Mitsubishi Eclipse Cross 2022: specifikace, cena, datum vydání

Navzdory skutečnosti, že mnoho jeho konkurentů je odvážnějších, Mitsubishi Eclipse Cross 2022 vyniká v segmentu kompaktních SUV svým sportovním postojem. Výkony však nejsou tak horké jako vnější design a sportovní atmosféra SUV. Všechny úrovně výbavy používají stejný 1,5litrový přeplňovaný motor o výkonu 152 koní.

Tento motor nabízí solidní zrychlení, ale podvozek Eclipse Cross poskytuje plynulou jízdu. Interiér modelu Cross je velký pro cestující i zboží, ale v kabině chybí některé z prémiových akcentů, které lídři segmentů aktuálně nabízejí. Bez dalších okolků je zde vše, co potřebujete vědět.

Vylepšení interiéru Eclipse Cross 2022

Vzhledem k ceně je kabina Mitsubishi Eclipse Cross 2022 příjemným místem. Pro začátek nás potěšil nedostatek levných materiálů. Tlumení bylo více než dostatečné, ale na tomto modelu se nám nelíbí nedostatek bederní opěrky.

Eclipse Cross nabízí dostatek nákladního prostoru pro malou rodinu, ale s více než třemi lidmi na palubě je úložný prostor omezený. Za zadní sedadla můžete uložit až šest kufrů a 17 kufrů se sklopenými zadními sedadly. Pokud jde o technologii uvnitř, Eclipse Cross nabízí standardní 7palcový displej. Varianty vybavení LE, SE a SEL využívají větší 8palcové zařízení.

Technická data motoru Turbo-Four

Nadcházející Mitsubishi Eclipse Cross 2022 používá spolehlivý 1,5litrový přeplňovaný čtyřmotorový motor. Toto zařízení může produkovat až 152 koní a 184 lb-ft točivého momentu. Jak jsem řekl, tento motor není tak silný, jak naznačuje design SUV. I tak je jízda pohodlná a automatická převodovka CVT je v akci, což je skvělé.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Rychlé zatáčení není problém, takže kvalita jízdy je jako Kia Sportage nebo Ford Escape. Na tomto modelu se nám také líbí palivová účinnost. Eclipse Cross nabízí 26 mpg ve městě a 29 mpg na dálnici. Systém AWD je volitelný a mírně snižuje hodnoty spotřeby paliva.

Externí změny

Poté, co Mitsubishi zmeškal 2021MY, Mitsubishi udělalo Eclipse Cross stylovou aktualizaci pro rok 2022. Zcela nový Mitsubishi Eclipse Cross 2022 nyní přichází s aktualizovanými předními a zadními panely. Neobvyklý styl dělených oken z dřívějších modelových let byl nahrazen štíhlejšími dveřmi zavazadlového prostoru.

Přepracované přední a zadní nárazníky se prodloužily o 5,5 palce na celkovou délku Eclipse Cross. Myslíme si, že model Eclipse Cross vypadá velmi moderně a sportovně. Nový model bude větší, ale to neubírá sportovnímu postoji SUV.

Cena Mitsubishi Eclipse Cross 2022, datum vydání

Základní cena Mitsubishi Eclipse Cross 2022 začíná zhruba na 24 500 eurách. Varianta výbavy LE je k dispozici za 26 000 eur a SE za 27 500. Varianta SEL s nejvyšším dojezdem stojí 28 500 eur. Prodej nového Eclipse Cross začne na konci roku. Přesné datum zahájení ale zatím neznáme.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis