MERCEDES-BENZ VISION 2021: technická data, cena, datum vydání

Nadcházející Mercedes-Benz Vision 2021 je něco zvláštního. Je to stále koncept a můžeme očekávat produkční model počátkem roku 2021. Je to nákladní vůz, který vypadá futuristicky. Na rozdíl od ostatních dodávek však tento používá nejnovější moderní technologie, díky nimž je jedinečný. V zásadě je vše na této dodávce autonomní. Kromě toho bude Mercedes dodávat plně elektrický pohon.

Nákladový prostor je působivý a jedná se o dodávku, která dělá práci a nic jiného. Ve zbytku recenze uvidíte, jak zajímavá je Vision Van. Kromě toho existuje pohled na to, jak bude vypadat budoucnost v nadcházejících letech. Cena bohužel není dostupná a tuto dodávku vůbec nepotřebujete, pokud nevlastníte velkou společnost.

VIZE 2021 VNĚJŠÍ A VNITŘNÍ

Jak můžete vidět na fotografiích, nový Mercedes-Benz Vision 2021 je mimořádně elegantní dodávka. Má moderní tvar a futuristický design. Za prvé, Mercedes poskytuje velmi jasný design. Chromovaná mřížka navíc spolu s koly vypadá opravdu působivě. Velké přední sklo vypadá dominantně a na střeše jsou také dva drony. Každá část této dodávky vypadá vzpřímeně a zvláště se nám líbí modrá světla, která jsou všude, na masce chladiče a dokonce i pod vozidlem. LED světla na mřížce a na těle varují ostatní řidiče, že dron začne na zastávce.

Vize vypadá úžasně. Jediná věc je, že řidič stěží musí něco dělat. Celé vozidlo využívá autonomní stroje a systémy. Integrovaný počítač balíčky automaticky roztřídí a dokonce je předá řidiči. Další zajímavou vlastností vozu Vision Van je, že zde nejsou volant ani pedály. Řidič se musí soustředit pouze na doručování balíků a zbytek práce provede vozidlo.

PLNĚ ELEKTRICKÝ VOZÍK

Zcela nový Mercedes-Benz Vision 2021 bude používat jediný elektromotor. Tento motor / generátor je jednotka o výkonu 75 kW, která není tak výkonná. Jeho maximální rychlost je však omezena na 80 km / h. Kromě toho má Vision pouze 100 koňských sil a točivý moment 200 lb-ft. Bezpečnost a splnění úkolů jsou pro německého výrobce dvě důležité věci. Jak jsem řekl, nemůžete s touto dodávkou řídit a jako řidič / zaměstnanec musíte řešit balíčky.

✓ Můžete také zkontrolovat:

NÁKLADNÍ ODDĚLENÍ A DODACÍ BALÍKY MERCEDES-BENZ VISION 2021

Aby bylo možné optimálně využít nákladový prostor, bude nový Mercedes-Benz Vision 2021 využívat automatizovaný systém polic a regálů. Díky tomu je nakládání a vykládání mnohem rychlejší. Balíky jsou umístěny v zásobnících a police probíhají rovnoběžně s osou vozidla. Balíček je vytažen bez lidí.

Celý systém je řízen pomocí cloudu, který je integrován do systému správy společnosti. Vision Van půjde od obrubníku ke dveřím kupujícího a nasadí pár dronů. Drony mohou každý nést 4,4 libry a nabídnout poloměr 6,2 míle.

DATUM UVOLNĚNÍ A CENA

Mercedes vyvinul svoji novou strategii nazvanou „adVANce“, která je založena na konceptu vize. Mercedes-Benz Vision 2021 je high-tech luxusní van, které nebude získat levné. Cena zatím není k dispozici, ale pouze zákazníci budou doručovat firmy. Německý výrobce plánuje zvýšit úroveň dodávky na zcela novou úroveň. Pokud jde o datum vydání, některé zprávy naznačují jako možné datum vydání první polovinu roku 2021.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis