Porsche Macan GTS 2021: technická data, cena, datum vydání

Nové Porsche Macan GTS 2021 je ideálně vyvážené SUV, které nabízí atraktivní design a vynikající výkon. Podle společnosti Porsche bude nadcházející kompaktní luxusní Macan GTS k dispozici od 77 100 USD později v tomto roce. Kromě toho je tento model nabízen s výkonným motorem 2,6 litru V6, který dokáže vyprodukovat výkon 375 koní a točivý moment 383 lb-ft. Díky tomuto motoru může nový GTS zrychlit z 0 na 60 mil za hodinu za pouhých 4,7 sekundy a je vybaven volitelným paketem Sport Chrono.

Kabina je navíc špičková a díky exkluzivnímu designu GTS je toto SUV jedním z nejsportovnějších na trhu. Změny v designu jsou zřejmé a druhá generace také obdrží standardnější technologii.

Porsche Macan GTS 2021 představí více černých akcentů

Nejnovější Porsche Macan GTS 2021 vypadá sportovně a luxusně  .  Musíme říci, že tento model vypadá velmi pěkně a má více vysoce kvalitních materiálů než lišty S. Design modelu GTS nabízí standardní LED světlomety a nová trojrozměrná zadní světla s LED světelnou lištou. Přední panel byl upraven a model GTS má více černých akcentů, novou vložku mřížky, přepracované rohové mřížky a jedinečný lak karoserie.

Na bočním profilu vypadá připravovaný Macan GTS svůdně díky novým, stylovým, černě lakovaným 20palcovým diskům RS Spyder z lehké slitiny v saténovém lesku a standardním červeně lakovaným brzdovým třmenům. Kromě toho nová GTS zažije minimální vizuální změny na zadní straně. Cokoli se nám líbí nový dvojitý výfukový systém a také nárazník karoserie. Headling je jedním z nejlepších a výrobce novou verzi snižuje o 15 milimetrů.

Vzhled stánku a technik

Uvnitř vypadá nový model Porsche Macan GTS 2021 luxusně, sportovně a moderně. K dispozici bude také spousta vysoce kvalitních materiálů a nejnovější technologie. Kromě toho má centrálně umístěný otáčkoměr primárního sdruženého přístroje atraktivní červené téma. Tato grafika také dává GTS výrazný vzhled dovnitř.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Můžeme také vidět šití Carmine Red všude kolem, které je k dispozici jako volitelná výbava. Kromě toho je komfort vynikající a model GTS je vybaven exkluzivně vyráběnými, v osmi směrech nastavitelnými sedadly čalouněnými Alcantarou z kůže a semiše. Všechna sedadla mají navíc na opěrkách hlavy loga GTS. Kabina je v zásadě jedna z nejlepších, jaké jsme v poslední době viděli, a většinou se nám líbí skvěle tvarovaný sportovní volant.

Porsche Macan GTS 2021 pod kapotou

Stejně jako většina dnes vysoce výkonných modelů bude i nadcházející Porsche Macan GTS 2021 vybaven výkonným motorem. Výrobce použil 2,6 litrový motor V6, který vyvinul výkon 375 koní a točivý moment 383 lb-ft.

Kromě toho je toto hnací ústrojí k dispozici s automatizovanou sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou nového Porsche s pádlovými spínači. S volitelným paketem Sport Chrono trvá nečinnost pouhých 4,9 sekundy nebo 4,7 sekundy rychlostí 60 mil za hodinu. To je o 0,3 sekundy lepší než u předchozího modelu Macan GTS.

Datum vydání a cena

Podle nejnovějších zpráv si nyní můžete v Porsche Vancouver Center předobjednat mohutný vůz Porsche Macan GTS 2021 . Vyvolávací cena je 77 100 eur, oficiální vydání je plánováno na léto.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis