MERCEDES-BENZ SPRINTER 2021: technické údaje, cena, datum vydání

Pokud si chcete koupit nejlepší možné nákladní nebo osobní auto, zvažte nový Mercedes-Benz Sprinter 2021 . Je to jedna z nejlepších dodávek všech dob a má prémiový interiér. Sprinter je navíc přizpůsobitelný díky prvotřídnímu počtu konfigurací těla. Jedná se o dodávku plné velikosti, která nabízí nastavení pohonu všech kol, dva motory včetně nafty.

Německý výrobce nabízí úžasnou tažnou kapacitu, špičkové hodnocení bezpečnosti a prostor pro 12 osob. Nový Sprinter 2021 dostane některé novinky, ale nejde o úplnou generální opravu. Místo toho Mercedes vydá aktualizace v polovině cyklu. Nový Sprinter se začne prodávat letos.

MERCEDES-BENZ SPRINTER 2021: technické údaje, cena, datum vydání, Autobrezik

ZMĚNY A AKTUALIZACE

Německý výrobce automobilů rok od roku vylepšuje bezpečnostní systémy svých vozidel. Nový Mercedes-Benz Sprinter 2021 se v ničem neliší, a bude přijímat nové pomůcky. Díky tomu se také rozšířil seznam asistenčních funkcí řidiče. Nyní se můžete rozhodnout pro výstrahu zadního křížového provozu, parkovací asistent a aktivní systém varování před vybočením z jízdního pruhu.

Sprinter má také aktivní tempomat, brzdový asistent, novou kameru pro couvání a systém čištění stěračů. Ve skutečnosti je seznam standardní výbavy docela působivý a Sprinter je dnes rozhodně jedním z nejmodernějších dodávek. Kromě toho Mercedes dodá některé vnější úpravy. Aktualizace jsou však sotva viditelné.

MERCEDES-BENZ SPRINTER 2021: technické údaje, cena, datum vydání, Autobrezik

SPRINTER 2021 DESIGN INTERIÉRU

Sprinter je v segmentu dodávek velmi oblíbenou volbou díky svému pohodlnému a modernímu designu interiéru. Kabina vypadá tak sofistikovaně a je plná vysoce kvalitních materiálů. Mercedes-Benz Sprinter 2021 nabízí hladkou jízdu a nebude zlomit záda po dlouhých cestách. Za zásluhy stojí jedinečný tvar sedadel a prémiové čalounění. Kromě toho je k dispozici sada otočných sedadel, která je více než doporučena.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Tato funkce vám pomůže dostat se dovnitř a ven. Díky rozměrům v plné velikosti je interiér více než prostorný. Zajímavé je, že Sprinter nabízí 523,6 kubických stop prostoru. To je určitě více než několik bytů. Ještě důležitější je, že je to víc, než nabízí Ford Transit. Bude zde místo pro 12 osob. Nevíme, proč je tolik míst k sezení, ale pokud máte 12 dětí, gratulujeme.

MERCEDES-BENZ SPRINTER 2021: technické údaje, cena, datum vydání, Autobrezik

DVA MOŽNOSTI MOTORU

Zcela nový Mercedes-Benz Sprinter 2021 nabízí dvě varianty motoru. Každá varianta dodávky v plné velikosti je dodávána se standardním 2,0litrovým turbodmychadlem se čtyřmi zážehovými motory. Vyvíjí až 188 koní a používá 9stupňovou automatickou převodovku. Jak vidíte, tento motor neposkytuje tolik energie pro tak velké vozidlo. Je však efektivní a dokončí práci, když ji použijete pro lehkou práci.

Na přání dodávaný naftový motor V6 s objemem 3,0 litru má výkon 188 k. Točivý moment je však výrazně vyšší, konkrétněji 325 lb-ft. Diesel má sedmistupňovou automatickou převodovku a dokáže vytáhnout až 5 000 liber. Pohon všech kol je pro tento segment jedinečným systémem a jediným konkurentem je nastavení pohonu všech kol Ford Transit.

CENA MERCEDES-BENZ SPRINTER 2021, DATUM UVOLNĚNÍ, KONFIGURACE

Jak jsem řekl, připravovaný Mercedes-Benz Sprinter 2021 nabízí prvotřídní počet karosářských provedení. Základní nákladní model Sprinter 1500 začíná na 36 000 eur. Přeprava 3500XD stojí 47 000 eur a náklad 3500 XD (vysoká střecha) kolem 47 500 eur.