Nissan Kicks 2022: specifikace, cena, datum vydání

Nissan Kicks 2022 je stále záhadou, jak nevíme nic o jeho upgrade budoucích. Kicks nebo v Japonsku „Kikkusu“ je malý automobilový crossover založený na stejnojmenném konceptu. Tento model existuje od roku 2016 a v současné době je dobře prodávaným štítkem. Nissan plánuje v budoucnu provést různé změny, ale raději bychom předpověděli občerstvení v polovině cyklu než celkovou opravu exteriéru.

Totéž platí pro design interiéru, protože Nissan uvede na trh některé technologické aktualizace a některé nové funkce. Služby se nezmění, takže cena by měla zůstat stejná. Na druhou stranu doufáme, že nás Nissan překvapí některými novinkami.


Kopy 2022 facelift

Jak již bylo zmíněno dříve, nový Nissan Kicks přijde s faceliftem v polovině cyklu v roce 2022 . Díky tomu bude mít tento malý automobilový crossover kvalitnější provedení. Přední luneta bude mít větší mřížku a spodní luneta rozhodně vypadá expresivněji. Světlomety jsou tenčí, což je další moderní změna. Zadní část má nový nárazník a vylepšená zadní světla.

LED světelná lišta bude stále v nabídce. Doufejme, že Nissan nabídne nové barvy exteriéru nebo nová volitelná kola. To je prozatím vše, co o novém modelu Kicks víme. Další podrobnosti budou zveřejněny v nadcházejících měsících.


Změny v interiéru

Japonský výrobce opět nabízí dvě řady sedadel a prostor pro pět cestujících. Tyto rozměry Nissan Kicks 2022 nezmění. Vnitřní prostor je omezený, ale pohodlí je příjemné. Aktuální model přichází s novým 8palcovým displejem infotainmentu a přepracovanou středovou konzolou. Díky tomu pravděpodobně 2022MY dorazí s menšími aktualizacemi.


✓ Můžete také zkontrolovat:


Očekáváme více standardní výbavy a více asistence řidiči. V základní výbavě je menší 7palcový dotykový displej, ale Apple CarPlay a Android Auto jsou standardně nabízeny. Podle některých zpráv si Kicks půjčí pár věcí ze zbrusu nového Nissanu Ariya.

K dispozici je systém e-Power

Motorová řada je další hádanka. Nicméně, nový Nissan Kicks 2022 bude pravděpodobně poskytovat stejné možnosti pohonu. Platforma je stejná, takže Kicks zůstává crossoverem s pohonem předních kol. Čtyřválec o objemu 1,6 litru má výkon 122 koní a je dodáván s automatickou převodovkou CVT. Nakopne sprint z 0 na 60 mph za 10,4 sekundy.


V některých dalších zemích přichází Kicks s menším tříválcovým agregátem o objemu 1,2 litru. Je součástí hybridního nastavení e-Power společnosti Nissan, které dává výkon 127 koní. Změny jsou také nepravděpodobné pod kůží. Nenechte se však překvapit, pokud Nissan nabídne vylepšenou úsporu paliva.

Nissan oznamuje datum vydání, cenu

Pokud jde o cenu, Nissan Kicks by měl dorazit se stejnou cenu v roce 2022 . Aktuální model začíná na 20 000 eur, což je podle nás dostupná cena. Nissan zatím všechny změny neoznámil, pokud se něco výrazně změní, cena bude o něco vyšší.  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 stimme, im mittleren: 5 von 5)