Subaru Forester 2021: specifikace, cena, datum vydání

Nové Subaru Forester 2021  se dále vylepšuje. Tyto informace již výrobce automobilů potvrdil. Připravované SUV bude změněno opticky i mechanicky. To zahrnuje hybridní disky a řadu externích vylepšení.

Navíc je interiér vytříbený a vypadá lépe. Kabina navíc nyní nabízí lepší komfort a více technologií. Subaru opět nabídne verzi Forester STI, která přinese asi 300 koní.


Vnější modernizace lesníka 2021

Nečekáme zvenčí žádné zásadní vylepšení. Design i design jsou z velké části zachovány. Samozřejmě budou nějaké drobné změny. Nové  Subaru Forester 2021  se objeví pod úhlem a jeho tvar je mírně upraven. Nabídka zahrnuje více chromovaných lišt, které jsou viditelné na první pohled. Síť je zvětšena, ale není to nutné.

Přední a zadní nárazník navíc vypadají odvážněji než dříve. Tentokrát bude nový Forester jezdit na delším rozvoru. To vede k většímu prostoru pro nohy v interiéru, zejména pro cestující vzadu. K dispozici bude několik úrovní výbavy, díky nimž bude váš nový Forester sportovnější. Pokud máte rádi luxus, toto je další možnost.


✓ Můžete také zkontrolovat:

Vnitřní technika

Interiér je dalším oddělením, kde Subaru neprovede žádné drastické změny. Nadcházející  Subaru Forester 2021  bude mít více prostoru pro nohy. Zadní cestující si nyní mohou užít spoustu prostoru pro nohy. Toto SUV také obdrží více technologií. To znamená, že můžeme očekávat dlouhý seznam standardních funkcí. Forester nabízí dvouzónovou klimatizaci, navigaci, Bluetooth a řadu USB portů.

Toto SUV je volitelně vybaveno vysoce kvalitním zvukovým systémem Harman Kardon, vyhřívanými sedadly a volantem. Nabídka zahrnuje 8palcovou dotykovou obrazovku, bezklíčový přístup, Android Auto a Apple CarPlay. Z bezpečnostních důvodů nabízí Subaru některé působivé asistenční funkce řidiče. To zahrnuje automatické nouzové brzdění, aktivní kontrolu jízdního pruhu, adaptivní tempomat a monitorování mrtvého úhlu. S novým látkovým čalouněním je nyní pohodlí ještě lepší.


Hybridní spekulace, specifikace, přenos

Nový Forester bude i nadále fungovat se standardním 2,5litrovým benzínovým motorem. Tato jednotka produkuje 170 koní a točivý moment 174 lb-ft. Ačkoli tento motor není tak silný, má rychlost 42 km / h ve městě a 33 km / h na dálnici. Když už mluvíme o spotřebě paliva: Subaru Forester 2021 je připraven poskytovat zcela nový hybridní pohon.

To zatím nebylo potvrzeno, ale spolehlivé zdroje předpovídají neuvěřitelné kilometry a výkon přes 220 koní. Můžete také očekávat stejný volitelný 2,0litrový přeplňovaný motor, který produkuje 250 koní a točivý moment 260 lb-ft. Stejně jako u současného modelu bude Subaru nabízet převodovku CVT.

Subaru Forester STI

Logicky Subaru plánuje pokračovat ve vysoce výkonné variantě STI Forester. Nadcházející  Subaru Forester STI 2021  bude používat 2,5litrový čtyřválcový motor, který najdete na aktuální Impreze WRX STI.

Tento motor poskytuje přibližně 300 koní a můžete očekávat sportovnější ovladatelnost a nižší světlou výšku. Kromě toho byla vylepšena aerodynamika a vše na tomto modelu vypadá a vypadá sportovně. Interiér dostane více standardních prvků a více odznaků STI.

Cena a datum vydání Subaru Forester 2021

Doufáme, že ceny zůstanou beze změny. Subaru Forester 2021  bude s největší pravděpodobností stát stejně jako jeho předchůdce. To znamená, že si můžete toto SUV koupit za zhruba 22 700 eur. Když dorazí Forester Hybrid, stojí téměř 27 800 EUR. Subaru plánuje vydat své nejnovější SUV v druhé polovině roku 2020.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)