Subaru Crosstrek 2021: specifikace, cena, datum vydání

Zcela  nové  Subaru Crosstrek 2021  je kompaktní SUV, které stejně jako dnešní   pětidveřové modely hatchback nabízí vynikající design. Připravovaný model bude představovat novou generaci a nabídne řadu funkcí. Jak již možná víte, Subaru Crosstrek je na stejné platformě jako Subaru Impreza. Díky tomu a především díky svým rozměrům nabízí nový Crosstrek kompaktní design s vynikající aerodynamikou.

Kromě atraktivního a kompaktního designu nabízí  Subaru Crosstrek 2021  také mnoho techniků uvnitř a prostornou kabinu. Pokud jde o výkon, hovoří se také o novém hybridním modelu a můžeme očekávat vysokou palivovou účinnost a milion.

Design karoserie Subaru Crosstrek 2021

Jak jsme již  psali, Subaru Crosstrek 2021 stojí  na stejné platformě jako Subaru Impreza. Tento crossover však lze kvůli jeho rozměrům snadno nahradit menším hatchbackem. Pokud jde o letošní změny, nový model přinese více občerstvení venku.


Nová generace však není odchylkou od svého předchůdce. Je dosaženo mírné vizuální změny a jsou zachovány stejné řádky jako dříve. Přední část tohoto crossoveru utrpí většinu faceliftu. Mlhovky jsou k dispozici jako další chromované prvky. Crosstrek Hybrid se od standardního modelu liší tím, že má lesklý černý zadní spoiler.

✓ Můžete také zkontrolovat:


Podíváme-li se na zadní část Crosstreku, vidíme také podobný design, který nabízí nové Subaru Impreza. Zadní světla jsou téměř stejná jako nárazník. Na Crosstreku však vidíme také ostřejší linie. Podle nejnovější zprávy jsou zadní výklopné dveře nyní o čtyři palce širší a nabízejí větší otvor pro nakládání zavazadel. Střešní nosiče jsou u tohoto modelu standardem. Khaki Grey a Sunshine Orange jsou dvě nové barvy, které jsou k dispozici také u aktuálního modelu.

Vylepšení interiéru

Interiér  Subaru Crosstrek 2021  bude i nadále stylový. Výrobce však přidá další vysoce kvalitní materiály a technici uvnitř budou aktualizováni nejnovějšími. Nový crossover je navíc k dispozici ve dvouřadé konfiguraci s pěti sedadly a je zde dostatek místa pro pět osob. Tento model stále nabízí adekvátní interiér. Ložná plocha je 20,8 kubických stop. Sklopné zadní sedadlo se však otevírá na 55,3 kubických stop.


Mezi standardní funkce patří podpůrné funkce řidiče, jako je adaptivní tempomat, kolizní brzdění, asistent dálkových světel a varování před opuštěním jízdního pruhu. K dispozici jsou však volitelné funkce, jako je sledování mrtvého úhlu, světlomety citlivé na řízení a zpětný asistent. Mezi standardní funkce patří také zadní kamera, Bluetooth a streamování zvuku, automatická klimatizace, automatické zamykání dveří, integrace chytrých telefonů, pohon všech kol s točivým momentem, kolenní airbag řidiče a 6,5 ​​” dotyková obrazovka.

Pohon Subaru Crosstrek 2021

Subaru Crosstrek 2021  bude i nadále nabízet stejné disky. 2,0litrový motor pohání toto SUV a produkuje 152 koní a točivý moment 145 lb-ft. Tento pohon je standardně vybaven šestistupňovou manuální převodovkou u modelů Base a Premium. Automatická převodovka CVT je však volitelná a je součástí standardní výbavy.

Standardem je pohon všech kol. Pokud jde o spotřebu paliva, model poskytuje 23 mpg ve městě a 29 mpg na dálnici s manuální převodovkou. Pro CVT však poskytuje 27/33 mpg. Subaru Crosstrek 2021 je SUV, které dokáže vytáhnout až 1 500 liber.

Hybridní specifikace

Další pohonná jednotka v seznamu je vyhrazena pro hybridní verzi. Tento motor se skládá z 2,0 litrového lithium-iontového akumulátoru s kapacitou 4 + 8,8 kWh. Celý kombinovaný systém nabízí výkon 148 k. Standardně je dodáván se všemi čtyřmi koly a převodovkou CVT. Když je baterie plně nabitá, dokáže na čistou elektřinu běžet 17 mil, pokud udržíte rychlost 65 km / h.

Cena a datum vydání Subaru Crosstrek 2021

Cena  Subaru Crosstrek 2021  je stejná jako dříve. Tento model stojí 21 350 eur pro základní verzi, která je k dispozici s manuální převodovkou. Volba převodového systému CVT však zvyšuje cenu o dalších 900 eur. Omezený špičkový hardware nabízí více prémiových funkcí a začíná na 27 000 EUR.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)