Mitsubishi Eclipse Cross 2021: Specifikace, změny, datum vydání

Nadcházející  Mitsubishi Eclipse Cross 2021  je kompaktní crossover, který pojme pět cestujících. Výrobce má s tímto modelem velké plány. Bude to jeden z nejatraktivnějších modelů tohoto roku. Přijde později v roce 2020. Tento crossover stále začíná u vozů Nissan Rogue, Honda CR-V a Hyundai Tucson.

Design vypadá zvláštně a Mitsubishi také nabízí velkou záruku. Model 2021 bohužel nebude přezkoumán. Aktuální model již představil nejnovější lahůdky. Kompaktní crossover nabízí vynikající kvalitu jízdy a vynikající komfort. Pokud jde o výkon, Eclipse Cross nevydá nové motory.


Mitsubishi Eclipse Cross 2021 nabízí jedinečný design

Příchozí kompaktní crossover si zachovává svůj jedinečný design. Exteriér je velmi výrazný, zejména přední panel. Výrazný design zdůrazňují sportovní světlomety a atraktivní maska ​​chladiče. V  Mitsubishi Eclipse 2021  běží Cross na stejné platformě jako dříve. Stejná architektura však tvoří základ současného SUV Mitsubishi Outlander.

Celkově byl sportovní design do značné míry zachován. Mitsubishi již představilo facelift pro rok 2020. Z tohoto důvodu zůstává model 2021 neporušený. Zkosená záda a další chromované akcenty si na první pohled snadno všimnete. Zadní světla jsou rozdělena a jednotlivé světelné lišty na zadním okně vypadají v noci perfektně.


✓ Můžete také zkontrolovat:

Interiéry

Zcela nové  Mitsubishi Eclipse Cross 2021  nabízí vysoký komfort. Interiér vypadá velmi moderně a prakticky. Interiér je jednoduchý a kabina je prostorná. Mitsubishi také nabízí působivý seznam standardních funkcí. Standardně je k dispozici 7 ” displej infotainmentu. Standardně jsou nabízeny také Apple CarPlay a Android Auto.


U základního modelu je naopak volitelně kožené čalounění a panoramatické střešní okno. Mitsubishi představí aktualizovanou verzi zvukového systému Rockford Fosgate. Sklopná zadní sedadla jsou tak praktická, že můžete změnit uspořádání interiéru. Eclipse Cross pojme pět cestujících ve dvou řadách sedadel.

Specifikace motoru, převodovka, spotřeba paliva

Pod kapotou nabízí tento kompaktní crossover jedinou pohonnou jednotku. Je to stejný 1,5litrový čtyřválcový motor. Tento motor je vybaven turbodmychadlem a převodovkou CVT. Sériově se dodává také pohon předních kol. Výkon je 152 koní a točivý moment 184 lb-ft. Konfigurace pohonu všech kol je u základního modelu volitelná.

Jak vidíte,  Mitsubishi Eclipse Cross 2021  nenabízí příliš vysoký výkon. Důraz je kladen na spotřebu paliva. Tento crossover poskytuje 26 mpg ve městě a 29 mpg na dálnici. Tento čtyřválcový motor může vytáhnout až 1500 liber. Eclipse Cross nabízí na některých trzích vznětový motor. Je to přeplňovaný vznětový motor 2,2 litru. Tento motor se však do Spojených států nedostane.

Cena a datum vydání Mitsubishi Eclipse Cross 2021

Cena budoucího  Mitsubishi Eclipse Cross 2021  začíná na 23 500 eurách. K dispozici jsou až čtyři varianty vybavení. Obklad SEL v nejvyšším rozsahu stojí 33 000 eur.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)