Toyota Highlander 2021: specifikace, cena, datum vydání

Nejnovější Toyota Highlander Hybrid 2021  je velké SUV, které nabízí hybrid s ekonomickým výkonem. Jak možná víte, na rozdíl od C-HR a RAV4 nabízí tento model tři řady sedadel a spoustu techniků uvnitř. Díky tomu je ideální pro větší rodiny.

Na základě shromážděných informací nový model přinese významná vylepšení a bude uveden na trh v tomto roce.

Toyota Highlander Hybrid 2021 je atraktivnější a hranatější

Stejně jako mnoho dnešních modelů si výrobce Toyota ponechá stejný rozeznatelný vzhled. Nejnovější  Toyota Highlander Hybrid z roku 2021  bude i nadále atraktivní a hranatá. Přední panel této verze má výraznější design. Má aktualizovanou mřížku a zejména různé LED světlomety.


Vzadu vidíme podobně sportovní estetiku se širšími zadními světly LED. Při pohledu z boku je tento model standardně vybaven 18palcovými koly, zatímco 20palcová kola jsou omezená a platinová.

Highlander Hybrid 2021 interiér a bezpečnost

Připravovaný model Highlander Hybrid 2021 uvnitř   obsahuje řadu vysoce kvalitních materiálů. Hlavní zbraní tohoto SUV je třířadá řada sedadel. Díky tomu se nový Highlander stal jedním z nejžádanějších rodinných SUV. Tento model nabízí dostatek prostoru pro sedm lidí. Kromě toho je vybaven polodigitálním sdruženým přístrojem, velkou centrální 12,3palcovou dotykovou obrazovkou, Apple CarPlay a automatickým zrcadlením chytrých telefonů se systémem Android a také digitálním zpětným zrcátkem pro dobrou viditelnost za vozem.


✓ Můžete také zkontrolovat:


Zvyšuje se bezpečnost a hybridní bezpečnostní sada Highlander zahrnuje automatické nouzové brzdění, adaptivní tempomat, varování před opuštěním jízdního pruhu a rozpoznávání dopravních značek. Podle Toyoty mělo toto SUV tlumiče na střeše a akustické čelní sklo, díky čemuž byl Highlander tišší než dříve.

Toyota Highlander 2021 Hybrid pod kapotou

Toyota Highlander Hybrid 2021nová generace je výkonné SUV, které bude využívat výkonný motor. Toto SUV také nabízí vynikající kapacitu pro nikl-metal hydridové baterie. Ve skutečnosti bude tento model vybaven 2,5litrovým benzínovým motorem, který bude doplněn dvěma elektromotory. Střídavý motor s permanentním magnetem na každé nápravě, který v případě potřeby zajišťuje pohon všech kol Highlander. Výhodou této verze je, že ji lze zvolit s pohonem předních kol (FWD) nebo pohonem všech kol. Stále nevíme, proč má tento model nižší výkon než ten předchozí. Pokud si pamatujete, předchozí hybrid poskytl 306 koní, zatímco nový měl výkon 243 koní. To je jasná kapka, kterou můžete cítit na pedálu. Pokud jde o spotřebu paliva, hybrid poskytuje 36/35 mpg (FWD), 35/35 mpg (AWD), 35/34 mpg (AWD Limited &Platina) ve městě / na dálnici. Na rozdíl od nehybridního modelu, který může se standardní V6 vytáhnout až 5 000 liber, může Highlander Hybrid vytáhnout až 3 500 liber.

Cena a datum vydání

Nová  řada Toyota Highlander 2021 je přepracována. Tento model si navíc zachová stejné cenové rozpětí. Doporučená maloobchodní cena (RRP) výrobce začíná na 34 600 EUR. Přechod na hybridní model s více rozpoznatelným designem LE začíná na 38 200 eur, zatímco platina stojí 48 250 eur.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)