Toyota 4Runner 2021 TRD Pro: specifikace, cena, datum vydání

Nadcházející Toyota 4Runner TRD Pro 2021 se dočká několika vážných aktualizací. Pro rok 2021 dostane toto SUV novou barvu, kola a aktualizované tlumiče Fox. Zřetelné je také mnoho estetických změn a 4Runner TRD Pro má konečně standardní LED světlomety.

Stejně jako běžný model bude i nový používat stejné hnací ústrojí. Pod kapotou se skrývá výkonný motor V6 o objemu 4,0 litru, který dokáže vyprodukovat výkon 270 koní a točivý moment 278 lb-ft.

Bude Toyota 4Runner TRD Pro přepracována v roce 2021?

Odpověď je ano. Nová Toyota 4Runner 2021 TRD Pro bude mnohem lépe než dříve. Obecně platí, že výrobce provedl některé změny s malým vizuálním dopadem. Kromě modrozelené a šedé barvy exteriéru má 4Runner 2021 TRD Pro také barvu Lunar Rock.

Na boku kola s pneumatikami Nitto Terra Grappler vypadají silnější a tužší. Pro hrbolaté silnice dostane Pros aktualizované 2,5palcové obtokové šoky Fox. Kromě toho má TRD koordinované pružiny, které vpředu umožňují zdvih několika centimetrů. Podobné zdroje jsme viděli u modelu Jeep Gladiator Mojave 2020. V přední části má toto SUV dobře známou masku chladiče a standardní LED světlomety. Panely jako Limited, Nightshade, Trail a TRD Pro jsou navíc vybaveny LED dálkovými světly a standardními LED mlhovými světly.

Interiér vypadá sportovněji

Nová Toyota 4Runner TRD PRO 2021 vypadá sportovněji než běžný model. Toyota přidala spoustu vysoce kvalitních materiálů a na toto SUV vložila logo TRD Pro.

Přední sedadla potažená látkou jsou pohodlnější a TRD Pro nabízí sedadlo řidiče v 8 směrech s nastavitelným výkonem a elektrickou bederní opěrkou. Multifunkční displej (MID) je umístěn uprostřed a zobrazuje informace o venkovní teplotě, čase, průměrné spotřebě paliva a vzdálenosti. Mezi další funkce patří dvouzónová automatická klimatizace s vzduchovým filtrem a ventilačními otvory ve druhé řadě, kamera pro výhled dozadu s promítanou cestou, kožený sklopný / teleskopický volant a mnoho dalšího.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Specifikace motoru Toyota 4Runner 2021 TRD Pro

Osvědčený motor pohání Toyota 4Runner 2021 TRD Pro . Toto SUV je vybaveno motorem V6 o objemu 4,0 litru, který vyvíjí výkon 270 koní a točivý moment 278 lb-ft. Podle Toyoty budou dvě možnosti převodu. Základní model bude k dispozici s pětistupňovou automatickou převodovkou, volitelně můžete získat novou šestistupňovou automatickou převodovku. Stejně jako dříve posílá motor sílu na záď nebo na všechna čtyři kola, podle toho, jakou převodovku dostáváte.

V loňském roce dostal 4Runner TRD Pro stejné Foxové šoky jako Tacoma TRD Pro. Kromě toho Toyota pro modelový rok 2021 neprovedla žádné změny pozastavení. Nový 4Runner TRD Pros má však nový výfukový systém TRD, který zní o něco lépe než loňský model.

Prodej a cena

Nová Toyota 4Runner 2021 TRD Pro je velká SUV, který se konečně dostává léčbu, kterou si zaslouží. Tento model by měl být vydán na konci roku 2020 společně s modely Sequoia TRD Pro, Tundra TRD Pro a Tacoma TRD Pro.

Ve srovnání s běžným modelem nabízí nový TRD Pro robustnější design a novou barvu exteriéru Lunar Rock. Podle nejnovějších zpráv bude tento model začínat na 51 645 eurách, což je přibližně o 14 500
eur méně než u Sequoia TRD Pro.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis