Peugeot 508 2022: technická data, cena, datum vydání

Jeden z dnešních obecných sedanů,  Peugeot 508 2022  , se objevil s novými prvky a fotografiemi řady 2022. Obnovená nabídka, která představuje zajímavé a nápadné novinky. Zabudovávají se nové varianty výbavy, vylepšuje se výbava a upravují se ceny. Peugeot zachovává pestrou paletu motorů, kde nadále vyniká plug-in hybridní verze.

Značka Peugeot je pevně rozhodnuta, že její oblíbený   sedan se   může těšit na nový rok, který se rýsuje za obzorem.  Řada Peugeot 508 2022   již existuje a představuje obnovení nebo restrukturalizaci předchozí nabídky. Tento  model bojuje segmentu D , se podařilo objevit sebe v nových časech, že běh s generační výměny v roce 2018.

Peugeot 508 2022: technická data, cena, datum vydání, Autobrezik

Peugeot 508, stejně jako ostatní modely od společnosti lion, má nyní novou strukturu nabídky, zjednodušenou a s pestrou mechanickou nabídkou, jak uvidíme v tomto článku.

Výbava Peugeot 508 2022

Zaujala vás oblíbená francouzská limuzína? První věc, kterou je třeba poznamenat, je, že existují dva styly karoserie. Máme tradiční karoserii limuzíny a praktičtější a/nebo známější alternativou je Peugeot 508 SW. Bez ohledu na zvolenou variantu najdeme stejný počet verzí.

Toto jsou úrovně výbavy, které tvoří   řadu 508 2022  : Active, Active Pack, Allure, Allure Pack, GT a GT Pack. Je třeba poznamenat, že na půli cesty mezi povrchovou úpravou Active Pack a Allure je povrchová úprava speciálně navržená pro firmy a osoby samostatně výdělečně činné. Toto je verze Business Line. Nabízí se pro obě těla a má velmi zajímavý poměr výbava-cena.

Peugeot 508 2022: technická data, cena, datum vydání, Autobrezik

Povrchová úprava Active, i když má přístupovou verzi k této řadě, má solventní povrchovou úpravu, zejména na úrovni bezpečnosti. Má zadní parkovací asistent, elektrickou parkovací brzdu s podporou při jízdě do kopce, Active Safety Brake, varování před kolizí, varování před nechtěným opuštěním jízdního pruhu a automatická dálková světla.

✓ Můžete také zkontrolovat:

O úroveň výše je Active Pack Finish, který doplňuje předchozí výbavu o přední parkovací asistent, couvací kameru Visiopark 180º a hands-free přístup a spouští systém. Povrchová úprava Allure, střední verze, vylepšuje předchozí výbavu automatickým asistentem dálkových světel, aktivním sledováním mrtvého úhlu, rozpoznáváním pozornosti a rozpoznáváním rychlostních limitů, 17palcovými litými koly, LED osvětlením interiéru, utopeným zadním oknem a čalouněním MiTEP Imila.

Peugeot 508 2022: technická data, cena, datum vydání, Autobrezik

Pro další vylepšení této výbavy se můžete rozhodnout pro povrchovou úpravu Allure Pack, která zahrnuje adaptivní tempomat s funkcí stop & Go, varování před opuštěním jízdního pruhu a ergonomická přední sedadla EGR. Výbava GT se objeví přímo nad touto povrchovou úpravou. Součástí standardní výbavy jsou full-LED světlomety, full-LED 3D zadní světla s funkcí ARS, 18palcová litá kola, speciální chromovaná mřížka chladiče, hliníkové pedály a perforovaný volant nappa s chromovanými detaily. A dostáváme se k povrchové úpravě GT Pack, nejkompletnější a nejexkluzivnější verzi řady 508. Je vybaven 19palcovými litými koly, má interiér v zebrawood, má čalounění Alcantara a přední sedadla AGR jsou vyhřívaná. Vyznačuje se také nejmodernějším pilotovaným odpružením.

Motory Peugeot 508 2022

Peugeot provedl velmi důležité úpravy mechanického rozsahu. Jednoduše přejděte do konfigurátoru 508 nebo 508 SW. První věc, kterou je třeba poznamenat, je, že neexistuje žádná manuální převodovka, alespoň prozatím. Všechny motory jsou spojeny s osmistupňovou automatickou převodovkou EAT8.

Možnosti benzínu jsou většinou. Přístupový blok je PureTech 130. O krok výše máme motor PureTech 180 jako přechodnou možnost a blok PureTech 225 jako výkonnější alternativu. Jediný naftový mechanik je BlueHDi 130.

Stále je k dispozici plug-in hybridní varianta. V portfoliu zůstává Peugeot 508 Hybrid. S elektrickou autonomií více než 40 kilometrů nese ekologickou značku 0 emisí DGT (Generální ředitelství dopravy) se všemi souvisejícími výhodami.