Mitsubishi Outlander 2022: specifikace, cena, datum vydání

Nové rendery a špionážní záběry nadcházejícího Mitsubishi Outlander 2022 odhalují některé vzrušující změny. Podle některých uniklých dokumentů bude Outlander příští generace sdílet platformu s nedávno odhaleným Nissan Rogue.

V podstatě, jak vidíme z prvních renderů, nový Outlander přichází s podobnými rozměry a tvary jako model Rogue. Unikátní přední design Mitsubishi jej však odlišuje od ostatních modelů ve třídě. Oproti předchozímu modelu má chystaný model díky novému motoru 13procentní nárůst výkonu.

Mitsubishi Outlander 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Exteriér Mitsubishi Outlander 2022

Podle omítek bude design nového Mitsubishi Outlander 2022 zcela odlišný od toho, co jsme viděli dříve. Obecně toto SUV vypadá robustněji a máme rádi kombinaci původního jazyka a futuristického jazyka. Nejnápadnější vizuální změna je na přední straně.

Nový model má nejnovější dynamickou mřížku, mlhovky a obrysová světla. Světlomety jsou také jiné a plechové než dříve. Celkově je design futuristický a nemůžeme se dočkat, až se dočkáme finální verze. Mnozí věří, že Mitsubishi Engelberg Tourer bude nový Outlander velmi inspirovat.

Změny a aktualizace v interiéru

Podle mnoha zpráv přijde kabina nadcházejícího Mitsubishi Outlander 2022 s některými významnými úpravami. Všechny modely Outlander jsou k dispozici jako 7místné, s výjimkou PHEV, který je 5místný. Obecně je uvnitř dost místa a po sklopení obou řad sedadel se otevře 63 kubických stop dostupného nákladového prostoru.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Stejně jako dříve můžeme očekávat, že Mitsubishi Outlander 2022 bude k dispozici ve výbavových stupních ES, SE, LE, SEL nebo GT. V nabídce je také varianta PHEV, a to pouze s SEL nebo GT. Základní modely ES jsou přiměřeně dobře vybaveny. Tato výbava obsahuje nový dotykový displej infotainment systému, couvací kameru, elektrickou bederní opěrku sedadla řidiče, dvouzónovou automatickou klimatizaci, bezklíčový vstup, Bluetooth, vyhřívaná přední sedadla a boční zrcátka.

Mitsubishi Outlander 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Specifikace pohonné jednotky Mitsubishi Outlander 2022

Podle nejnovějších zpráv bude nadcházející Mitsubishi Outlander v roce 2022 silnější než dříve. Obecně se toto SUV dočká zvýšení výkonu o 13 procent. Díky novému motoru, který jej pohání, přináší Outlander větší výkon. Pod kapotou pracuje 2,5litrový čtyřválcový motor Rogue, který vyvíjí 188 koní.

Verze PHEV

Outlander PHEV je nejprodávanějším plug-in hybridem na trhu. Společnost PHEV bude obecně i nadále hrát ústřední roli v sortimentu společnosti Mitsubishi. Tento systém se skládá z elektrifikovaného 2,4litrového motoru s celkovým dojezdem přes 430 mil. Také dostáváme informace, že Nissan později uvede na trh Rogue PHEV se stejným pohonným ústrojím vyvinutým společností Mitsubishi.

Mitsubishi Outlander 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Kolik by stál Mitsubishi Outlander v roce 2022?

Mitsubishi Outlander 2022 dorazí příští rok. Mnoho odborníků se domnívá, že by se objevil před létem. Maloobchodní cena doporučená výrobcem by měla zůstat a Outlander ES, který je dodáván s modelem s pohonem předních kol, začíná na 25 890 EUR, zatímco PHEV stojí 37 200 EUR za model SEL a 41 000 EUR za GT.