Mini Cooper Clubman 2021: specifikace, cena, datum vydání

Je praktický, propracovaný a nabízí velkou hodnotu za peníze. Průměrná spotřeba paliva a zrychlení nadále vzbuzují obavy. Mini Cooper Clubman 2021  je určen pro ty, kteří mají rádi čtyřdveřový Mini Cooper, ale potřebují nějaký prostor navíc. Mini Cooper má být vydán ve druhé polovině roku 2021.

Jeho charakteristickými rysy jsou vysoce kvalitní kabina, osobitý styl a charakter, užitečné zadní sedadlo a nákladový prostor, četné možnosti nastavení a agilní ovládání.

Jak se dalo očekávat, najdou se ti, kteří často kritizují vzorce Clubman ze zřejmých důvodů, jako je ochranná známka Mini Cooper, a ti, kteří nový posun vítají. Někteří se budou divit, zda je Mini Clubman stále Mini vzhledem k jeho zdánlivě odlišné vývojové cestě.


Pro začátečníky, kteří nerozumí konceptu Clubman, je nový model rozhodně Mini ke svým kořenům, ale liší se rozměry, o kterých se říká, že jsou o 3 palce širší a asi o 10 palců delší než Cooper Hatchback. Stopa je také o 4 palce delší. Výsledkem tohoto zvýšení je praktický nákladový prostor, kultivovaná a pohodlná jízda a opravdu užitečné zadní sedadlo ve srovnání s konkurencí.

Loajalisté značky Mini také získají výrazné designové detaily, skvělé možnosti přizpůsobení, vícebarevné vnitřní osvětlení a vypínače. Interiér Mini Cooper Clubman 2021 lze přizpůsobit všemu nepředstavitelnému. Kabina je vysoce kvalitní a nabízí mnoho nových technologií.


✓ Můžete také zkontrolovat:

Pokud jde o výkon, základní motor nabízí působivý výkon kolem 134 koní. Navzdory své pozoruhodné vedoucí pozici v minulosti se údaje o spotřebě paliva výrazně zhoršují. Dalším problémem se zdá být cena. Je samozřejmé, že každý Mini Cooper je ve srovnání s dostupnou konkurencí příliš drahý. Upřímně řečeno, je lepší si vybrat vozidlo vyrobené v Německu, než zvážit hodnotu Mini.

Recenze Mini Cooper Clubman 2021

Nejnovější  Mini Cooper Clubman 2021  je k dispozici ve dvou úrovních výbavy: Cooper a Cooper S.

Fotografie interiéru a exteriéru modelu Mini Cooper Clubman 2021

Standardní příslušenství Cooper zahrnuje volant potažený sklopnou a teleskopickou kůží, bezklíčový přístup a zapalování, automatické světlomety a stěrače, připojení Bluetooth a Wi-Fi, automatická dvouzónová klimatizace, tempomat, 16palcová kola z lehkých slitin, smartphone – integrace aplikací, připojení USB, systém audiosystém se šesti reproduktory, vícebarevné okolní osvětlení, nastavení vozidla volitelné řidičem, pneumatiky run-flat, čalounění syntetickou kůží a povrch Infotainment Mini Connected.


Pokud si vyberete Cooper S, získáte 17palcová nastavitelná opěrná kola stehen, přední sportovní sedadla, mlhová světla a mimořádný styl. Mezi doplňky nabízené pro tyto dva panely patří panoramatické střešní okno, automatický paralelní parkovací systém, zadní parkovací senzory, adaptivní tempomat, automatické stmívání a elektricky sklopná zrcátka, zadní spoiler, bezklíčové zapalování a příjezdová cesta, různé konstrukce kol a LED mlhová a přední světla.

Interiér  Mini Cooper Clubman 2021  zahrnuje sportovní volant, čalounění ze syntetické kůže, vyhřívaná přední sedadla, přední sedadla v osmi směrech, couvací kamera, čelní displej, zvukový systém Harman Kardon s 12 reproduktory, satelitní rádio, různé vnitřní panely, vyhřívaná přední sedadla, sklopné zadní sedadlo, nastavení paměti řidiče, celokožené čalounění a zadní parkovací senzory.

Mini Cooper Clubman JCW nabízí zadní parkovací senzory, couvací kameru, navigační systém, 8palcový displej a speciální design.

Mini Cooper Clubman 2021 specifikace motoru a spotřeba paliva

Mini Cooper Clubman 2021  je vybaven 1,5litrovým tříválcovým přeplňovaným motorem s výkonem 134 k a 162 Nm. ft. točivý moment. Spojka je vybavena šestistupňovou manuální převodovkou a pohonem předních kol. Na přání je k dispozici šestistupňový automatický systém.

Špičkový model Cooper S má výkon 189 k a točivý moment 207 lb-ft a produkuje 2,0litrový čtyřválcový přeplňovaný motor. Má také stejné možnosti přenosu jako základní model.

EPA odhaduje spotřebu paliva ve městě / na dálnici / ve spojení s automatickým strojem na přibližně 24/34/27 mpg.

Mini Cooper Clubman datum vydání a cena 2021

Říká se, že nové vozidlo se s největší pravděpodobností začne prodávat ve druhé polovině roku 2021, alespoň pro německý trh.

Cena modelu  Mini Cooper Clubman 2021  začíná na doporučené maloobchodní ceně přibližně 24 000 eur.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)