Renault Clio 2022: Technická data, ceny, změny

Nová obchodní strategie, kterou bude Alpine prosazovat v nadcházejících letech, již má značku, kterou je třeba zveřejnit. Toto je Renault Clio 2022 Alpine Line. Užitkové vozidlo Rombo je vybaveno specifickými detaily podpisu Dieppe a technickým know-how se sportovnějším nastavením. Renault Clio Alpine Line se představí koncem roku 2022.

Víme, že v příštích letech bude strategie Alpine sledovat stejnou linii jako speciální verze CUPRA a Abarth, sportovnější, ale založené na konvenčních sériových modelech Renaultu. Situace značky Diamant nás nutí se s naším vývojem prozatím rozloučit.

Budoucnost Alpine zahrnuje několik linek, z nichž jedna promění sportovní provozy v oddělení volitelného vybavení, které obvykle přináší nejvíce peněz. Personalizace je klíč, který se využívá. U budoucích modelů však Luca de Meo již potvrdil, že směr, kterým je třeba se ubírat, je jednoduše dát modelům této řady sportovnější vzhled ve stylu verzí Peugeot řady GT.

„Renault Clio 2022“ bude sportovní série modelů Renault bez kofeinu

Což neznamená, že na některých modelech můžeme vidět i sportovnější aspekty ve stylu CUPRA. U obou možností je rozdíl oproti Leónu viditelný na asfaltu, s dynamičtějším nastavením je dalším klíčem k Leónu. To jsou kvality nové řady „Alpine Line“, kterou Renault Clio po plánovaném faceliftu debutuje v roce 2022. Společnost Rombo již zvolila datum, které se kryje s 50. výročím Renaultu 5.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Tento účel se odráží v této nové replice budoucí řady Renault Clio Alpine Line s užitkovým vozem oblečeným v tradiční pastelově modré barvě Gordini a speciálními kontrastními detaily. Přední část nabídne agresivnější vzhled, kryty zrcátek a rámy oken obléknou   do lesklé černé barvy  a také úchyty kol z lehkých slitin s větším průměrem.

Nápadné budou také modré brzdové třmeny, stejně jako ozdobné lakování s alpským znakem na předních blatnících, které přechází podélně přes boční límec. Zvláštní styl, který najde protějšek s odpovídající atmosférou i v interiéru: sedadla v kůži a Alcantara s modrými detaily, které jsou rozesety i na palubní desce, hliníkové pedály nebo lamely s alpským prolisem na prazích.

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.