Mercedes-Benz GLS 2021: Interiér, motor a úpravy

Jedním z nejdůležitějších SUV současnosti je rozhodně  nový Mercedes Benz GLS 2021  . Toto velké třířadé luxusní SUV zaujímá přední místo ve světovém žebříčku. Mercedes ji v loňském roce přepracoval a nový model přinese ještě více luxusu, kultivovanosti a technologií.

Příští rok se navíc rozšíří seznam SUV. Kromě nového  Mercedes-Benz GLS 2021  můžeme očekávat také výkonově orientovaný AMG GLS 63 S. Kromě výkonnějšího motoru pojme AMG GLS 63 S také více techniků a vysoce kvalitních materiálů.

Mercedes-Benz GLS 2021 vypadá větší než dříve

Zcela nový  Mercedes-Benz GLS 2021  je velké SUV, které vypadá agresivněji než ostatní SUV ve stejné kategorii. Podle posledních zpráv bude toto velké SUV tentokrát ještě větší. Z loňského modelu vyroste o tři palce na celkovou délku 205 palců. Navíc je delší než současný Cadillac Escalade, ale stále výrazně kratší než Escalade ESV, který měří 224,3 palce.

Pokud jde o design, tento nový model se příliš neliší od uznávaného vzhledu jeho předchůdců. K dispozici je však trochu osvěžení a nový GLS má zaoblené hrany a přepracovaný přední panel. Jezdí také na stylových 23palcových kolech.

✓ Můžete také zkontrolovat:


Nejprve se podívejte dovnitř

Nadcházející  Mercedes-Benz GLS 2021  zůstává třířadým SUV, které nabízí více prostoru než kdykoli předtím. Protože tento model narostl o tři palce, je uvnitř pohodlnější. Tento model pojme sedm lidí. Pokud však potřebujete více sedadel a prostoru, jsou Lincoln Navigator, Cadillac Escalade a Infiniti QX80 perfektní volbou.

Nejnovější GLS nabízí velký seznam standardních funkcí. Tento model má funkce, jako je dvouzónová klimatizace, střešní okno, vyhřívaná přední sedadla, sklopná třířadá sedadla, všesměrový kamerový systém a vzduchové odpružení.

Byl také aktualizován informační a zábavní systém a vypadá působivě. Nový GLS obsahuje dvě 12,3palcové obrazovky uspořádané na palubní desce. Automatická integrace Apple CarPlay / Android je standardní součástí audio systému Burmester, navigace a devíti konektorů USB-C v celé kabině.


Mercedes-Benz GLS 2021 pod kapotou

Nový revidovaný  Mercedes-Benz GLS 2021  nabízí na výběr ze dvou motorů pod kapotou. Základní model GLS 450 bude používat přeplňovaný 3,0litrový Inline-6. Tento motor má 362 koní. Také pohání současný model a je spárován s 9stupňovou automatickou převodovkou, která nabízí lepší výkon než mnoho jiných 9stupňových automatických systémů na trhu. GLS 580 je výkonnější varianta, která využívá motor V8 o objemu 4,0 litru se dvěma turbodmychadly a výkonem 483 k.

Oba motory jsou vybaveny mírnou hybridní technologií Mercedes EQ Boost. Tento systém se skládá z elektrifikovaného systému 48 V a integrovaného startéru, který zvyšuje výkon. Standardně je k dispozici také pohon všech kol. Stejně jako u mnoha nových vozidel používá nejnovější motor GLS systém Start / Stop, který šetří palivo. Dobré je také tažení a nový Mercedes-Benz GLS může u obou motorů táhnout maximálně 7 700 liber.


Mercedes-AMG GLS 63 2021

K dispozici bude také vysoce výkonný Mercedes-AMG GLS 63, který je nejvýkonnější verzí řady GLS. Díky výkonnému hnacímu ústrojí V8 poskytuje tento model vynikajících 603 koní. Stejný motor pohání Mercedes-AMG GLE 63 S.


Cena a datum vydání Mercedes-Benz GLS 2021

Nejnovější  Mercedes-Benz GLS 2021  (MSRP) začíná na 71 000 EUR pro základní model 450. Pokud však použijete GLS 580, který používá 4,0 litrový motor V8 se dvěma turbodmychadly, cena se vyšplhá na téměř 92 000 EUR.

Autobrezik