Rolls-Royce Wraith 2021: specifikace, cena, datum vydání

Tento  nový Rolls-Royce Wraith z roku 2021  zůstává věrný tradici Rolls-Royce a nadále nabízí neslučitelný luxus, stejně jako neuvěřitelnou sílu a přítomnost v obrovském cestovním balíčku. A na rozdíl od dříve je sportovnější než sedan Ghost, na kterém je založen. Mezi další silné stránky patří slavný znak Rolls-Royce, tichá a bohatá kabina, rychlá akcelerace a lepší ovladatelnost. Datum vydání Rolls-Royce Wraith se očekává ve druhé polovině roku 2021.

Zatímco Rolls-Royce již dlouho vyrábí také dvoudveřové kupé zaměřené na řidiče, typový štítek je již dlouho spojován s luxusními sedany, které jsou jasně navrženy tak, aby byly řidičem přizpůsobeny okamžitým specifikacím. Nabízí dva kupé orientované na řidiče: Phantom Wraith a kupé.

Ve srovnání s kupé je Phantom Wraith výkonnější a produkuje kolem 624 koní a 590 liber. točivého momentu díky přeplňovanému motoru V12. Rolls-Royce Phantom Coupe z roku 2021 s rychlostí 0-60 km / h má u Wraithů 5,6 s a 4,7 s. Wraith má také funkce GPS, které mu umožňují vyvolat aktuální údaje o silnici a zvolit optimální rychlostní stupeň.


Stejně jako Rolls-Royce nabízí nový model komfort, funkce a technologie. Kabina má detailní povrchy s nápadnými dřevěnými dýhami a přírodní kůží. Koberce jsou mimořádně pohodlné a jsou vyrobeny z ovčí vlny. Mezi další funkce patří zvukový systém s 18 reproduktory, ventilované masáže a vyhřívaná sedadla.

Pokud si chcete koupit Wraith, je k dispozici velmi málo konkurentů. Mezi ně patří Mercedes-Benz třídy S a Bentley Continental GT.


Rolls-Royce Wraith 2021 Změny exteriéru a přehled interiéru

Standardní příslušenství  Rolls-Royce Wraith 2021  zahrnuje vyhřívaná přední sedadla v osmi směrech, automatické stěrače čelního skla, 20palcová kola, kožené čalounění, automatické světlomety a stěrače čelního skla, stěrače předního a zadního okna, samonastavitelné vzduchové odpružení a dřevěné prvky. funkce masáže předních sedadel, detekce blížících se křivek, nastavení paměti řidiče, elektrický teleskopický a výklopný volant, automatická stmívání zrcátek, bezklíčový systém a zapalování, elektrické skládací dveře a adaptivní xenonové světlomety.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Inne obejmują sterowanie głosowe, 10,3-calowy ekran pośrodku, automatyczną czterostrefową klimatyzację, Bluetooth audio i połączenie telefoniczne, system kamer z widokiem przestrzennym, dodatkowe gniazdo audio, odtwarzacz CD / DVD, system nawigacji i dwa porty USB, system dźwiękowy z osiemnastoma głośnikami oraz radiem satelitarnym i HD.


Balíček asistence řidiče zahrnuje adaptivní tempomat, navigační systém, automatická dálková světla, systém varování před vybočením z jízdního pruhu a redukci, head-up displej, infračervený displej pro noční vidění, 21palcová kola, rohože z jehněčí vlny a Rolls-Royce „RR ”- Opěrky hlavy s vyšívanými logy, pevnou skleněnou střechou, leštěnými ocelovými profilovými deskami a vlastním zvukem.

Samostatnou výbavou jsou prahy dveří, ventilovaná přední sedadla, vlastní interiérové ​​doplňky, pozlacené obložení kapoty Spirit, polykarbonátová postava, dvoubarevný lak, kožená podlaha zavazadlového prostoru, dřevěné dýhy na míru a barevně sladěné kryty kol.

Nový Rolls-Royce Wraith 2021  má řadu vysoce kvalitních povrchů, od sedadel z měkké kůže po máslo až po koberce z ovčí vlny. A díky propojení Rolls-Royce s BMW je většina elektroniky navigace a infotainmentu uživatelsky přívětivá a celkově působivá. Phantom Coupé i Wraith jsou vybaveny displejem s vysokým rozlišením a víceúrovňovými nabídkami, které fungují prostřednictvím jedinečného britského interpretačního systému.

Specifikace motoru Rolls-Royce Wraith 2021 a spotřeba paliva

Motivaci pro  Rolls-Royce Wraith 2021  zajišťuje přeplňovaný motor V12 o objemu 6,6 litru s výkonem 624 koní a 590 lb.ft. točivý moment. Pohon zadních kol je stejně standardní jako osmistupňová automatická převodovka.

Vybalení z 0-60 mph z Wraithu trvá 4,7 sekundy.

Pokud jde o spotřebu paliva, očekáváme, že vozidlo vrátí minimálně 21/21/15 mpg ve městě / na dálnici / smíšené podle Rolls-Royce.

Některé bezpečnostní technologie zahrnují boční airbagy, boční a zadní kamery, boční a kolenní airbagy na předním sedadle, kontrolu stability a trakce, kameru pro noční vidění, adaptivní tempomat, detekci zvířat, displej head-up a automatické ovládání dálkových světel a varování při opuštění jízdního pruhu provoz.

Rolls-Royce Wraith 2021 – datum a cena vydání

Podle pověstí průmyslových kruhů se očekává, že se vozidlo začne prodávat ve druhé polovině roku 2021. Očekává se, že  Rolls-Royce Wraith v roce 2021  bude stát 304 350 EUR.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)