Tesla Model S 2022: specifikace, cena, datum vydání

Tesla Model S 2022 přehoz je Elon Musk odpověď na nedostatek známého výkonu varianty vozu. Naposledy Tesla nabídla svou nejvýkonnější úroveň výbavy v roce 2020, takže mnoho nadšenců vysoce výkonných automobilů se nad touto záležitostí zajímá. Rozhodnutí nabízet jako výkonnější model pouze výbavovou variantu Plaid se zatím nezměnilo. Nejlepší je podívat se na některé z nejlepších částí tohoto vozidla.

Tesla Model S 2022: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Nejvyšší úroveň výkonu

Pokud jde o výkonnostní aspekt, může to být nejlepší Tesla, kterou lze koupit v roce 2022. Tato myšlenka platí pro každého, kdo miluje rychlá auta. Zatím je to jediný elektrický sedan, který dokáže zrychlit na 60 mph za méně než 2 sekundy. Dalším elektrickým vozidlem, které poráží, je Rimac Nevera. Bohužel toto auto je hypercar. Dává tedy smysl nazývat kostkovanou verzi Modelu S dosud nejrychlejším elektrickým sedanem. Maximální rychlost tohoto vozidla je 200 mph s výkonem 1 020 koní.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Navíc je to jediné elektrické vozidlo s nejdelším dojezdem a nejrychlejší akcelerací. Nejlepší čas Tesla Model S 2022 Plaid v ¼ míle běží za 9,23 sekundy. Na tuto vzdálenost může dosáhnout maximální rychlosti až 155 mil za hodinu. V poměru k ujeté vzdálenosti nabízí až 390 mil. Pomalejší základní model samozřejmě nabízí dlouhou dojezdovou vzdálenost 405 mil. Nemusíte tedy dvakrát přemýšlet nad myšlenkou nákupu výkonného elektrického sedanu. Toto vozidlo je nejlepší volbou.

Tesla Model S 2022: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Chytlavé funkce, které můžete očekávat

Ohromující výkon tohoto Tesla Model S Plaid 2022 není vše, co nabízí. V autě je toho k objevování víc. Samozřejmostí je řada propracovaných bezpečnostních a pokročilých funkcí. Nejvýraznějším zážitkem je vylepšená schopnost samostatného řízení v nabídce autopilota. Dodává se s funkcemi pro automatickou změnu jízdního pruhu, přivolání a parkování, které se snadno používají. Celkově to usnadňuje řízení auta kdekoli a kdykoli.

Tesla Model S 2022: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Toto vozidlo kombinuje krásu a aerodynamiku v celé své kráse. Vypadá to krásně, aniž by to obětovalo aero aspekty, které zlepšují chod vozu. V každém případě je Tesla Model S 2022 Plaid k dispozici od 131 190 eur. V plně naložené verzi, která má v sobě více věcí, může dosáhnout 149 190 eur.