Renault Espace 2021: specifikace, cena, datum vydání

Francouzská společnost zveřejnila závěrečné snímky přepracovaného nového modelu  Renault Espace 2021  . Změny jsou mírné a uvnitř kabiny se zdají větší než venku. Řada pod kapotou zahrnuje vznětový motor, ale dvě výkonové varianty a benzínový motor. Očekává se, že prodej začne na jaře 2020 za 3–5 měsíců.

Změna designu Renault Espace 2021

Redesign není tak výrazný, ale lze jej popsat jako mírný. Největší novinkou jsou určitě adaptivní LED maticová světla. Upřímně si nepamatuji, že by vozidlo Renault mělo toto v hlavní oblasti. Další změny jsou patrné na kolech, předním a zadním nárazníku a přepracovaných LED brzdových světlech.

Nejnovější asistenční systémy řidiče:


 • Adaptivní tempomat
 • Pomoc při centrování stopy
 • Rozšířený parkovací asistent
 • Výstražný systém pro jízdu vzadu
 • Aktivní systém nouzového brzdění
 • Varování před vybočením z jízdního pruhu
 • Varování před slepými místy

Interiér modelu Renault Espace 2021

V kabině došlo ke změně a bude se vám líbit. Easy Connect jako multimediální systém nejnovější generace s 9,3palcovou obrazovkou obsahuje funkce Apple CarPlay a Android Auto. Přední část ovladačů je nyní nastavena na 10,3palcový digitální přístrojový panel a 3D navigaci.

Všechny varianty mají standardně velkou prosklenou střechu. Můžete si vybrat verze od 5 do 7 míst. Středová konzola nyní obsahuje dva porty USB a dva koše na láhve. Instalace bočních laminovaných oken by měla zlepšit zvukovou izolaci kabiny.✓ Můžete také zkontrolovat:

Pro ty, kteří mají hlubší kapsu a kteří se rozhodnou koupit verzi Initial Paris, protože většina luxusu má několik výhod. Některé z nich jsou vyrobeny z černého titanu a světle šedé kůže napa, vyhřívaná a chlazená sedadla, nastavitelná v 10 směrech a masážní funkce.

Motor Renault Espace 2021

Zajímavým rozhodnutím je volba mezi 2 vznětovými motory a benzínem pod kapotou. Benzínová linka je pouze 1,8litrový přeplňovaný motor s přímým vstřikováním a 4 válci, spojený se sedmistupňovou dvouspojkovou automatickou převodovkou. Přehlídka je 225 koní.

Řada vznětových motorů nabízí 2,0litrový motor Blue DCi se dvěma různými výkony. Prvních 160 koní a točivý moment 360 N / m při 1500 otáčkách za minutu. Za druhé, 200 koní a točivý moment 400 N / m při 1750 ot./min. Obě verze byly spojeny s dvouspojkovou šestistupňovou automatickou převodovkou. Byly speciálně vyvinuty za účelem snížení spotřeby paliva a emisí CO2.

Můžete si koupit pohon všech kol v kombinaci s adaptivním odpružením a 3 jízdními režimy: Eco, Comfort a Sport.

Datum vydání a cena Renault Espace 2021

Tento model se na trhu neobjevil dlouho, pouze 4 roky, ale tyto změny byly nutné. Nově navržená verze se objeví ve výstavních halách na jaře 2020.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)