Nissan Qashqai 2021: cena, specifikace, fotografie

Revidovaný crossover  Nový Nissan Qashqai 2021  byl oficiálně představen na autosalonu v Ženevě, který tradičně začal v první polovině března. Nový  Nissan Qashqai 2021  získal aktualizovaný vzhled, lepší kabinu a poloautonomní systém řízení. Aby se zlepšila ovladatelnost, inženýři společnosti navíc mírně změnili nastavení odpružení a ignorovali elektrické vedení.

Prodej SUV v Evropě začne v létě 2020. Vůz bude na ruském trhu k dispozici až na podzim, hned po zahájení výroby v závodě poblíž St. Petersburg. Podle předběžných prognóz zůstanou základní náklady nového modelu na úrovni před reformou, tj. Nepřesáhnou 1,2 milionu rublů. V kurzu z aktuálního testu otestujeme fotografie, kompletní sady a ceny technických vlastností nového Nissanu Kashkay v těle 2021.

✓ Můžete také zkontrolovat:


Okamžitě si všimneme, že kompaktní japonský crossover nového  Nissanu Qashqai 2021 je  u místních motoristů velmi oblíbený. Na konci roku 2021 skončil model v Rusku na 21. místě s 18 753 prodanými vozidly a ztratil jen několik spolužáků, například Renault Duster (44 001 kusů), Hyundai Creta (21 929 kusů) a Kia Sportage (19 003 kusů). .) V Evropě těží Kashkay ze stejně stabilní poptávky: v roce 2020 se prodalo více než 233 000 výtisků.

Vzhled  nového  Nissanu Qashqai 2021

Aktualizace hlavního těla přepracovaného crossoveru se soustředila na jeho příď. Exkluzivní maska ​​chladiče ve tvaru písmene V dostala mírně odlišný design, zvětšený a úplně rozšířený v nárazníku. Samotná kapotáž byla zásadně změněna a obdržela odlišnou, složitější a složitější konfiguraci aerodynamických komponentů a mlhových světel.


Design světlometů nového  Nissanu Qashqai 2021  se významně změnil díky příchodu nového modelu světelných prvků, včetně elegantních jasných detailů LED navigačních světel. Adaptivní světlomety jsou namontovány v nákladných kompletních sadách, které jsou dobře viditelné ve tmě.

Obrázky Nový Nissan Qashqai 2021 přepracován

Za transformací je mnohem menší měřítko než dříve. Zadní část byla vybavena nově malovanými lucernami s vynikající trojrozměrnou grafikou a mírně upraveným nárazníkem, který byl částečně zakryt dekorativními prvky.

Boční pohled nevykazuje žádnou znatelnou změnu profilu modelu. Restyling ukázal pouze nová kola, která se lišila velikostí od 17 do 19 palců. Tóny gama těla byly mírně pozměněny, aby vytvořily dva nové odstíny skloviny: světle modrá a hnědá hnědá. Aerodynamické vlastnosti se nezlepšily – koeficient Cx zůstal na předchozí hodnotě 0,31.


Nissan Qashqai 2021 vylepšil salon

Interní revize  nového Nissanu Qashqai v roce 2021  vedla k ad hoc vylepšením v několika směrech. Zlepšila se kvalita dokončovacích materiálů, zlepšila se zvuková izolace (silnější zadní okno), volant získal jiný tvar, nový multimediální komplex Nissan Connect získal nový povrch. Rozšířené vybavení Tekna + nyní zahrnuje instalaci kožených židlí nappa. Crossover může být za příplatek vybaven akustickým systémem Bose se sedmi reproduktory.

Design interiéru Nissan Qashqai 2021

Do seznamu elektronických asistentů  přidal nový Nissan Qashqai 2021  Cross Traffic Alert a autopilota ProPilot. Poloautonomní řídicí systém je samozřejmě obzvláště zajímavý, protože představuje další krok k plně automatickému řízení. V areálu komplexu můžete autu důvěřovat, pouze když jedete v jednom jízdním pruhu. Stroj udržuje svoji polohu sám, zrychluje a zpomaluje po rozpoznání vozidel. V budoucnu plánuje nový Nissan naučit crossover nezávislou rekonstrukci mezi pásmy a poté zavést plnohodnotného autopilota.

Výše uvedené systémy doplňují řadu stávajících asistentů, včetně nouzového brzdění chodců, parkovacího asistenta, sledování mrtvého úhlu, sledování linky, detekce dopravních značek a pohledu řidiče.

Funkce nového faceliftu Nissanu Qashqai 2021

V novém Nissanu  Qashqai 2021 se  před reformou prodává se známými generátory na stroji. Tyto jsou:

  • Zážehový motor 1,2 DIG-T 115 k (190 Nm);
  • „Atmosférický“ benzín 2.0 s výkonem 144 k (200 Nm);
  • Vznětový motor 1,6 dCi s výkonem 130 k (320 Nm).

K dispozici je převodovka – šestistupňová manuální a variátor. Pohon všech kol je určen pouze pro přestavbu s 2,0litrovým motorem a plynule měnitelnou převodovkou.

Zrušení aktualizovaného modelu  Qashqai 2021  má stejné zcela nezávislé schéma, ale pouze výrobce deklaruje několik dalších parametrů. Vedení dostalo jinou kalibraci s podvozkem.

Fotografie nového Nissanu Qashqai 2021

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 stimmen, im mittleren: 3 von 5)