Rolls-Royce Phantom 2021: specifikace, cena, datum vydání

Nový Rolls-Royce Phantom 2021  je výkonný a propracovaný a obdařený solidními ručně vyrobenými designy BMW a technickými komponenty, které pokrývají každý centimetr jeho enormního exteriéru a interiéru, takže je téměř stejně pohodlný ze sedadla řidiče, počínaje opěradlem. Mezi jeho silné stránky patří nekonečné možnosti přizpůsobení, ultra tichá kabina a tichá jízda, působivý výkon a bezkonkurenční zpracování a kvalita materiálu. Datum vydání se očekává na začátku roku 2021.

Prestigeträchtig, stattlich und ultra-luxuriös sind einige der bestimmenden Attribute, die Sie hier jedes Mal haben, wenn das Rolls-Royce Phantom vorbeifährt. Es ist vielleicht die anpassbarste Maschine auf dem Planeten. Auch ohne die optionalen Pakete und eigenständigen Funktionen reicht die unermüdlich beeindruckende Handwerkskunst, die übrigens größtenteils von Hand gefertigt wird, und die umfassende Verwendung hochwertiger Materialien aus, um Ihnen Luxus und Komfort auf höchstem Niveau zu bieten.

A ať už si myslíte, že koberce z ovčí vlny nebo doutníkový humidor v odkládací přihrádce jsou volné, okouzlující nebo nádherně bohaté, nyní je odmítána elegantní excelence, kterou může Phantom nabídnout. Tichý interiér a kvalita jízdy zajišťují nezapomenutelný zážitek z jízdy, ať už jedete po asfaltu nebo štěrku.


Interiér je bohatý a dokonce i šest stop vysoký milionáři jen těžko najdou hezčí místo k sezení v provozu. Je to prostě liga sama o sobě, ať už hledáte výkon nebo luxus.

Je těžké srovnat s jakýmkoli jiným vozem na silnici kvůli jeho stavu, ale pokud ho potřebujete, existuje několik konkurenčních vozidel, která stojí za zvážení. Mezi ně patří Mercedes-Benz třídy S 2021 a Bentley Mulsanne 2021. Ten je o něco sportovnější a má stejnou pozornost jako Phantom, zatímco ten první se cítí jako výhodná koupě a je atraktivní volbou, i když kvalita materiálu může být skromná ve srovnání s Fantomem.


Serenity interiér a 2021 Rolls-Royce Phantom exteriér změny

Standardní  Rolls-Royce Phantom 2021 Zařízení  obsahuje přední a zadní parkovací senzory, elektronicky nastavitelné vzduchové odpružení, 10-way přední sedadla, elektrické víko zavazadlového prostoru, adaptivní a automatické LED světlomety, dva deštníky, kašmír a vlněný nebe, automatická dvouzónová klimatizace, střešní okno a několik parkovacích a manévrovacích kamer.

✓ Můžete také zkontrolovat:


Standardní elektronika zahrnuje 8,8palcový displej, Bluetooth a audio připojení, satelitní a HD rádio, hlasové ovládání, multifunkční elektronické rozhraní, šest DVD měničů, audio systém Harman Kardon Lexico Logic 7, navigační systém iPod / USB rozhraní a fotoaparát 360 stupňů. V den vydání by se samozřejmě mělo očekávat další vybavení.

Jediným rozdílem mezi Ultra-Luxus a EWB jsou jeho exkluzivní funkce, jako jsou otočné stupačky, automatická čtyřzónová klimatizace a dalších 10 palců prostoru pro nohy vzadu.

Během čekání na další dodatky k datu vydání existuje rozsáhlý seznam možností pro vozidlo, jako je Phantom. Výpis zahrnuje elektricky nastavitelná zadní sedadla, zadní paprsek, středovou přepážku, 12palcové DVD obrazovky, zabudovaná LED noční světla, sluneční clony namontované na kufru, barevné kombinace, speciální Rolls-Royce, perleťové vložky, viditelné koncovky výfuku, silnější řídítka, sportovnější odpružení a tužší stabilizátory, dýhované piknikové stoly, zadní lišta, doutníkový humidor v odkládací schránce a „zadní kino“.

Specifikace Rolls-Royce 2021 Phantom Engine

Pod kapotou  Rolls-Royce Phantom 2021  je 6,7 litrový motor V12 s výkonem 453 koní a 531 lb. ft. točivý moment. Motor je spárován s osmistupňovou automatickou převodovkou, která poté přenáší generovaný výkon na zadní kola.

Podle různých zdrojů trvá asi 5,7 sekundy, než základní fantom překročí 60 mph, a asi jednu desetinu sekundy později u verze EWB.

Bez ohledu na zvolený styl karoserie očekávejte podle EPA návratnost paliva 19/11/14 mpg město / dálnice / smíšené palivo.

Pohotovostní hmotnost se odhaduje na přibližně 5 840 liber.

Rolls-Royce Phantom 2021 – datum a cena vydání

Odborníci z oboru nedávno uvedli, že  Rolls-Royce Phantom 2021  bude u našich prodejců k dispozici počátkem roku 2021. Očekává se, že nálepka na čelní sklo bude nabízena k prodeji od doporučené maloobchodní ceny přibližně 407 400 EUR. Cena Phantom Drophead Coupé stojí 492 000 eur.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)