Nissan Armada 2021: specifikace, cena, datum vydání

Jak pravděpodobně víte,  nový Nissan Armada 2021  dorazí s naftovým motorem. Toto je nejdůležitější aktualizace za poslední roky. Kromě toho nabízí toto SUV relativně svěží design a velmi kvalitní interiér. S vědomím, že  Nissan Armada 2021 směřuje k  hladké plachtě. Model 2021 představí některé opravdu drobné aktualizace. Někteří fanoušci však doufají v výrazné zlepšení.

Naděje žije dál díky nejnovějším špionážním záznamům modelu  Nissan Patrol 2021  . Patrol a Armada jsou v zásadě stejné dva modely pro různé trhy. Z tohoto důvodu mnoho fanoušků doufá, že Armada dostane stejné změny jako Patrol 2021. Armada je však k dispozici ve třech úrovních výbavy a nabízí třířadou konfiguraci sedadel.

Aktualizace Nissan Armada 2021

Exteriér nového Nissanu Armada 2021 je z velké části zachován. Očekáváme pouze drobné konstrukční změny. Modely s dieselovým motorem a benzínem budou úplně stejné. Armada SUV vypadá pevně a zároveň ostře. Některé části působí agresivně a sportovně.

Celkově se jedná o velmi zajímavý a jedinečný design Nissanu. Mřížka zůstává u světlometů. Na přední části může být jen málo chromovaných dílů, které jsou stěží viditelné. Zadní část má stejná zadní LED světla jako dříve.

Boční profil vypadá subtilně a Armada bude i nadále nabízet standardní 18palcová kola. Když si vyberete variantu výbavy SL nebo Platinum, získáte větší 20palcová kola. SUV v plné velikosti je rozměrově stejné jako jeho předchůdce. To znamená, že armáda je stále 208,9 palce dlouhá, 80,4 palce široká a 121,1 palce vysoká.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Sourozenci Armady, Nissan Patrol, byli zachyceni kamerami. Nové špionážní fotografie nám ukazují řadu externích vylepšení. Fanoušci doufají, že SUV Armada dostane stejné změny. Patrol však brzy vstoupí do další generace. To je hlavní důvod, proč věříme, že Armada zůstane stejná i v roce 2021.

Komfort v kabině

Zachoval se také interiér modelu  Nissan Armada 2021  . To znamená, že nedojde k žádným změnám v interiéru nebo designu. Ve třech řadách sedadel je místo pro osm osob. Kabina vypadá elegantně a moderně.

Komfort je opravdu vysoký, zejména ve vyšších úrovních výbavy. Když už mluvíme o tom, Platinum Trim nabízí působivý seznam standardních funkcí. Model Platinum navíc nabízí o něco lepší prostor pro nohy. Důvodem je konfigurace pro sedm osob. Jediné aktualizace, které jsme mohli vidět v  Armada 2021,  jsou technické aktualizace systému.

Rychlost pohonu a tažného zařízení Nissan Armada 2021

Nadcházející  Nissan Armada 2021  bude i nadále poháněn motorem V8 o objemu 5,6 litru. Jedná se o nejvýkonnější benzínový motor v nabídce SUV značky Nissan. Poskytuje 390 koní a točivý moment 395 lb-ft. Armada vytáhne kolem 8 500 liber. Stárnoucí jednotka V8 bohužel dodává pouze 16 mpg. Motor o objemu 5,6 litru je vybaven 7stupňovou automatickou převodovkou a volitelným pohonem všech kol.

Nejnovější aktualizací společnosti Nissan je 5litrový vznětový motor V8. Tato hnací soustava je k dispozici na trhu v USA. Nafta V8 je naproti tomu vypůjčena z Nissanu Titan XD. Poskytuje výkon 320 koní a točivý moment 555 lb-ft. Díky nové naftové variantě může SUV Armada zvednout až 12 000 liber.

Cena a datum vydání modelu Nissan Armada 2021

Nejnovější model Nissan stojí 44 800 eur. Vybavte jej naftovým motorem a cena začíná na 48 600 eurách.

Zcela nový  Nissan Armada 2021 dorazí  ve druhé polovině roku 2020. IT bude soutěžit s Ford Expedition, Chevrolet Tahoe, Toyota Sequoia a GMC Yukon.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis