Seat Ateca 2021: technické informace, cena a datum zveřejnění

Nadcházející  Seat Ateca 2021  je sledován a zdá se, že nový model skrývá mírný facelift. Na obdržených fotografiích vidíme, že nejnovější varianta s odznakem na předních a zadních sedadlech má kamuflážní barvy.

Kromě nové Atecy bylo testováno také připravované SUV Tarraco. I když je na přední straně spousta maskování, nejnovější Ateca vykazuje nový vzor mřížky chladiče a atraktivnější zadní část. Nově navržený nárazník navíc již neobsahuje mlhová světla.

Seat Ateca 2021 představuje nový masku chladiče

V  novém sídle Ateca 2021  vykazuje crossover na přední straně hodně maskování. Můžeme však zkontrolovat některé nápoje. Výrobce použil novou masku chladiče a přepracovaný nárazník, který již nemá mlhová světla. Maska chladiče vypadá atraktivně a má šestihranný tvar se stejným síťovým vzorem jako hatchback Leon. Světlomety zůstávají stejné jako u modelu před faceliftem.

Vzadu má připravovaný  Seat Ateca 2021  stejný atraktivní design jako přední. Zadní světla jsou vybavena nejnovějšími LED světly a výrobce používá stejný výfukový systém jako u koncepčního modelu.

Interiér

Neočekáváme zásadní změny  nového modelu Seat Ateca 2021  . Kabina je během celého cyklu aktualizována o nejnovější informace. Systém infotainmentu bude aktualizován a nový model jistě poskytne větší pohodlí. Kromě toho SEAT pravděpodobně představí více bezpečnostních sad a bude obsahovat více standardních funkcí. Samotné podnikání bude probíhat na vyšších hranicích. Tento balíček nabízí více možností čalounění.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Bude zajímavé sledovat, co výrobce dodává ve finální verzi. Standardně jsou nabízeny položky, jako je přepínač DSG typu fly-by-wire a obrazovky tabletů. Podle jednoho zdroje výrobce přidá také více oprav a ještě více barevných možností.

Pod kapotou

Neexistují žádné informace o tom, co bude  pohánět nový  model  Seat Ateca 2021  . Podle některých webových stránek by připravované SUV mohlo získat plug-in hybridní hnací ústrojí a technologii mírného hybridního pohonu pro některé benzínové motory, aby se snížila spotřeba paliva a emise.

SUV s registrací sedadel bude s největší pravděpodobností vybaveno benzínovým motorem o výkonu 296 koní. Podle některých informací z jiných fór však výrobce vyrobí dalších 10 hp a celkem 306 hp, aby odpovídaly novému pohonu všech kol Cupra Leon ST. Seat však tyto informace zatím nepotvrdil.

Seat Ateca 2021 datum vydání a cena

Nový Seat Ateca 2021  je SUV s atraktivním a elegantním vzhledem. Tento model také přichází s benzínovým motorem a případně s plug-in hybridním pohonem.

Výrobce sedačky nezveřejnil žádné informace o datu vydání a ceně. Některé spekulace však naznačují, že tento model by mohl být vydán později v tomto roce. Cena zatím není známa a můžeme jen čekat na další informace.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Autobrezik