší sportovnost.

Mercedes-Benz GLA 250 2021: technické údaje, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Interiér hostí více technologií

V interiéru nabízí nejnovější Mercedes-Benz GLA 250 Crossover 2021 mnoho nových standardních funkcí, které ospravedlňují jeho dodatečné náklady. Rozložení zůstává téměř stejné a tento malý crossover pojme pět lidí. Se zadním sedadlem v horní poloze mohou kupující v zásadě získat 15,4 kubických stop nákladního prostoru v novém GLA. Po sklopení zadního sedadla se však plocha zvýšila na 50,5 kubických stop, což je pozoruhodná aktualizace oproti současnému modelu, který nabízí 43,6. Jak vstoupíte, všimnete si také zcela nového informačního a zábavního systému MBUX. Stejně jako u mnoha dnešních modelů Mercedes má interiér nadcházející GLA dva obrovské displeje.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Obrazovky měří na 7,0 palce a navíc je možné zakoupit větší o 10,3 palce. Prostřední displej je infotainment a další displej, který slouží jako sdružený přístroj. Mezi další standardní prvky nového modelu GLA patří dvouzónová klimatizace, Apple CarPlay / Android Auto, 8místná přední sedadla s pamětí, bezklíčové zapalování, jízdní režimy, které si může řidič zvolit, a systém varování před čelní srážkou s automatickou nouzovou funkcí. brzdění.

Mercedes-Benz GLA 250 2021: technické údaje, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Specifikace motoru Mercedes-Benz GLA 250 2021

Připravovaný Mercedes-Benz GLA 250 2021 zajišťuje tichou a hladkou cestu. Tento model využívá pod kapotou přeplňovaný řadový čtyřválec o objemu 2,0 litru, který jsme viděli u modelů SUV třídy CLA a GLB. V podstatě je schopen vydělat 221 koní a točivý moment 258 liber.

Je také spojen s osmistupňovou dvouspojkovou automatickou převodovkou a využívá systém FWD. Samozřejmě máte možnost upgradovat na pohon všech kol. Po několika nedávných testech se nový Mercedes-Benz vyšplhal z nuly na 60 mph za 6,3 sekundy, jen 0,1 s za modelem X2.

Datum vydání a cena

Nový Mercedes-Benz GLA 250 2021 byl potvrzen a můžeme předpokládat, že tento model bude uveden na trh v tomto roce. Z prvních oficiálních fotografií vypadá připravovaný kompaktní crossover svěží a má agresivnější design. Základní model začíná na 39 280 Euror a obsahuje skvělý balíček výbavy.