Nissan Z 2021: specifikace, cena, datum vydání

Milovníci legendárního sportovního vozu rozhodně nemají pro nástupce modelu 370Z příliš trpělivosti. Současná generace je tu už příliš dlouho a Nissan určitě potřebuje aktualizace, aby zůstal konkurenceschopný. V tomto okamžiku se zdá, že japonský výrobce konečně začal vyvíjet nový model. Říká se, že bude představena v roce 2021. Pro tuto příležitost tomu budeme říkat Nissan Z 2021 .

V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné podrobnosti o modelu Nissan Z 2021 . V tuto chvíli můžeme jen spekulovat. Říká se, že se dočkáme nejen nového designu, ale také změn ve velikosti. Očekává se samozřejmě nový motor.

Nissan Z 2021: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Přepracování modelu Nissan Z 2021

Pokud jde o základní konstrukční prvky, není pochyb o tom, že Nissan Z bude ve stejné filozofii pokračovat i v roce 2021 . V praxi to znamená lehký a obratný sportovní vůz s uspořádáním RWD. Podle zpráv se velikost mohla změnit. Přesněji řečeno, existuje šance vidět Nissan Z 2021 s menšími rozměry. Ať už jsou menší nebo ne, spoléháme na zcela novou estetiku.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Současná generace je tu už příliš dlouho. To bylo zahájeno v roce 2009 a zdá se být zastaralé v mnoha ohledech, zejména estetické. Nový model bude samozřejmě přizpůsoben nejnovějšímu designovému jazyku značky. Počítáme s nejnovější verzí nového designového jazyka značky. V tuto chvíli nevíme, zda bude nový model nabízen také ve dvou karosářských variantách, vzhledem k tomu, že roadster byl ukončen.

Nissan Z 2021: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Vnitřní

Samozřejmě je příliš brzy na to, abychom se tímto aspektem zabývali podrobnostmi. Můžeme jen předpokládat, že celkové uspořádání zůstane stejné, což znamená, že se můžete spolehnout na typickou konfiguraci dvoumístné kabiny. U Nissanu Z 2021 je to, že máme docela velká očekávání ohledně kvality interiéru. Současný model v tomto ohledu není příliš dobrý. Většina konkurentů navíc nabízí mnohem kvalitnější kabiny z vysoce kvalitních materiálů. Na druhé straně je současný model 370Z většinou založen na tvrdých plastech. Očekáváme proto, že nový Nissan Z bude v roce 2021mnohem lepší design s atraktivnějším designem palubní desky, jemnějšími materiály a vylepšeními v dalších aspektech. Očekává se samozřejmě také spousta nových technologických dobrot.

Nissan 400Z 2021

Podle většiny zpráv přijde nová generace jako Nissan 400Z v roce 2021 . V minulosti počet vždy souvisel s velikostí motoru. Předpokládali byste tedy, že nový model má motor o objemu 4,0 litru. Můžeme však vidět výjimku právě teď. Některé zdroje naznačují, že „400“ bude ve skutečnosti počet koní. Očekává se, že Nissan 2021 bude v roce 2021 vybaven přeplňovaným 3,0litrovým motorem V6 s výkonem přibližně 400 koní. Je to stejný motor, jaký najdete u modelů jako Infiniti Q50 a Q60. Jediným problémem tohoto pokynu pro pojmenování je to, jak se nazývá verze Nismo, protože by měla být výrazně výkonnější. Berte tedy tyto fámy opatrně.

Nissan Z 2021: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Datum vydání a cena modelu Nissan Z 2021

Nový Z 2021 auto je stále v rané fázi vývoje, takže je obtížné hovořit o podrobnostech, jako je datum a cenou startu. Mnoho zpráv však naznačuje, že nový model by mohl dorazit již v roce 2021. Co se týče ceny, současný model začíná na zhruba 30 000 eurách, ale po redesignu mohou nastat některé změny.