Nissan Kicks 2022: specifikace, cena, datum vydání

Nissan Kicks 2022 je stále záhadou, jak nevíme nic o jeho upgrade budoucích. Kicks nebo v Japonsku „Kikkusu“ je malý automobilový crossover založený na stejnojmenném konceptu. Tento model existuje od roku 2016 a v současné době je dobře prodávaným štítkem. Nissan plánuje v budoucnu provést různé změny, ale raději bychom předpověděli občerstvení v polovině cyklu než celkovou opravu exteriéru.

Totéž platí pro design interiéru, protože Nissan uvede na trh některé technologické aktualizace a některé nové funkce. Služby se nezmění, takže cena by měla zůstat stejná. Na druhou stranu doufáme, že nás Nissan překvapí některými novinkami.

Nissan Kicks 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Kopy 2022 facelift

Jak již bylo zmíněno dříve, nový Nissan Kicks přijde s faceliftem v polovině cyklu v roce 2022 . Díky tomu bude mít tento malý automobilový crossover kvalitnější provedení. Přední luneta bude mít větší mřížku a spodní luneta rozhodně vypadá expresivněji. Světlomety jsou tenčí, což je další moderní změna. Zadní část má nový nárazník a vylepšená zadní světla.

LED světelná lišta bude stále v nabídce. Doufejme, že Nissan nabídne nové barvy exteriéru nebo nová volitelná kola. To je prozatím vše, co o novém modelu Kicks víme. Další podrobnosti budou zveřejněny v nadcházejících měsících.

Nissan Kicks 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Změny v interiéru

Japonský výrobce opět nabízí dvě řady sedadel a prostor pro pět cestujících. Tyto rozměry Nissan Kicks 2022 nezmění. Vnitřní prostor je omezený, ale pohodlí je příjemné. Aktuální model přichází s novým 8palcovým displejem infotainmentu a přepracovanou středovou konzolou. Díky tomu pravděpodobně 2022MY dorazí s menšími aktualizacemi.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Očekáváme více standardní výbavy a více asistence řidiči. V základní výbavě je menší 7palcový dotykový displej, ale Apple CarPlay a Android Auto jsou standardně nabízeny. Podle některých zpráv si Kicks půjčí pár věcí ze zbrusu nového Nissanu Ariya.

Nissan Kicks 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

K dispozici je systém e-Power

Motorová řada je další hádanka. Nicméně, nový Nissan Kicks 2022 bude pravděpodobně poskytovat stejné možnosti pohonu. Platforma je stejná, takže Kicks zůstává crossoverem s pohonem předních kol. Čtyřválec o objemu 1,6 litru má výkon 122 koní a je dodáván s automatickou převodovkou CVT. Nakopne sprint z 0 na 60 mph za 10,4 sekundy.

V některých dalších zemích přichází Kicks s menším tříválcovým agregátem o objemu 1,2 litru. Je součástí hybridního nastavení e-Power společnosti Nissan, které dává výkon 127 koní. Změny jsou také nepravděpodobné pod kůží. Nenechte se však překvapit, pokud Nissan nabídne vylepšenou úsporu paliva.

Nissan Kicks 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Nissan oznamuje datum vydání, cenu

Pokud jde o cenu, Nissan Kicks by měl dorazit se stejnou cenu v roce 2022 . Aktuální model začíná na 20 000 eur, což je podle nás dostupná cena. Nissan zatím všechny změny neoznámil, pokud se něco výrazně změní, cena bude o něco vyšší.