Nissan Patrol Nismo 2022: specifikace, cena, datum vydání

Skvělá zpráva, Nissan představil svou novou vysoce výkonnou verzi modelu Patrol. Nový model s názvem Nissan Patrol Nismo 2022 se vyznačuje agresivním stylem s mnoha červenými akcenty. Zajímavé je, že výrobce přidal nové odpružení a tlumiče Bilstein, což mělo za následek ostřejší ovládání.

Nissan také nabízí model Nismo ve čtyřech barvách, včetně White Pearl, Black Solid a Grey and Silver metallic. Interiér je navíc také modernější, pohodlnější a vybaven novou technologií a vysoce kvalitními materiály. Stejně jako standardní Patrol, i nový Nismo používá stejný 5,6litrový osmiválec, který přináší větší výkon. Podle Nissanu by měl vysoce výkonný Nismo produkovat o 28 koní více.

Nissan Patrol Nismo 2022: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Exteriér Nissan Patrol Nismo 2022

SUV s karoserií na rámu, Nissan Patrol Nismo 2022 , vypadá mnohem agresivněji než sériový model. Toto SUV má silnější karoserii a spoustu červených akcentů uvnitř i vně. Aby se Nismo distancovalo od běžné varianty, přichází s upravenou trojrozměrnou voštinovou mřížkou V-Motion. Navíc na mřížku dali speciální znak Nismo, který je poutavý.

Na rozdíl od standardní Patrol využívá vysoce výkonné Nismo mnohem lépe tvarované světlomety a decentní LED mlhové světlo, které je inspirováno vozem Nissan Formule E. Jezdí také na masivních 22palcových kolech a využívá zadní difuzor a dvojici velkých výfukových lišt. Celkově výrobce odvedl skvělou práci a nové Nismo vypadá velmi sportovně a jedinečně.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Prémiový interiér

Uvnitř nabízí nejnovější Nissan Patrol Nismo 2022 pohodlnější prémiovou kabinu než standardní kabina. s dimensionally the same, and it comes in the form of three-row, offering enough room for seven passengers. Stepping into the Nismo model, youPrvní věc, které si všimnete, však je, že tam je elegantní volant s karbonovými vložkami, Alcantara kůže a Nismo odznaky.

Ačkoli to není uvedeno v tiskové zprávě, nová Patrol Nismo je také standardně vybavena velkými displeji infotainmentu a červenými akcenty v celé kabině. Pokud jde o zabezpečení, Nismo nabízí stejný balíček jako standardní. Obsahuje pokročilý brzdový systém, řízení dynamiky vozidla, systém kontroly trakce, protiblokovací systém brzd a systém monitorování tlaku v pneumatikách.

Nissan Patrol Nismo 2022: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Hnací ústrojí Nissan Patrol Nismo 2022

Zcela nový Nissan Patrol Nismo 2022 je vysoce výkonné SUV s 5,6litrovým osmiválcem, které poskytuje výkon 428 koní a točivý moment 413 liber.

Stejně jako běžný model by Nismo mělo být spojeno se stejnou sedmistupňovou automatickou převodovkou. Na rozdíl od standardní verze V8 Patrol nabízí Nismo o 28 koní vyšší výkon se stejným točivým momentem.

Nissan Patrol Nismo 2022: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Datum vydání a cena

Vysoce výkonný Nissan Nismo byl odhalen před pár dny a má mnohem atraktivnější linie karoserie než standardní Patrol. V zásadě má toto SUV typu karoserie na rámu agresivnější design díky výraznější karosářské sadě a mnoha červeným akcentům uvnitř i vně.

Nissan potvrdil, že nový model dorazí na Střední východ příští měsíc. K dispozici jsou také ceny a Nismo není vůbec levné SUV. Začíná na 105 000 eur, což je téměř dvojnásobek ceny běžného modelu.