Subaru WRX STI 2021: specifikace, cena, datum vydání

Pokud jde o ovladatelnost, výkon a výkon,  Subaru WRX STI 2021 má  vše, co je potřeba, a díky all-time AWD je extra přilnavost určitě bonusem. Celkové zdokonalení kabiny však zůstává nevyřešeným problémem. Mezi jeho silné stránky patří mnoho vysoce kvalitních bezpečnostních prvků výbavy, rychlá akcelerace, vynikající řízení a ovladatelnost a vylepšená trakce, kterou nabízí standardní AWD. Datum vydání se podle pověstí rozšířených na internetu očekává v březnu příštího roku.

Od roku 2021 bude vozidlo obsahovat novou volitelnou technologii asistenčních a bezpečnostních systémů řidiče, nový systém integrace chytrých telefonů a vylepšené rozhraní dotykové obrazovky.

Nový STI 2021  byl přestavěn před několika lety a nyní nabízí více výkonu a efektivity než kdykoli předtím. Zrychlení z 0 na 60 km / h za méně než šest sekund je momentálně motorová základna pravděpodobně nejlepší v tomto segmentu. Agilní ovládání, jasné řízení a standardní pohon všech kol dělají z dobrodružství v zatáčkách radost. V  STI 2021 se  úsilí opět zvyšuje.

Navzdory mnoha vylepšením kabina nesmírně trpí. Dalšími nevýhodami jsou nerovnoměrné řízení a značný hluk a vítr, a to i při středních rychlostech. Koho to opravdu zajímá? Možná je hlasitý a vzrušující řev motorů jedním z důvodů, proč má Subaru takové fanatické stoupence.

Dostupné kapotáže – Subaru WRX STI 2021

 Sedan Subaru WRX 2021 s pěti cestujícími je k dispozici pouze ve třech verzích: Base. Premium a Limited, zatímco  WRX STI 2021 s tématem výkonu nabízí pouze dvě konfigurace: Basic, Limited a Hyper Blue Edition.

Přehled interiéru a novinky o koncepci karoserie – Subaru WRX 2021

Subaru WRX 2021  má standardní přední sportovní sedadla, Bluetooth audio a telefonní připojení, 4,3palcový informační displej vozidla, tempomat, víko spojleru kufru, 17palcová kola s letními pneumatikami, USB rozhraní, přídavný audio vstup, dělené zadní 60/40 sedadla, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, zadní kamera, HD a satelitní rádio, kožený volant a integrace s aplikací pro smartphone

Vylepšené prémiové čelní sklo WRX je vybaveno potkávacími světlomety LED, bezklíčovým zapalováním, koženým interiérem, sedadlem řidiče v osmi směrech, bezklíčovým přístupem, vyhřívanými vnějšími zrcátky, mlhovými světly, odmrazovačem stěračů, elektronickým střešním oknem, vyhřívanými předními sedadly a vyhřívanými vnějšími zrcátky.

Kupující, kteří se rozhodnou pro plynulý převod, si mohou vybrat mezi elektrickou parkovací brzdou, citlivými mlhovými světly na volantu, detekcí mrtvého úhlu, asistentem v jízdním pruhu, systémem EyeSight, automatickým systémem kontroly kolize, adaptivním tempomatem, prémiovým audiosystémem a jedním navigačním systémem. Uživatelé manuální převodovky obdrží audiosystém Harman Kardon s 9 reproduktory a volitelným 7palcovým displejem StarLink.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Kapotáž STI 2021 kombinuje obsah kapotáže WRX a WRX Premium a nabízí klimatizaci (dvě zóny), režimy odpružení, střešní okno, dopravní upozornění, 7 “ obrazovku StarLink, bezklíčové zapalování a přístup, stejně jako agresivnější koordinované odpružení, navigaci systém, nový, hbitější motor, přední a zadní diferenciál s omezeným prokluzem a systém sledování mrtvého úhlu.

Řada nabízená pro kapotáž STI zahrnuje navigační systém, bezklíčový přístup a zapalování, vylepšený zvukový systém, navigační systém a výběr mezi nízkoprofilovým spojlerem kufru nebo legendárním spoilerem ve stylu rally.

Hyper Blue – STI Fairing Edition – je v zásadě upgradovaná verze STI Limited, ale liší se vnitřní kapotáží a jedinečnou barvou karoserie.

Specifikace motoru – Subaru WRX 2021

Všechny panely, s výjimkou modelu STI, jsou poháněny horizontálně umístěným 2,0litrovým boxerovým motorem s 2,0litrovým turbodmychadlem a 268 hp a 258 liber. točivý moment. V závislosti na jízdním režimu umožňuje volitelná plynulá převodovka, aby se Transe zobrazovala jako osmistupňová nebo šestistupňová automatická převodovka.

Podle odhadů EPA se spotřeba paliva na dálnici / městě / kombinované spotřebě paliva s manuálním WRX odhaduje na 27/20/23 mpg a u modelů vybavených CVT na 18/24/21 mpg. V našich testovacích jízdách ručně vybavený WRX zrychlil z 0 na 60 mph za chvályhodných 5,4 sekundy.

Přeplňovaný čtyřválcový motor o objemu 2,5 litru s výkonem 305 koní a 290 lb. Točivý moment zvyšuje využití kapotáže Subaru WRX STI 2021. Údaje o spotřebě paliva EPA jsou 23/17/19 mpg a zrychlení na 60 mph je 5,0 sekundy.

Cena a datum vydání – Subaru WRX 2021

Spekuluje se, že se auto  Subaru WRX 2021 dostane  do showroomů v březnu příštího roku. Pokud jde o cenu, očekávejte, že doporučená maloobchodní cenová základna mezi ořezáním STI od 26 595 EUR do 34 695 EUR bude k dispozici po prodeji.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis